Προς το περιεχόμενο

Aγορά Gaming Gift Cards με επιστροφή σε Yellows της αξίας συναλλαγής - Winbank [ΤΕΛΟΣ]


gdal73

Προτεινόμενες αναρτήσεις

57 λεπτά πριν, George! είπε

Μπορούμε να αγοράσουμε την giftcard και να δημιουργήσουμε λογαριασμό microsoft εκ των υστέρων;

Μπορείς φίλε μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 378
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πόσες αγορές μπορούμε να κάνουμε ;

Αγόρασα μια κάρτα των 10 ευρώ και μετά ξαμαμπήκα για να κάνω νέα αγορά αλλά πλέον δεν μου εμφάνιζε το κείμενο της προσφοράς. Μήπως είναι για μία μόνο αγορά ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Billie13 είπε

Αγόρασα μια κάρτα PSN των 50 και μια ms των 50.Ενω ο κωδικός της ms κάρτας μου ήρθε κανονικά σε SMS,ο κωδικός της PSN δεν ήρθε.Email της αγοράς μου ήρθε κανονικά όμως και για τις δύο.Συνεβη σε κανέναν άλλον;

Σε εμένα συνέβη και μάλιστα δεν μου ήρθε καν το email. Επικοινώνησα με την Πειραιώς για να μου επιστραφούν τα χρήματα.

Η κοπέλα μου το επιβεβαίωσε ότι όντως υπήρξε πρόβλημα και τώρα αναμένω να επικοινωνήσουν μαζί μου όταν με το καλό  διευθετηθεί το ζήτημα.

3 λεπτά πριν, kastoria74 είπε

Πόσες αγορές μπορούμε να κάνουμε ;

Αγόρασα μια κάρτα των 10 ευρώ και μετά ξαμαμπήκα για να κάνω νέα αγορά αλλά πλέον δεν μου εμφάνιζε το κείμενο της προσφοράς. Μήπως είναι για μία μόνο αγορά ;

Όσες θέλεις και όσες καταφέρεις βασικά. Το Bonus των yellows όμως της προσφοράς είναι έως 100 Ευρώ καρτών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ερε τί μας κανετε βραδυατικα, να μιλαμε με το chat να τσιμπησουμε controller!!

 

 

update: με εχει τρια τεταρτα ο assistant και με ταλαιπωρεί. Το παλεύουμε ομως..

  • May I ask if you have added a German billing address as upon going to the next step it is mentioning the Billing Region to be Germany and option to add a new payment method or card.Αlso, the Microsoft balance is not applicable because the store region and the account region is different.

Επεξ/σία από mastixas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mastixas είπε

ερε τί μας κανετε βραδυατικα, να μιλαμε με το chat να τσιμπησουμε controller!!

 

 

update: με εχει τρια τεταρτα ο assistant και με ταλαιπωρεί. Το παλεύουμε ομως..

  • May I ask if you have added a German billing address as upon going to the next step it is mentioning the Billing Region to be Germany and option to add a new payment method or card.Αlso, the Microsoft balance is not applicable because the store region and the account region is different.

Τα κατάφερες τελικά; Σε μένα είπαν ότι γίνεται κανονικά και ετοιμάστηκα να πάρω κάρτες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, chris_g92 είπε

Σας έρχεται κάποιου είδους επιβεβαίωση στο μειλ για τα yellows? Ή  άπλα περιμένουμε και όταν φανούν?

Όχι περιμένουμε μέχρι να μπουν.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προχώρησα και εγώ στην αγορά (εδώ στο γραφείο τα κλείσαμε όλα και αγοράζουμε κάρτες MS χαχαχα) αλλά πλήρωσα μέσω winbank τραπεζικός λογαριασμός και δεν βλέπω κίνηση για τα, αρχικά, 25 yellows... Λέτε να υπάρξει πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, MrZeroGR είπε

Προχώρησα και εγώ στην αγορά (εδώ στο γραφείο τα κλείσαμε όλα και αγοράζουμε κάρτες MS χαχαχα) αλλά πλήρωσα μέσω winbank τραπεζικός λογαριασμός και δεν βλέπω κίνηση για τα, αρχικά, 25 yellows... Λέτε να υπάρξει πρόβλημα;

Και εγώ αγόρασα χθες μεσημέρι με winbank λογαριασμό, και δεν μου ήρθαν τα 25 yellows ακόμα. Οι PSN κάρτες ήρθαν καπάκι με SMS. Ελπίζω να μην έχουμε θέμα.

Επεξ/σία από nick_souvlaki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Poison6 είπε

Επίσης υπάρχει η δυνατότητα να χρησιμοποιηθεί για hardware αν πάρει κανείς την gift card της microsoft.

Βήματα:

1)Αγορά της κάρτας απο την προσφορά,

2)Redeem στο microsoft acount σας εδώ

3)Πηγαίνετε στο γερμανικό microsoft site.

4)Βάζετε γερμανικό billing address / και ελληνικό shipping address μεσα στο address book του account σας

5)Διαλέγετε προϊον και προχωρώντας τo order πλέον εμφανίζεται κανονικά η ελληνική διεύθυνση αποστολής και τραβάει τα λεφτά απο το "wallet".

Εγω μιλησα με το chat και κάνανε το buy εκ μερους μου αλλά μπορεί να γίνει κανονικά χωρις να εμπλακεί agent. ( εχω την εντυπωση για να "ξεκλειδωσει" η επιλογη πληρωμης με το balance πρεπει να βαλουμε τα στοιχεια της καρτας πρωτα )

χτύπησα ενα xbox controller ετσι!

 

Τι μεταφορικα εχει για Ελλαδα? Εαν εχεις βαλει 100 ευρω στο balance και θελεις να αγορασεις ενα χειριστηριο (πχ το elite 2) που κοστιζει 150 ευρω,τα υπολοιπα 50 πως τα πληρωνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...