Προς το περιεχόμενο

Ρούχα & υποδήματα στο Cosmos sport "ως -50%"


Doubt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμενα ακομα να ερθει. 
πριν λιγη ωρα μου εστειλαν εκπτωτικό και δωρεαν μεταφορικά.
εικάζω οτι η καθυστερηση οφειλεται στο οτι «χτυπησα» τελευταίο ζευγάρι .. κ μπορεί να μην είχανε στοκ.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, Vincanity είπε

παραγγελία από 15/03 ακόμα την περιμένω...

Τι τρόπο πληρώμης επέλεξες; Αισθάνομαι ότι όσοι βάλαμε αντικαταβολή μας ξέχασε ο θεος.

 

Οσοι παραγγείλαμε από την δουλειά παρέλαβαν εκτός από εμένα. Ίδια ημερομηνία παραγγείλαμε 

Επεξ/σία από ThanosWF
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκαναν πολύ καλές τιμές σε ακριβά ζευγάρια παπουτσια οπότε μην περιμένετε ότι θα έρθουν σε 2 μέρες με τόσες παραγγελίες..Εμενα σήμερα ήρθαν, από 17 του μήνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Morosis είπε

Εκαναν πολύ καλές τιμές σε ακριβά ζευγάρια παπουτσια οπότε μην περιμένετε ότι θα έρθουν σε 2 μέρες με τόσες παραγγελίες..Εμενα σήμερα ήρθαν, από 17 του μήνα

Εμείς παραγγείλαμε 15 του μήνα όμως. Παραγγελίες μετά από εμάς έχουν φτάσει μια χαρά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ThanosWF είπε

Εμείς παραγγείλαμε 15 του μήνα όμως. Παραγγελίες μετά από εμάς έχουν φτάσει μια χαρά 

μπορεί φίλε μ να υπάρχει θέμα με την διαθεσιμότητα,έστειλα 2 παραγγελίες στις 17,η μία είναι ήδη σε κατάστημα γενικής να παραλάβω ο ίδιος και η άλλη ακόμα δεν έχει συλλεχθεί καν..Απλα υπομονή 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα ξεκόλλησε και η δικιά μου παραγγελία. 

Και εγώ με αντικαταβολή είμαι.

Παραγγελία 15 του μήνα, εχθές απόγευμα άλλαξε η κατάσταση σε τιμολόγηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Vincanity είπε

χθες το σχολίασα, σήμερα ήρθε ειδοποίηση να παω να παραλάβω απο το κατάστημα, τα είχα ήδη πληρωμένα

Άντε η μητρική σου έμεινε και έκλεισες :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις μου στείλανε οτι δεν μπορεί να εκτελεστεί η παραγγελία μου κ μου επιστρεφουν τα χρηματα. + 10€ κουπονι + ενα αλλο κουπονι 10% (σιγά μη συνδυάζονται). 
τι να το κάνω τώρα; Δεν πλησιάζονται οι τιμες. 
δεν μπορούσαν να το πουν εχθές;; (Επιτηδες φανταζομαι…)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα τώρα μαζί τους μου είπαν ότι ενώ τα 2 κομμάτια υπήρχαν στην αποθήκη τα παπούτσια τα φέρνουν από κατάστημα της Κρήτης και για αυτό αργεί.

Τώρα μου γεννιέται πραγματικά η απορία ενώ όταν παράγγειλα υπήρχε κανονικά ικανοποιητικό αποθεμα πως γίνεται να δώσανε το αποθεμα σε παραγγελίες μετά από την δίκη μου; Εκτός και αν το αποθεμα τους στο site βλέπει συνολικά το αποθεμα των καταστημάτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, ThanosWF είπε

Μίλησα τώρα μαζί τους μου είπαν ότι ενώ τα 2 κομμάτια υπήρχαν στην αποθήκη τα παπούτσια τα φέρνουν από κατάστημα της Κρήτης και για αυτό αργεί.

Τώρα μου γεννιέται πραγματικά η απορία ενώ όταν παράγγειλα υπήρχε κανονικά ικανοποιητικό αποθεμα πως γίνεται να δώσανε το αποθεμα σε παραγγελίες μετά από την δίκη μου; Εκτός και αν το αποθεμα τους στο site βλέπει συνολικά το αποθεμα των καταστημάτων.

Οταν επιλεξεις νουμερο σε παπουτσι ή μεγεθος σε μπλουζα μετα μπορεις να δεις διαθεσιμιτητα καταστηματων και που υπαρχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψευτικες "εκπτωσεις" εν τω μεταξυ το συγκεκριμενο καταστημα.

Φουσκωνουν τις τιμες στα παντα και στις "εκπτωσεις" οι τιμες τους ειναι ακριβως οι ιδιες με αλλα σκρουτζομαγαζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...