Προς το περιεχόμενο

Επίδομα 300 ευρώ από ΔΥΠΑ για μακροχρόνια άνεργους (άνω των 5 χρόνων), που έχουν κάνει ΑΣΔ?


petran66

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 ώρες πριν, kastorianos είπε

 Σέ εμένα βγάζει αυτό.

ΚΑΤΑΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ

 

Αίτηση έκανα στίς 23/1

Ναι, αλλά αν κλικάρεις πάνω για περισσότερες λεπτομέρειες, σου βγάζει ΑΙΤΗΣΗ ΣΕ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΤΑΓΡΑΦΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΝΑΛΛΑΣΣΟΜΕΝΟ,  έτσι? Ότι και σε μας δηλ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 ώρες πριν, petran66 είπε

Ναι, αλλά αν κλικάρεις πάνω για περισσότερες λεπτομέρειες, σου βγάζει ΑΙΤΗΣΗ ΣΕ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΤΑΓΡΑΦΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΝΑΛΛΑΣΣΟΜΕΝΟ,  έτσι? Ότι και σε μας δηλ....

Ναί.Αυτό βγάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, panatha1369 είπε

Καποιο λινκ;;

Αν εννοείς για να κάνεις την αίτηση (αν δικαιούσαι βέβαια), δες σάιτ εδώ: https://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/ergasiaka/415623/oaed-dypa-neo-efapaks-epidoma-300-evro-se-anergous-poioi-boroyn-na-kanoun-aitisi Έχει οδηγίες για τη διαδικασία κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω σιχαθει τα ειδησιογραφικα site που στην ουσια τα περισσοτερα ειναι παπαγαλακια. Γραφει ενα site μια μπουρδα τα παπαγαλακια αμεσως να κανουν copy paste χωρις να επιβεβαιωσουν αν αυτο που εχει γραφτει ισχυει εχει καποια βαση.

Παραδειγμα καποιο site εγραψε οτι το 300αρι θα πληρωθει τελος του μηνα ολα πλεον γραφουν οτι θα πληρωθει τελος του μηνα ουτε ενα δεν μπηκε στον κοπο να παρει στο 1555 να επιβεβαιωσει αν ειναι σωστη η πληροφορια η λαθος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Εχω σιχαθει τα ειδησιογραφικα site που στην ουσια τα περισσοτερα ειναι παπαγαλακια. Γραφει ενα site μια μπουρδα τα παπαγαλακια αμεσως να κανουν copy paste χωρις να επιβεβαιωσουν αν αυτο που εχει γραφτει ισχυει εχει καποια βαση.

Παραδειγμα καποιο site εγραψε οτι το 300αρι θα πληρωθει τελος του μηνα ολα πλεον γραφουν οτι θα πληρωθει τελος του μηνα ουτε ενα δεν μπηκε στον κοπο να παρει στο 1555 να επιβεβαιωσει αν ειναι σωστη η πληροφορια η λαθος.

Έχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου!! Από την άλλη όμως, και το 1555 δεν είμαι 100% σίγουρος ότι ξέρουν ακριβώς!! Εννοείται φυσικά ότι τους πήρα και εγώ, αλλά δε ξέραν να μου πουν...Στο περίπου μόνο...Φαντάσου ότι δε μου ζήτησαν καν στοιχεία (ονοματεπώνυμο, αμκα κλπ.)!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/2/2023 στις 9:25 ΜΜ, petran66 είπε

Έχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου!! Από την άλλη όμως, και το 1555 δεν είμαι 100% σίγουρος ότι ξέρουν ακριβώς!! Εννοείται φυσικά ότι τους πήρα και εγώ, αλλά δε ξέραν να μου πουν...Στο περίπου μόνο...Φαντάσου ότι δε μου ζήτησαν καν στοιχεία (ονοματεπώνυμο, αμκα κλπ.)!!

Σε μενα αλλαξε σε

  ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν πατήσεις πάνω στην αίτηση τι άλλο γραφει?
Γιατί k σε μένα γραφει

ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ 
Και πατώντας πάνω στην αίτηση γραφει

10/02/23 ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΑΙΤΗΣΗΣ ΓΙΑ ΥΠΑΓΩΓΗ

15/02/23 ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ

ΥΓ. Πατοντας δεξια που γραφει ΥΠΑΓΩΓΕΣ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ γραφει ΕΝΤΑΞΗ ΣΤΗΝ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ

Επεξ/σία από savvas15
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, savvas15 είπε

Αν πατήσεις πάνω στην αίτηση τι άλλο γραφει?
Γιατί k σε μένα γραφει

ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ 
Και πατώντας πάνω στην αίτηση γραφει

10/02/23 ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΑΙΤΗΣΗΣ ΓΙΑ ΥΠΑΓΩΓΗ

15/02/23 ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ

ΥΓ. Πατοντας δεξια που γραφει ΥΠΑΓΩΓΕΣ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ γραφει ΕΝΤΑΞΗ ΣΤΗΝ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ

Το ιδιο και μενα.

 

Screenshot 2023-02-16 at 19-01-45 ΟΑΕΔ eServices IIS.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και σε μένα αν καταλαβαίνω καλά, είναι όλα οκ! Το θέμα είναι πότε μπαίνουν στο λογαριασμό μας? Μήπως στα μέσα της άλλης βδομάδας?

image.png.134f8c58d53e652bda03b01b849c1750.png

Επεξ/σία από petran66
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δειτε δεξια εκει που λεει κατι για πληρωμες για προγραμματα επιδοτησεις.

  ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΡΟΣ ΠΙΣΤΩΣΗ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LLLEFTERIS είπε

Δειτε δεξια εκει που λεει κατι για πληρωμες για προγραμματα επιδοτησεις.

  ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΡΟΣ ΠΙΣΤΩΣΗ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ

και μενα αυτο ακριβως γραφει.οποτε ολα κομπλε με την αιτηση?η ακομα παιζει να μην τα παρουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, soundou είπε

και μενα αυτο ακριβως γραφει.οποτε ολα κομπλε με την αιτηση?η ακομα παιζει να μην τα παρουμε?

Αφου γραφει οτι τα εστειλαν τα λεφτα στην τραπεζα ειναι δυνατον να μην τα παρεις; Ισως και σημερα το απογευμα.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...