Προς το περιεχόμενο

υπάρχει κάποιος που μπήκε Novibet και δε το μετάνιωσε ?


Ptolemaios1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...

Καλη γνωμη εχω για το στοιχημα, καθως δεν επαιζα καζινο. Μου εβαλαν πολυ χαμηλα ορια στα ειδικα στοιχηματα(καρτες κορνερ και λοιπα) επειδη εβρισκα "λαθος" αποδοσεις(πολυ μικρες διαφορες σε σχεση με αλλες εταιριες τυπου 0.4-0.5). Επισης αρκετες φορες με τη δικαιολογια λαθους αποδοσης πηραν πισω κερδισμενα στοιχηματα. Πολυ ψιλικατζιδικη εταιρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά δεν παίζω στοίχημα. Είχα κάνει ένα λογαριασμό στη Novibet κάποια στιγμή που είχε προσφορά για κάποιο συνδρομητικό κανάλι. Είχα βάλει 10 ευρώ και μου είχε δώσει άλλα 8 από κάποια δωρεάν spin σε κάποιο παιχνίδι καζίνο. Πήρα τα δέκα πίσω άμεσα και είχαν μείνει τα 8. 

Χθες λοιπόν το θυμήθηκα και είπα για πλάκα να παίζω 2€ ένα παρολί 3 αγώνων να απόδοση περίπου Χ 50. Κάποια στιγμή μου έδινε δυνατότητα cash out 3,49€. Το πάτησα και επιβεβαίωσα ότι αποδέχομαι το cash out. Το στοίχημα εξαφανίστηκε και δεν υπήρχε πουθενά. Το υπόλοιπο ήταν -2€. Όταν τελείωσαν οι αγώνες το στοίχημα εμφανίστηκε στο ιστορικό σαν χαμένο, παρόλο που είχα επιλέξει το cash out!

Δεν τα γράφω όλα αυτά για τα 2 ή τα 3,49€. Ούτως ή άλλως δεν ήταν δικά μου, αλλά για να δείξω ότι όλη αυτή η ιστορία με το online στοίχημα είναι μια απάτη. Μη τους χαρίζετε τα χρήματα σας. Αν σας περισσεύουν δώστε σε αγαθοεργίες. Θα αισθάνεστε πολύ καλύτερα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/3/2023 στις 11:37 ΜΜ, Ptolemaios1 είπε

Χορηγια  και χανει?

Προφανώς και θα χάνει. Γιατί, ποιος κερδίζει??

Ο συγκεκριμένος, πάντως, δε παίρνει χορηγία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαφνικά όλοι οι ΄΄τεμπέληδες΄΄  παιζουν φρουτάκια ρουλέτες κλπ. Τράπερς φαπερς, ινφλουενσερς και τιπστερς παίζουν καζίνο και φρουτάκια ανελέητα.  Παπατζήδες  που προωθουν το τζόγο, αβαντάροντας  τις εταιρείες μέσα απο free accounts με λεφτά που δεν θα εισπράξουν ποτέ γιατί απλα δεν είναι δικά τους. Τους δίνουν χιλιάδες ευρω για να τα χάσουν.  Δεν μπορούν να κάνουν ανάληψη σε περίπτωση κέρδους.  Το κέρδος τους είναι ενα χαρτζηλίκι. Η ζημιά που κάνουν στην νεολαία ανυπολόγιστη....  Δείχνουν το ότι να παίζεις φρουτάκια είναι απόλυτα φυσιολογικό...  Εντελώς νορμάλ....  Να μην μιλήσουμε για Οπαπ... καταστροφή....

  • Like 10
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, GeminiMAX είπε

Ξαφνικά όλοι οι ΄΄τεμπέληδες΄΄  παιζουν φρουτάκια ρουλέτες κλπ. Τράπερς φαπερς, ινφλουενσερς και τιπστερς παίζουν καζίνο και φρουτάκια ανελέητα.  Παπατζήδες  που προωθουν το τζόγο, αβαντάροντας  τις εταιρείες μέσα απο free accounts με λεφτά που δεν θα εισπράξουν ποτέ γιατί απλα δεν είναι δικά τους. Τους δίνουν χιλιάδες ευρω για να τα χάσουν.  Δεν μπορούν να κάνουν ανάληψη σε περίπτωση κέρδους.  Το κέρδος τους είναι ενα χαρτζηλίκι. Η ζημιά που κάνουν στην νεολαία ανυπολόγιστη....  Δείχνουν το ότι να παίζεις φρουτάκια είναι απόλυτα φυσιολογικό...  Εντελώς νορμάλ....  Να μην μιλήσουμε για Οπαπ... καταστροφή....

ρε φιλε και νομιζα οτι ημουν ο  μονος που ειχα την παραπανω αποψη..επισης να σημειωθει ολοι αυτοι προωθουν παρανομες στοιχηματικες/καζινο παιρνουν το 40% των χαμενων καταθεσεων απο τα πιτσιρικια που καταθετουν....ειναι για πολυ ξυλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω με την παραπανω αποψη ολοι οι τεμπεληδες προσπαθουν να γινουν πλουσιοι με μαλακιες καζινο στοιχημα κτλ χαζομαρες. 

Ενα πραγμα σκεφτειτε. Στο καζινο δουλευουν 100 υπαλληλοι και υπαρχουν και τα μεγαλα κεφαλια που πρεπει να φανε εκατομμυρια. ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ δεν παραγουν απολυτως τιποτα. Απο που περιμενετε να πληρωθουν ολοι αυτοι? Δηλαδη οποιοσδηποτε εχει εστω το βασικο IQ των 90 βαθμων πρεπει να το καταλαβαινει αυτο. Και τα site στοιχηματων ακομα χειροτερα κλεβουν ασυστολα και ο κοσμος λεει μα γιατι. Τι γιατι ρε φιλε τι περιμενεις να γινεις πλουσιος με μαλακιες αντε πανε δουλεψε τεμπελη. 

Προσωπικα μια φορα εχω παει καζινο στο φλαμινγκο στα σκοπια για βολτα με την κοπελα χαζευαμε τους καμενους μπροστα σε μια οθονη να πατανε ενα κουμπι να χανουν ακουσαμε και τρελες ιστοριες αραξαμε και στο εστιατοριο φαγαμε και φυγαμε και δεν ξανα πατησαμε ποτε. Στοιχημα ουτε 10 λεπτα δεν εχω βαλει ουτε προκειται ξυπνατε. 

Με BTC ασχοληθηκα ενα διαστημα με ενα 100αρικο πηρα 600 και αυτο ηταν και mining που εκει ηταν αλλη ιστορια οτι βγηκε καθε μηνα εμπαιναν τραπεζα καθαρα λεφτα. 

Ξυπνηστε παιδια κανεις δεν χαριζει χρηματα σε κανεναν ακριβως το ΑΝΤΙΘΕΤΟ συμβαινει οι εξυπνοι τεμπεληδες τρωνε λεφτα απο τους χαζους τεμπεληδες που θα γινουν πλουσιοι παιζοντας καζινο και στοιχημα. ΞΥΠΝΑΤΕ. 

Δειτε και αυτο

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...