Προς το περιεχόμενο

Προσφορες Cosmote με φορητοτητες [ΤΕΛΟΣ]


paniti

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Ναι. Τους ρωτησα και γι αυτη, 27.90 η 100αρα με απεριοριστα και σταθερα και κινητα και 13.77 το κινητο (που θα το πας με φορητοτητα απο αλλο παροχο, ας ειναι και καρτοκινητο)  απεριοριστα data+ομιλια, την δινουν. Ισχυει μεχρι την Τριτη. Μετα τελος ειπαν.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 483
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, SagoniasSlutRos είπε

Την προσφορα με 13ευρω κινητο και 27ευρω σταθερο την δινουν σε καταστημα; Ανεφεραν κατι τετοιο;

εμενα μου την έδωσαν στο κεντρικό στην πάτρα πριν 2 βδομάδες ακριβώς. 27,9€ fiber μέχρι τη καμπίνα 100 και το κινητό όλα απεριόριστα(σμσ 2000 που δεν με νοιάζει καν) με 13.77€ έφυγα από νόβα σταθερό και vodafone κινητό  (νοβα έληξε το συμβόλαιο και vodafone φυσικά το έσπασα και πλήρωσα το πέναλτυ 70€ μου φάνηκε απίστευτη προσφορά το 13.77 όλα απεριόριστα για κοσμοτε)

και το ίντερνετ στο σπίτι καμία σχέση είναι λες και έχω fiber to the home, κολλημένο από 98-101 συνέχεια και πολύ καλύτερο ping από nova(συχνές αποσυνδέσεις και σύνηθως ταχύτητα 50-70 στο μαξ έπιανε 95) λές και άλλαξα χώρα στο call of duty pου παιζώ. 

βέβαια ο πρώτος λογαριασμός βγήκε 45€ στο κινητό και μου ήρθε μύνημα ότι το ένα δωρεάν πάγιο θα πιστωθεί στον δεύτερο μήνα (και να μου πουν να τον πληρώσω δεν θα το κάνω θέμα) Ήδη τώρα έχει παει στα 13.77€ στο my cosmote το πάγιο.

Επεξ/σία από panagiotis12x
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φορητότητα κινητής ποσό καιρό έκανε;Το Σάββατο που μας πέρασε εκανα την αίτηση,σήμερα ενεργοποιήθηκε το σταθερό αλλά το κινητό ακόμα.

Την Τετάρτη παρέλαβα την σιμ και υπέγραψα το συμβόλαιο της κινητής στον κούριερ.

Αιτηαη εκανα στο 13888

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, hotcarver1 είπε

Φορητότητα κινητής ποσό καιρό έκανε;Το Σάββατο που μας πέρασε εκανα την αίτηση,σήμερα ενεργοποιήθηκε το σταθερό αλλά το κινητό ακόμα.

Την Τετάρτη παρέλαβα την σιμ και υπέγραψα το συμβόλαιο της κινητής στον κούριερ.

Αιτηαη εκανα στο 13888

Εμένα μου είπαν εώς 14 μέρες. 

Επίσης εμένα μου είπαν ότι θα πληρώσω και τέλη φορητότητας 30κατι ευρώ αλλά θα πιστωθούν πίσω σε έναν από τους πρώτους 3 λογαριασμούς 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος που έκανε τη φορητότητα σε κατάστημα τη Δευτέρα,ενεργοποιήθηκε χθες.Προφανώς είναι η διαδικασία με τα συμβόλαια και τα κούριερ που καθυστερούνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, hotcarver1 είπε

Φίλος που έκανε τη φορητότητα σε κατάστημα τη Δευτέρα,ενεργοποιήθηκε χθες.Προφανώς είναι η διαδικασία με τα συμβόλαια και τα κούριερ που καθυστερούνε.

Ναι σίγουρα παίζει τον ρόλο της .εγώ ζήτησα να πάω σε κατάστημα να πάρω ρούτερ και κάρτες για να αποφύγω την καθυστέρηση και μου είπαν ότι δεν γίνεται. Το θεωρώ και λίγο τραγικό να μην μπορώ να πάω σε κατάστημα cosmote και να αποφύγουμε τον κούριερ. Τέλος πάντων θα περιμένω να έρθει είναι και Δευτέρα αργία ,καλή Τρίτη τώρα... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γίνει η αίτηση φορητοτητας τηλεφωνικά υπάρχει κάποιο περιθώριο να την ανακαλεσουμε σε περίπτωση που λάβω καλύτερη προσφορά από την Vodafone που είμαι τώρα; 

Πολύ δελεαστικά τα 13 ευρώ της κινητής αλλά το σκέφτομαι κυρίως λόγω της ρήτρας που θα πληρώσω αφού έχω ήδη ενεργό συμβόλαιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, telis είπε

Υπάρχει προσφορά μόνο για μεταφορά καρτοκινητου από άλλο δίκτυο στην  cosmote?

Με ενδιαφέρει και εμένα που έχω δυο νούμερα Vodafone cu. Με 13€ είναι καρτοσυμβολαιο ή σύνδεση; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, greekparot είπε

Με ενδιαφέρει και εμένα που έχω δυο νούμερα Vodafone cu. Με 13€ είναι καρτοσυμβολαιο ή σύνδεση; 

Σύνδεση με 24μηνο συμβόλαιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, telis είπε

Υπάρχει προσφορά μόνο για μεταφορά καρτοκινητου από άλλο δίκτυο στην  cosmote?

28€ όλα unlimited, 21€ unlimited ομιλία και 20gb.

Τηλεφωνική προσφορά τα παραπάνω. 

Έκανα χθες το 2ο.

Αν έχεις ήδη σταθερή κοσμοτε, χρησιμοποιείς για διπλασιασμο Data το cosmote one και σου βγαίνουν 2 ευρώ φτηνότερα τα προγράμματα. 

8 ώρες πριν, greekparot είπε

Με ενδιαφέρει και εμένα που έχω δυο νούμερα Vodafone cu. Με 13€ είναι καρτοσυμβολαιο ή σύνδεση; 

Για τα 2 καρτοκινητά έχει γραφτεί λίγο πιο πίσω στο τοπίκ ότι αν τα βάλεις στο cosmote family βγαίνει συνολικά 34€ για unlimited ομιλία και data. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, empire21 είπε

Αν γίνει η αίτηση φορητοτητας τηλεφωνικά υπάρχει κάποιο περιθώριο να την ανακαλεσουμε σε περίπτωση που λάβω καλύτερη προσφορά από την Vodafone που είμαι τώρα; 

Πολύ δελεαστικά τα 13 ευρώ της κινητής αλλά το σκέφτομαι κυρίως λόγω της ρήτρας που θα πληρώσω αφού έχω ήδη ενεργό συμβόλαιο. 

Θεωρητικα θα σου στειλουν κουριερ με τη συμβαση . Αν σου εχουν κανει αντιπροταση μεχρι τοτε απλα δεν υπογραφεις. 

Αν ερθουν τα χαρτια πιθανον να υπαρχει ορος οτι δε μπορεις να κανεια  υπαναχωρηση απο τη συμβαση οποτε εκει δεσμευεσαι .

 

Απλα κλεισε λιγο πιο μακρινο ραντεβου στο κουριερ 2-3 μερες αργοτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, nickk0kkav είπε

Θεωρητικα θα σου στειλουν κουριερ με τη συμβαση . Αν σου εχουν κανει αντιπροταση μεχρι τοτε απλα δεν υπογραφεις. 

Αν ερθουν τα χαρτια πιθανον να υπαρχει ορος οτι δε μπορεις να κανεια  υπαναχωρηση απο τη συμβαση οποτε εκει δεσμευεσαι .

 

Απλα κλεισε λιγο πιο μακρινο ραντεβου στο κουριερ 2-3 μερες αργοτερα

Δεν στέλνουν πλέον κούριερ. Γίνεται ηλεκτρονικά η έγκριση μέσω ενός sms  με λινκ στο κινητό που σε βάζει σε μία ιστοσελίδα για να στείλεις ταυτότητα, φωτογραφία σου , λογαριασμό πρόσφατο, εξουσιοδότηση κλπ και να επιβεβαιώσεις. 

Από όσο είπαν έχεις το δικαίωμα υπαναχώρησης μέχρι την ενεργοποίηση.

Το modem πάλι δεν έρχεται με κούριερ. Το φέρνει τεχνικός που ελέγχει την γραμμή σου με το όργανο, σε βάζεις και υπογράφεις, σου παραδίδει το moden να το βάλεις και να το ρυθμίσεις μόνος σου ή στο βάζει αυτός. 

Υπογράφοντας στον τεχνικό, τελειώνει και το δικαίωμα της αχρεωστήτως υπαναχώρησης.

(παρ'  όλο που έχω ενεργοποιηθεί στον ΟΤΕ, η NOVA ακόμα με έχει πελάτη στην εφαρμογή της !!)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...