Προς το περιεχόμενο

Το Twitter απαγορεύει τη δημοσίευση handles και links προς το Facebook, το Instagram, το Mastodon και άλλες ιστοσελίδες


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
26 λεπτά πριν, Mpelon είπε

 Έληξε το θέμα παιδιά. Τώρα θα βάλει τον γαμπρό του Τραμπ για ceo και όλα καλά.

image.jpeg.6e9fc6a628885e7b367b5918b464fd6d.jpeg

 

 

 

Αυτό θα είναι κάτι πολύ καλό γιατί έτσι θα πατήσω και το delete πιο "αβάδιστα" και χωρίς τύψεις ή δεύτερες σκέψεις. :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

14 λεπτά πριν, Clytoceyx είπε

Εγω δινω και ενα μικρο ποσοστο να μπει καποιος χρηστης του insomnia. Τι στο διαολο; Τοσες αγιογραφιες και αγιαστουρα για το τιποτα;

Μέρφι for CEO!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περα απο την πλακα, ο μερφι ξερει να βαλει τις σκεψεις του και τα επιχειρηματα του σε μια σειρα και να γραφει κατι περα απο "lol lib noobs get ratioed" και διαφορα αλλα που δεν τα γραφαμε ουτε οταν μπαιναμε σε imageboards κοντα 20 χρονια πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mpelon είπε

 Έληξε το θέμα παιδιά. Τώρα θα βάλει τον γαμπρό του Τραμπ για ceo και όλα καλά.

image.jpeg.6e9fc6a628885e7b367b5918b464fd6d.jpeg

image.jpeg.613e3062c4ed699c84f939c85cf6bc1b.jpeg

 

Χαχαχα και λέει να μπαναρει όλους τους yes και να συμμορφωθεί με τους No, αφού αυτοί θα έχουν μείνει 😂

Παιδιά όποιον και να βάλει τα κερατιατικα δις από τη δική του τσέπη τα πληρώνει και αυτό τσούζει... και τώρα που δεν βρέχει χρήμα από τον ουρανό στις άλλες του εταιρείες τσούζει χειρότερα. 44 δις για να καταφέρει τι; Να μπαναρει 10 ανθρώπους και να τους ξεμπαναρει σαν βρεγμένο γατάκι; Δώσε πόνο στο κατεστημένο Ελονα, λεφτά υπάρχουν.

Και μην ακούω διαφήμιση, για τον τύπο που δεν έχει καν τμήμα PR στις εταιρείες του. 44 δις. Γελάνε και οι πέτρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Ετρωγε πολυ κραξιμο παντως απο ατομα που χρησιμοποιουν το twitter για να προωθησουν σελιδες σε ινστα/fb. Τυπου να βλεπεις στο προφιλ τους εναλλαξ κραξιμο σε τουι του Ελον και ενα τουι δικο τους προμο. Λιγακι ειρωνια 

Καλα εκανε

Συγγνώμη 100% ελευθερία δεν ήθελε; Αυτός δεν ήταν ο "λόγος" που αγόρασε το twitter; Πριν πούμε ότι τον κράζουν, να σκεφτούμε πόσους εκείνος έχει κράξει.
Δεν έκανε καλά.
Αν δεν ήθελε να τον κράζουν, ας μην συμμετείχε τόσο πολύ στα social. Απλά μέχρι τώρα χρησιμοποιούσε αυτές τις τακτικές για να προωθήσει το
προσωπικό του brand και του έβγαινε. Τώρα όμως δεν λειτουργεί και φαίνεται ότι συμπαρασύρει και τις υπόλοιπες εταιρίες του.
Δεν είναι τυχαία η πτώση της Tesla, ούτε οι αντιδράσεις τον μετόχων της. Κατά συνέπεια δεν μου φαίνεται τυχαία η δημοσκόπηση που ανέβασε
για το αν πρέπει να παραιτηθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, billdanos είπε

Αυτό θα είναι κάτι πολύ καλό γιατί έτσι θα πατήσω και το delete πιο "αβάδιστα" και χωρίς τύψεις ή δεύτερες σκέψεις. :) 

Εδω και κανα μηνα delete πατας ομως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 ώρα πριν, tritonas00 είπε

Εδω και κανα μηνα delete πατας ομως...

Και να σταματήσω πριν την ώρα της τη διασκέδαση; Τς τς τς τς

Εσείς οι ενεργοί χρήστες θα έπρεπε να ανησυχείτε όχι εγώ! 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, merphi είπε

Δεν ξέρω ποιός πιστεύει ότι το insomnia είναι προκατειλημμένο με συγκεκριμένες απόψεις, σε εμένα φαίνεται ότι είναι γενικά εξαιρετικά ουδέτερο.

Well, φαίνεται λες και τα μισά σχόλια σε κάτι τέτοια θέματα, όπως τελευταία για το Twitter (τελευταία, όχι άλλοτε! ;) ), να είναι από "το Insomnia" παρά από χρήστες, ειδικά τα πολύ triggered και τα σεντόνια, οπότε... 

high quality GIF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
19 minutes ago, precursor said:

Well, φαίνεται λες και τα μισά σχόλια σε κάτι τέτοια θέματα, όπως τελευταία για το Twitter (τελευταία, όχι άλλοτε! ;) ), να είναι από "το Insomnia" παρά από χρήστες, ειδικά τα πολύ triggered και τα σεντόνια, οπότε... 

high quality GIF

Πού είναι σχόλια από "το insomnia" να τα διαβάσω κι εγώ; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
3 minutes ago, precursor said:

"σε κάτι τέτοια θέματα, όπως τελευταία για το Twitter"

Μπορείς να μου δώσεις 2-3 link ή άδικα προσπαθώ; :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, paredwse είπε

Μπορείς να μου δώσεις 2-3 link ή άδικα προσπαθώ; :)

Ορίστε ένα: www.insomnia.gr/forums/topic/804279-το-twitter-απαγορεύει-τη-δημοσίευση-handles-και-links-προς-το-facebook-το-instagram-το-mastodon-και-άλλες-ιστοσελίδες/

, αλλά αν δεν κατάλαβες δεν θέλω να προσπαθείς άδικα, επειδή νιώθω άσχημα που δεν μπορώ να το εξηγήσω καλύτερα. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
10 minutes ago, precursor said:

Ορίστε ένα: www.insomnia.gr/forums/topic/804279-το-twitter-απαγορεύει-τη-δημοσίευση-handles-και-links-προς-το-facebook-το-instagram-το-mastodon-και-άλλες-ιστοσελίδες/

, αλλά αν δεν κατάλαβες δεν θέλω να προσπαθείς άδικα, επειδή νιώθω άσχημα που δεν μπορώ να το εξηγήσω καλύτερα. Ευχαριστώ.

Μάλλον δεν καταλαβαινόμαστε.

Γράφτηκε από μέλος παραπάνω:
«Δεν ξέρω ποιός πιστεύει ότι το insomnia είναι προκατειλημμένο με συγκεκριμένες απόψεις, σε εμένα φαίνεται ότι είναι γενικά εξαιρετικά ουδέτερο.»

Απάντησες κάνοντας quote το συγκεκριμένο απόσπασμα και γράφεις:
«Well, φαίνεται λες και τα μισά σχόλια σε κάτι τέτοια θέματα, όπως τελευταία για το Twitter (τελευταία, όχι άλλοτε! ;) ), να είναι από "το Insomnia" παρά από χρήστες [...]»

Ερωτώ: Μπορείς να μου δείξεις 2-3 σχόλια που είναι από "το Insomnia"; Εκτός εάν ως "σχόλιο" εννοείς την είδηση... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...