Προς το περιεχόμενο

υπάρχει κάποιος που μπήκε Novibet και δε το μετάνιωσε ?


Ptolemaios1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 10 μήνες μετά...

Τραγικοί απλά! Σε bet builder δεν μου έδιναν κέρδη επειδή το ποντάρισμα ήταν με free bet που είχα κερδίσει, όταν πήγα να κάνω ανάληψη μου ζητούσαν περαιτέρω έγγραφα για ταυτοποίηση και στο 2 μερο επειδή καθυστέρησα και καλά να τα αποστείλω μου έκαναν προσωρινή φραγή λογαριασμού! Γενικά ότι να ναι μακρυά και αγαπημένοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Νόβι ότι χειρότερο

@Arkin Μην τα τσουβαλιάζεις όλα... άλλο είναι ο τζόγος, άλλο τα τυχερά παίγνια και άλλο άλλα πράγματα !
Έαν δεν έχεις δοκιμάσει σοβαρά κάτι δεν μπορείς να έχεις άποψη. και ναι ξέρω ! όλοι έχουμε έναν γνωστό που έχασε το σπίτι του σε φρουτάκια όπως και έχουμε ακούσει κάποιον που έχει σκοτώσει κάποιον και πολλά τέτοια παραδείγματα. Όμως δεν είμαστε όλοι έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τον τζογο μονο οι επαγγελματιες εβγαλαν λεφτα Δεν μιλαω για τους επωνυμους επαγγελματιες . Στη γειτονια που μεγαλωσα υπηρχαν 2 απο αυτους Ζουσαν την οικογενεια τους απο το τζογο Επαιζαν σε καφενεια σε λεσχες κλπ Ειχαν ενα κεφαλαιο απο το οποιο επαιρναν ενα μικρο μερος για να παιξουν Το εχαναν πηγαιναν σπιτι τους Οταν κερδιζαν ενα ποσο που μπορουσαν να ζησουν την οικογενεια τους για κανα μηνα τα παντελονιαζαν και εφευγαν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/4/2024 στις 7:04 ΜΜ, LuNaTiC είπε

Νόβι ότι χειρότερο

@Arkin Μην τα τσουβαλιάζεις όλα... άλλο είναι ο τζόγος, άλλο τα τυχερά παίγνια και άλλο άλλα πράγματα !
Έαν δεν έχεις δοκιμάσει σοβαρά κάτι δεν μπορείς να έχεις άποψη. και ναι ξέρω ! όλοι έχουμε έναν γνωστό που έχασε το σπίτι του σε φρουτάκια όπως και έχουμε ακούσει κάποιον που έχει σκοτώσει κάποιον και πολλά τέτοια παραδείγματα. Όμως δεν είμαστε όλοι έτσι.

Δεν έχει σημασία αν είμαστε η δεν είμαστε όλοι έτσι. Φίλος μου ξοδεύει 200 - 300 ευρώ κάθε μήνα για στοίχημα εδώ και πολλά χρόνια. Έχει μεν κερδίσει πόσα ακόμα και 2-3k κάποιες φορές σε πονταρίσματα, αλλα αντί να τα βάλει στην άκρη και να πει τώρα που τους τα πήρα πίσω θα σταματήσω για να μην τα χάσω πάλι, αυτός τα παίζει όλα κατευθείαν και τα ξοδεύει με το πάτημα ενός πλήκτρου. Από πρακτορεία και λοιπά παιχνίδια, τυχερα κοκ, μακριά και αγαπημένοι.

Επεξ/σία από mariosnik_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...