Προς το περιεχόμενο

Cosmote 100άρι FTTH δωρεάν αναβάθμιση σε 200άρι FTTH


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κυκλοφορεί μια φήμη ότι αναβαθμίζουν δωρεάν συνδέσεις από 100άρα οπτική ίνα σε 200άρα στην Cosmote. Έβαλα πριν λίγους μήνες 100άρα οπτική στα 32,90 τον μήνα και σήμερα τυχαίως αναβάθμισα στα ίδια λεφτά σε 200άρα. Κάντε μια προσπάθεια μέσω καταστήματος ή καλύτερα μέσω τηλεφωνικού κέντρου. Με αναβάθμισαν σε 10 λεπτά κυριολεκτικά.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 λεπτά πριν, TSELIOSTHEBEST είπε

Τους κάλεσες εσύ και ρώτησες για αναβάθμιση? Γιατί μου φαίνεται λίγο παράξενο. Έστειλα στο chat και περιμένω από την Cosmote.

Μεγάλη ιστορία. Ωστόσο, έχω ενημέρωση από έγκυρη πηγή ότι τρέχει αυτή η "ενέργεια" μέχρι τέλος Φεβρουαρίου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω τα 32.9 για 200 σε cosmote. Πήρα ίδια προσφορά. Παρόλαυτα έχω ακόμα δυο μήνες συμβόλαιο της 100αρας στα 36.9 αλλά θα κάνω υπομονή δύο μήνες μπας και γίνει το θαύμα για το giga voucher. Μόνο με 100αρα το δικαιούμαι 

Υπόψιν ότι εγώ είμαι σε FTTC 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, greekfragma είπε

Επιβεβαιώνω τα 32.9 για 200 σε cosmote. Πήρα ίδια προσφορά. Παρόλαυτα έχω ακόμα δυο μήνες συμβόλαιο της 100αρας στα 36.9 αλλά θα κάνω υπομονή δύο μήνες μπας και γίνει το θαύμα για το giga voucher. Μόνο με 100αρα το δικαιούμαι 

Υπόψιν ότι εγώ είμαι σε FTTC 

Και με 200άρα το δικαιούσαι. 250 Mbps και πάνω θα καλύψει το κουπόνι οπότε κουμπώνεις μια 300άρα μετά με το voucher

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, TzortzisJosh said:

Και με 200άρα το δικαιούσαι. 250 Mbps και πάνω θα καλύψει το κουπόνι οπότε κουμπώνεις μια 300άρα μετά με το voucher

Έχεις κάποιο λινκ για το συγκεκριμένο που λες;

Αν είναι έτσι πάω να το κάνω καρφί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, greekfragma είπε

Έχεις κάποιο λινκ για το συγκεκριμένο που λες;

Αν είναι έτσι πάω να το κάνω καρφί. 

Ισχύει για συνδέσεις έως 100mbps οπότε μάλλον είμαι λάθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ισχύει παιδιά. Απάντηση από το chat πριν λίγο. Δεν μπορείς να κάνεις χρήση αν έχεις ήδη ενεργό κουπόνι SFBB

image.png.58f06b6e1775d2f801b97ec9fa617632.png

image.png.f7259d32204ecaf4eb9324d64cc2f33f.png

Επεξ/σία από TSELIOSTHEBEST
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, greekfragma είπε

🙂

Μου είπε τεχνικός ότι το κάνουν εντός Φεβρουαρίου μόνο. Δεν ξέρω εάν είναι προωθητική ενέργεια ή όχι οπότε κάνε αν θέλεις μια ερώτηση καθώς το voucher μάλλον μετά τις εκλογές θα το τρέξουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε είσαι τέλειος. Έγιναν όλα αναμένω την αναβάθμιση. Σε ευχαριστούμε. Πριν 1 μήνα έληξε το κουπονάκι και έβαλα 100 FTTH στα 32.90. Και τώρα στα 200 είναι το απόλυτο VFM.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, TSELIOSTHEBEST είπε

Φίλε είσαι τέλειος. Έγιναν όλα αναμένω την αναβάθμιση. Σε ευχαριστούμε. Πριν 1 μήνα έληξε το κουπονάκι και έβαλα 100 FTTH στα 32.90. Και τώρα στα 200 είναι το απόλυτο VFM.

Ναι τούμπανο είναι! Εμένα με αναβάθμισε κιόλας! Μέσα σε 10 λεπτά! πιάνω 200άρα καπάκι, ένα restart router μόνο έκανα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...