Προς το περιεχόμενο

PS Plus Essentials 29.99, Extra 69.99, Premium 89.90 - για νεους και επιλεκτικα σε αλλους - (upd 17-12-2022, πλεον σε ολους με μη ενεργη συνδρομη)


RaNd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Οσοι γραφετε, διαβαστε πρωτα τα λιγοστα σχολια, μην γεμιζουμε με τα ιδια και τα ιδια. Κοιταξτε μονο οσοι ειστε κοντα στην ληξη ή εληξε προσφατα. Πχ 10-15-20 ημερες ας πουμε, οχι πριν 3-4 μηνες. Απαντηστε σε αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε mail που ρώτησα την σονυ μου είπε είναι για όποιον δεν είχε ποτέ την υπηρεσία κάτι που λογικά δεν ισχύει διαβάζοντας τα μηνύματα εδώ. 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
6 λεπτά πριν, fakiris31 είπε

Σε mail που ρώτησα την σονυ μου είπε είναι για όποιον δεν είχε ποτέ την υπηρεσία κάτι που λογικά δεν ισχύει διαβάζοντας τα μηνύματα εδώ. 
 

Διαβαζοντας τα σχολια λογικα ισχυει. Και ισως και για οσους εληξε προσφατα ή ληγει συντομα.

Εσυ δηλαδη δεν εχεις παρει ποτε και δεν στο δινει; Δεν το εχει γραψει αλλος αυτο για την ωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω έβαζα πάντα μηνιαία (σταμάτησα την ετήσια όταν έκανε αύξηση τιμής και έκοψε τα παιχνίδια σε ps3 & psvita) αφού είχα δει τα παιχνίδια του επόμενου μήνα, εχω να βάλω από Οκτώβριο όπου πέτυχα την τελεια αλλαγή (διοτι τα παιχνίδια του μήνα μπαίνουν την πρώτη Τρίτη του κάθε μηνα) οποτε πήρα Σεπτέμβρη Οκτώβρη και Νοέμβρη. Οπότε εχω τουλάχιστον 40 μερες που δεν εχω και μου το εμφάνισε στην εφαρμογή. Η προσφορά σε όσους το εμφανίζει ισχύει μέχρι 20 Δεκεμβρίου. 

Επεξ/σία από Eddy_Gordo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δική μου essential έληγε σε 1μιση χρόνο και μου βγάζει την έκπτωση. Δοκιμάστε να κάνετε ακύρωση της αυτόματης ανανέωσης συνδρομής να δείτε μήπως παίζει ρόλο αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, matrixxx είπε

Διαβαζοντας τα σχολια λογικα ισχυει. Και ισως και για οσους εληξε προσφατα ή ληγει συντομα.

Εσυ δηλαδη δεν εχεις παρει ποτε και δεν στο δινει; Δεν το εχει γραψει αλλος αυτο για την ωρα.

Εμένα έληξε περίπου όταν μπήκανε τα νέα πακέτα. Μέχρι τότε έβαζα αρκετά χρόνια .Από τότε δεν ανανέωσα πάλι είχα πάρει σε κάποια φάση το 7 days trial. Ίσως να φταίει αυτό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Tecton είπε

Από τα σχόλια βλέπω ότι είναι πολύ μπερδεμένη προσφορά.

Η συνδρομή μου έληξε 31/08/2022 και δεν βλέπω να την δικαιούμαι.

Είχες βάλει trial από τότε; Αν όχι θα φταίει ότι έχει καιρό που μας έχει λήξει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, fakiris31 είπε

Είχες βάλει trial από τότε; Αν όχι θα φταίει ότι έχει καιρό που μας έχει λήξει 

Όχι δεν είχα βάλει, γενικά ποτέ δεν είχα δοκιμάσει trial.

Μάλλον θα πρέπει να έχει λήξει πρόσφατα η συνδρομή για να το δικαιούσαι αλλά στην σελίδα τους δεν είναι ξεκάθαρο 

"Η προσφορά είναι διαθέσιμη μέχρι τις 20 Δεκεμβρίου 2022. Δεν είναι διαθέσιμη σε ενεργούς συνδρομητές PlayStation®Plus. Η βιβλιοθήκη παιχνιδιών διαφέρει ανά χρονική περίοδο, χώρα/περιοχή και πρόγραμμα. Το PS Plus υπόκειται σε επαναλαμβανόμενη χρέωση συνδρομής, η οποία χρεώνεται αυτόματα μέχρις ότου ακυρωθεί."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις έκανα αναβάθμιση του υπόλοιπου της essential συνδομής μου σε premium με 30% έκπτωση. Περιέργως στο PS5 χθες που κοίταξα δεν υπήρχε κάποια προσφορά, σήμερα μου την έβγαλε κανονικά στο browser.

Θα ξανασχοληθώ με τη συνδρομή στο PSN  6/2024 πλέον...

Επεξ/σία από gdal73
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Tecton είπε

Όχι δεν είχα βάλει, γενικά ποτέ δεν είχα δοκιμάσει trial.

Μάλλον θα πρέπει να έχει λήξει πρόσφατα η συνδρομή για να το δικαιούσαι αλλά στην σελίδα τους δεν είναι ξεκάθαρο 

"Η προσφορά είναι διαθέσιμη μέχρι τις 20 Δεκεμβρίου 2022. Δεν είναι διαθέσιμη σε ενεργούς συνδρομητές PlayStation®Plus. Η βιβλιοθήκη παιχνιδιών διαφέρει ανά χρονική περίοδο, χώρα/περιοχή και πρόγραμμα. Το PS Plus υπόκειται σε επαναλαμβανόμενη χρέωση συνδρομής, η οποία χρεώνεται αυτόματα μέχρις ότου ακυρωθεί."

Καθόλου ξεκάθαρο εδώ σε mail μου είπαν ότι το δικαιούται μόνο οποίος δεν είχε ποτέ ps plus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...