Προς το περιεχόμενο

Πώληση μεταχειρισμένου σκούτερ με αντικαταβολή


panos.mark4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους,

 

Είμαι κάτοχος ενας σκούτερ 125cc και κάτοικος Αθήνας, πρόσφατα λοιπόν το έβαλα σε γνωστό site για πώληση.

Σήμερα λοιπόν με κάλεσαν στο τηλέφωνο και μου είπαν ότι ενδιαφέρονται για τι σκούτερ, επειδή είχα βάλει τιμή συζητήσιμη διαπραγματεύτηκαν και λόγω φθορών δέχτηκα να κάνω ότι καλύτερο μπορώ, ρωτάω κι εγώ πότε θέλετε να το δείτε και μου απαντάνε ότι είναι μένουν Θεσσαλονίκη... Δεν περίμενα ομολογώ τέτοια απάντηση και τους αναφέρω πως θα γίνει να το δείτε και η πληρωμένη κτλπ; 

Μου απαντάνε λοιπόν οτι το σκούτερ τους ενδιαφέρει αρκετά και θα γίνει με αντικαταβολή και μεταφορική απο την πλευρά του αγοραστή... ωστόσο εγώ κάτι τέτοιο δεν εχω ξανακάνει και εχω τις αμφιβολίες μου.

 

Έχει κάποιος παρόμοια εμπειρία; Θα με βοηθούσε αρκετά, ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, panos.mark4 είπε

θα γίνει με αντικαταβολή και μεταφορική απο την πλευρά του αγοραστή...

Αν θες να μην ξαναδείς ποτέ το σκούτερ αλλά ούτε και λεφτά, προχώρα το.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, panos.mark4 είπε

Καλησπέρα σε όλους,

 

Είμαι κάτοχος ενας σκούτερ 125cc και κάτοικος Αθήνας, πρόσφατα λοιπόν το έβαλα σε γνωστό site για πώληση.

Σήμερα λοιπόν με κάλεσαν στο τηλέφωνο και μου είπαν ότι ενδιαφέρονται για τι σκούτερ, επειδή είχα βάλει τιμή συζητήσιμη διαπραγματεύτηκαν και λόγω φθορών δέχτηκα να κάνω ότι καλύτερο μπορώ, ρωτάω κι εγώ πότε θέλετε να το δείτε και μου απαντάνε ότι είναι μένουν Θεσσαλονίκη... Δεν περίμενα ομολογώ τέτοια απάντηση και τους αναφέρω πως θα γίνει να το δείτε και η πληρωμένη κτλπ; 

Μου απαντάνε λοιπόν οτι το σκούτερ τους ενδιαφέρει αρκετά και θα γίνει με αντικαταβολή και μεταφορική απο την πλευρά του αγοραστή... ωστόσο εγώ κάτι τέτοιο δεν εχω ξανακάνει και εχω τις αμφιβολίες μου.

 

Έχει κάποιος παρόμοια εμπειρία; Θα με βοηθούσε αρκετά, ευχαριστώ 

Επεξ/σία από Dinos1973
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panos.mark4 είπε

Καλησπέρα σε όλους,

 

Είμαι κάτοχος ενας σκούτερ 125cc και κάτοικος Αθήνας, πρόσφατα λοιπόν το έβαλα σε γνωστό site για πώληση.

Σήμερα λοιπόν με κάλεσαν στο τηλέφωνο και μου είπαν ότι ενδιαφέρονται για τι σκούτερ, επειδή είχα βάλει τιμή συζητήσιμη διαπραγματεύτηκαν και λόγω φθορών δέχτηκα να κάνω ότι καλύτερο μπορώ, ρωτάω κι εγώ πότε θέλετε να το δείτε και μου απαντάνε ότι είναι μένουν Θεσσαλονίκη... Δεν περίμενα ομολογώ τέτοια απάντηση και τους αναφέρω πως θα γίνει να το δείτε και η πληρωμένη κτλπ; 

Μου απαντάνε λοιπόν οτι το σκούτερ τους ενδιαφέρει αρκετά και θα γίνει με αντικαταβολή και μεταφορική απο την πλευρά του αγοραστή... ωστόσο εγώ κάτι τέτοιο δεν εχω ξανακάνει και εχω τις αμφιβολίες μου.

 

Έχει κάποιος παρόμοια εμπειρία; Θα με βοηθούσε αρκετά, ευχαριστώ πολύ!

Να μη προχωρήσεις για εμένα .

Παλιότερα είχαν το κόλπο με τη υπηρεσία λεφτά στο λεπτό . Είχα δεχθεί πολλά παρόμοια τηλέφωνα . 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...