Προς το περιεχόμενο

Ρούχα & υποδήματα στο Cosmos sport "ως -50%"


Doubt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Nick23 είπε

Ψευτικες "εκπτωσεις" εν τω μεταξυ το συγκεκριμενο καταστημα.

Φουσκωνουν τις τιμες στα παντα και στις "εκπτωσεις" οι τιμες τους ειναι ακριβως οι ιδιες με αλλα σκρουτζομαγαζα.

Γι αυτό κοιτάζεις και σκρουτζ για τις τιμές.. δεν ήταν τρελές οι τιμές απλά σε μερικά όντος ήταν χαμηλή  η τιμή τους  ενώ σε άλλα ήταν ίδια με το σκρουτζ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 103
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 λεπτά πριν, Nick23 είπε

Ψευτικες "εκπτωσεις" εν τω μεταξυ το συγκεκριμενο καταστημα.

Φουσκωνουν τις τιμες στα παντα και στις "εκπτωσεις" οι τιμες τους ειναι ακριβως οι ιδιες με αλλα σκρουτζομαγαζα.

το μαγαζι δεν ειναι σκρουτζομαγαζο, εχει πανω απο 70 καταστηματα σε ολη την ελλαδα μπορει να λεω και λιγα, απλα εχει μπει και σε καποια προιοντα και στο σκρουτζ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ήρθε και το δικό μου πακέτο, μακράν η καλύτερη μεταφορική που με έχει εξυπηρετήσει

Επεξ/σία από leros2004
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα σας περάσω την ενημέρωση που είχα μετά από αρκετές τηλεφωνικές επικοινωνίες που έκανα μαζί τους. Είχα κάνει 3 παραγγελίες (2 στις 15 του μηνός και μία στις 16). Η μία από τις δύο πρώτες (χρονικά η δεύτερη κατά μερικές ώρες) και αυτή στις 16 έφτασαν μία μέρα μετά την παραγγελία. Αυτές και οι δύο όμως ήταν στις κεντρικές τους αποθήκες

Η τρίτη (πρώτη χρονικά) δεν έχει φτάσει ακόμα. Αυτή όμως με έκαιγε γιατί ήταν για δώρο και γιαυτό τους έπαιρνα καθημερινά τηλέφωνο. Σήμερα το πρωί μου την στείλανε, λογικά θα παραλάβω αύριο. Αυτή λοιπόν, μαζί με πααρααα πολλές άλλες παραγγελίες ήρθαν από άλλες αποθήκες. Η κοπέλα που μίλησα χθες, και με πήρε σήμερα να μου πει ότι έφυγε, μου είπε πως έχουν 20 παλέτες με προίόντα που ακόμα δεν είχαν ανοιχτεί (χθες το βράδι) και οι οποίες περιμένουν να φύγουν προς τους αποδέκτες τους. Οπότε λίγη υπομονή παραπάνω λογικά θα παραλάβετε τις επόμενες μέρες (φαντάζομαι μέχρι Δευτέρα;...)

Όσον αφορά την μεταφορική θα συμφωνήσω. Δεν την ήξερα την SVUUM αλλά είναι πολύ μπροστά σε σχέση με τις άλλες

Επεξ/σία από ninos30
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, WaxOnWaxOff είπε

Σημερα εστειλαν sms , δεν καταφερε να εκτελεστει λογο τελευταιου τεμαχιου , θα επιστρεφουν τα χρηματα , να ενα κουπονι 

Και εμένα μου ακύρωσαν παπούτσια από 179 στα 75 με το κουπόνι -15€ ενω τα είχα πληρώσει και μου επεστρεψαν τα χρήματα και ενα κουπόνι -10€ εντωμεταξύ ουτε σε άλλο νούμερο μου έκαναν την εκτέλεση και μου λενε Κάνε νέα παραγγελία από 179 να τα πάρω 169 ή κοροϊδία σε όλο τους το μεγαλείο 5 μέρες να πάρουν απόφαση να ακυρώσουν την παραγγελία να τελειώσει το bazzar...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία 19/3 παρέλαβα σήμερα, έλεγξα τις τιμές και στο Σκρουτζ και τα πήρα όντως σε καλή τιμή (όχι όμως στην  εξωφρενική διάφορα που άφηνε το σάιτ τους να εννοηθεί)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...