Προς το περιεχόμενο

KODI setup


sm4rt
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sm4rt,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

θα πώ κάποια πράγματα μή αρεστά σε κάποιους.Καταρχήν κάπου γράφετε για nova ote,ξεχάστε το τζάμπα παιδιά.Δεν κρατανε πολυ αυτα.κατα δεύτερον προχθές έβαλα να δώ το Παναθηναικος-Βολος απο καποιο addon δεν θυμαμαι ποιο.Οταν επιλεγεις λινκ Ελληνικο για να δεις αγωνα κολλαει ,μολις επελεξα λινκ απο sportklub με Σερβικη περιγραφη δεν κολλησε ουτε μια στιγμη.Δηλαδη οι σερβερ εχουν και καποια ορια οταν ειναι φορτωμενοι,με αποτελεσμα να εχουμε κολληματα.Επειδη οι περισοτεροι Ελληνες επιλεγουν απο Ελληνικη περιγραφη,ειναι υπερφορτωμενοι.Υπαρχουν βεβαια και περιπτωσεις οπου το sport HD να δω ματς με Ελληνικη περιγραφη χωρις κολλημα,υπηρχαν και περιπτωσεις με κολληματα πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
11 ώρες πριν, johnstef34 είπε

Τελευταίες 2 μέρες έχει πρόβλημα το grecotm??

Δεν μπαίνει στο site για να πάρω το κωδικό και να εγκαταστήσω το gkobu

εχει προβλημα, θα ειναι διαθεσιμο απο αυριο, λογω μιας επιθεσης απο καποιον αμετανοητο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...
2 ώρες πριν, manoskost είπε

Manalab, technewsology.

Ευχαριστώ πολύ!

Ως άσχετος το manalab είναι το πρώτο που έβαλα και είναι αρκετά καλό.
Υπάρχει βέβαια έλλειψη κάποιων υποτίτλων και εκεί που δεν μου αρέσει καθόλου είναι στα ντοκιμαντέρ. Δεν τα έχουν με κατηγορίες ή ανά κανάλι (π.χ. History channel κλπ), αλλά είναι ένας αχταρμάς.

Θα δω και το technewsology.

Γνωρίζεις μήπως αν υπάρχουν κάπου τα live κανάλια των ντοκυμαντερ με Ελληνικούς υπότιτλους (National Geographic, Animal Platet, History channel και λοιπά γνωστά);

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

το kodi εκανε update 20.4 οποτε εαν εχετε build .... τον νου σας.

Στις 16/12/2023 στις 11:36 ΠΜ, mikegad είπε

Ευχαριστώ πολύ!

Ως άσχετος το manalab είναι το πρώτο που έβαλα και είναι αρκετά καλό.
Υπάρχει βέβαια έλλειψη κάποιων υποτίτλων και εκεί που δεν μου αρέσει καθόλου είναι στα ντοκιμαντέρ. Δεν τα έχουν με κατηγορίες ή ανά κανάλι (π.χ. History channel κλπ), αλλά είναι ένας αχταρμάς.

Θα δω και το technewsology.

Γνωρίζεις μήπως αν υπάρχουν κάπου τα live κανάλια των ντοκυμαντερ με Ελληνικούς υπότιτλους (National Geographic, Animal Platet, History channel και λοιπά γνωστά);

 

εχω technewology αλλα  νομιζω αυτα δεν θα τα βρεις, χωρις να ειμαι σιγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, έβαλα το Kodi σε lg tv .

Μέχρι στιγμής όλα παίζουν καλά με technewology.

Θα ήθελα να ρωτήσω,ξέρει κάποιος αν θα μου δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα αργότερα;

Το έχει δοκιμάσει κάποιος;

 

Επεξ/σία από tasos-e
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tasos-e είπε

Καλησπέρα, έβαλα το Kodi σε lg tv .

Μέχρι στιγμής όλα παίζουν καλά με technewology.

Θα ήθελα να ρωτήσω,ξέρει κάποιος αν θα μου δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα αργότερα;

Το έχει δοκιμάσει κάποιος;

 

τι πρόβλημα να σου δημιουργήσει? είναι μια εφαρμογή όπως αυτές που έχει μέσα η tv , απλά μπαίνει με πλάγιο τρόπο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, manoskost είπε

τι πρόβλημα να σου δημιουργήσει? είναι μια εφαρμογή όπως αυτές που έχει μέσα η tv , απλά μπαίνει με πλάγιο τρόπο.

 

Αυτό φαντάστηκα,Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, tasos-e είπε

Όλα έχουν τον τρόπο τους

Αν εννοείς τον αντικατοπτρισμό οθόνης κινητού,με την tv ναι το γνωρίζω,η και με chroomcast και αυτό το ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, iliata2410 είπε

Αν εννοείς τον αντικατοπτρισμό οθόνης κινητού,με την tv ναι το γνωρίζω,η και με chroomcast και αυτό το ξέρω.

Όχι, κανονικά την εφαρμογή σαν εφαρμογή μέσα στην LG TV και παίζει πάρα πολύ καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...