Προς το περιεχόμενο

Ρούχα & υποδήματα στο Cosmos sport "ως -50%"


Doubt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 103
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 hours ago, kaktos77 said:

Καλημέρα δοκίμασε αυτό MVP15CS, δίνει επιπλέον 15% έκπτωση.

Σε μισώ, αγόρασα πουκάμισο χτες από φυσικό κατάστημα, το βράδυ 130€. Πάω σήμερα το βλέπω 111, λέω εντάξει, δεν πειράζει. Περνάει ο κωδικός και πλέον στα 95€, με πειράζει 😂

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Ola150 είπε

Σε μισώ, αγόρασα πουκάμισο χτες από φυσικό κατάστημα, το βράδυ 130€. Πάω σήμερα το βλέπω 111, λέω εντάξει, δεν πειράζει. Περνάει ο κωδικός και πλέον στα 95€, με πειράζει 😂

Γυρισε το και παραγγειλετο ξανα 🤣🤣

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Ola150 είπε

Σε μισώ, αγόρασα πουκάμισο χτες από φυσικό κατάστημα, το βράδυ 130€. Πάω σήμερα το βλέπω 111, λέω εντάξει, δεν πειράζει. Περνάει ο κωδικός και πλέον στα 95€, με πειράζει 😂

Ο κωδικός αυτός παίζει τουλάχιστον 3 εβδομάδες, πήρα κάτι Reebok classic leather με 36 ευρώ. Πέρα από την πλάκα αν δεν βαριέσαι δώσε το πίσω και κάνε εκ νέου παραγγελία.

Επεξ/σία από kaktos77
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Ola150 είπε

Σε μισώ, αγόρασα πουκάμισο χτες από φυσικό κατάστημα, το βράδυ 130€. Πάω σήμερα το βλέπω 111, λέω εντάξει, δεν πειράζει. Περνάει ο κωδικός και πλέον στα 95€, με πειράζει 😂

Κανε το αγορα με τα 95ευρω που λες, μολις παραλαβεις παρε την αποδειξη των 130 που εχεις απο την πρωτη αγορα και πηγαινε το σφραγισμενο προιον που παρελαβες με τα 95ευρω πισω. Θα παρεις ειτε χρηματα ειτε πιστωτικο, δεν ξερω την πολιτικη της εταιριας.

ΥΓ 130ευρω ενα πουκαμισο; Τι στο καλο; Τοση ευημερια; Εχει τιποτα φυλλα χρυσου επανω του αυτο;

Επεξ/σία από safridia
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, safridia said:

Κανε το αγορα με τα 95ευρω που λες, μολις παραλαβεις παρε την αποδειξη των 130 που εχεις απο την πρωτη αγορα και πηγαινε το σφραγισμενο προιον που παρελαβες με τα 95ευρω πισω. Θα παρεις ειτε χρηματα ειτε πιστωτικο, δεν ξερω την πολιτικη της εταιριας.

ΥΓ 130ευρω ενα πουκαμισο; Τι στο καλο; Τοση ευημερια; Εχει τιποτα φυλλα χρυσου επανω του αυτο;

Προφανώς το φόρεσα :( Είναι και σε προσφορά από 159 το άτιμο 😂 Ένα λινό Polo Ralph Lauren είναι, απλά μου άρεσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Ola150 είπε

Προφανώς το φόρεσα :( Είναι και σε προσφορά από 159 το άτιμο 😂 Ένα λινό Polo Ralph Lauren είναι, απλά μου άρεσε.

θα γυρίσεις το καινούργιο που θα πάρεις με τα 95 με την απόδειξη των 130 και κομπλέ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, kaktos77 said:

θα γυρίσεις το καινούργιο που θα πάρεις με τα 95 με την απόδειξη των 130 και κομπλέ.

Βρίσκομαι σε νησί διακοπές. Έχω ένα πρόβλημα για κάθε σας λύση παιδιά 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για τον κωδικο, ψωνισα το κατιτις μου

 

μια ερωτηση ακομα: επειδη εχει και το ιντερσπορτ 50% σε καποια ειδη, μηπως εχει κανεις εξτρα κωδικο και για το Intersport?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, kaktos77 είπε

Ο κωδικός αυτός παίζει τουλάχιστον 3 εβδομάδες, πήρα κάτι Reebok classic leather με 36 ευρώ. Πέρα από την πλάκα αν δεν βαριέσαι δώσε το πίσω και κάνε εκ νέου παραγγελία.

τα κοιτούσα και εγω αυτα. ειναι καλα σε σχεση με τα adidas duramo ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Ola150 είπε

Βρίσκομαι σε νησί διακοπές. Έχω ένα πρόβλημα για κάθε σας λύση παιδιά 😂

Τότε άσε το insomnia και τράβα για βουτιές και θα ξεγνοιάσεις.😁

Επεξ/σία από DownUNDERground
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, ababapanos είπε

τα κοιτούσα και εγω αυτα. ειναι καλα σε σχεση με τα adidas duramo ?

 

Δεν έχω δοκιμάσει τα duramo, αλλά μου άρεσαν χρόνια που τα κοίταζα και επειδή η τιμή τώρα είναι χώμα αν σκεφτείς ότι είναι δερμάτινα απέξω, είπα να τα πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...