Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα εξαργύρωσης κουπονιών Γερμανός


hobo98

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήγα να παραλάβω πριν καμία ώρα.

Η μία παραγγελία τιμολογηθηκε στην πλήρη τιμή της, δηλ χωρίς την έκπτωση των κουπονιων.

Η άλλη δεν μπορούμε να "αππδεσμευτει από το σύστημα " σύμφωνα με τον υπάλληλο κ επομένως δεν μπορούσε να μου τη δώσει.

Μετά από κάνα μισάωρο με πήραν τηλ κ μου είπα ότι μπορώ να παραλάβω κανονικά αλλά θα πρέπει να εχω οπωσδήποτε μαζί μου την ταυτότητα μου.

Τα συμπεράσματα δικά σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ δεν πρόλαβα να κάνω παραγγελία όσο δέχονταν στο σύστημα τα κουπόνια και τώρα αυτές τις μέρες μπαίνω και γράφει δεν είναι ακόμα ενεργό. Υπάρχει κάποιος να γνωρίζει πότε θα επιτρέπουν τα κουπόνια, αλλιώς μπορούμε από κοντά να τα περάσουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, iaiwannis2005 είπε

Υπάρχει κάποιος που δοκίμασε να πάει σε φυσικό κατάστημα για εξαργύρωση;

Στο φυσικό κατάστημα περνούσαν κουπόνι, αυστηρά όμως μέχρι 1, είπαν την προηγούμενη εβδομάδα

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, iaiwannis2005 είπε

Υπάρχει κάποιος που δοκίμασε να πάει σε φυσικό κατάστημα για εξαργύρωση;

Όπως έγραψε και ο @Phoenix7 το Σάββατο ρώτησα σε Γερμανό και μου είπαν ότι μπορούν να περάσουν στο κατάστημα 1 μόνο κουπόνι.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kaktos77 είπε

Όπως έγραψε και ο @Phoenix7 το Σάββατο ρώτησα σε Γερμανό και μου είπαν ότι μπορούν να περάσουν στο κατάστημα 1 μόνο κουπόνι.

Όντως ομως δουλεύουν τα κουπόνια που ηταν στην προωθητική που εγινε abuse η άλλα που προϋπήρχαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, iaiwannis2005 είπε

Όντως ομως δουλεύουν τα κουπόνια που ηταν στην προωθητική που εγινε abuse η άλλα που προϋπήρχαν;

Δεν το εξαργύρωσα για να σου πω με σιγουριά. Πάντως λεκτικά με διαβεβαίωσε η υπάλληλος ότι θα πέρναγε. Τώρα αν θέλεις μπορείς να περάσεις από ένα κατάστημα να δοκιμάσεις επιτόπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Το γλεντι συνεχίζεται.Το.εκανα επιτυχώς.Πας σε κατάστημα και ζητας να εξαργυρώσει ενα κουπονι σε κάθε προϊόν με μαξ τα 50€ ανα κουπονι.Δλδ τέσσερα προϊόντα,4 διαφορετικές αποδείξεις με 4 κουπόνια gapp

Επεξ/σία από iaiwannis2005
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, iaiwannis2005 είπε

 

Το γλεντι συνεχίζεται.Το.εκανα επιτυχώς.Πας σε κατάστημα και ζητας να εξαργυρώσει ενα κουπονι σε κάθε προϊόν με μαξ τα 50€ ανα κουπονι.Δλδ τέσσερα προϊόντα,4 διαφορετικές αποδείξεις με 4 κουπόνια gapp

Η ελάχιστη παραγγελία για κάθε κουπόνι ξέρουμε πόσο μπορεί να είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, jay_D είπε

Είχα διαβάσει κάπου πως είναι τα 30€ αλλά δεν το βρίσκω και κάπου στο site τους. Αν δεν υπάρχει minimum τότε κάτι είναι και αυτό :rolleyes:

Ξοδεψα 4 20€ επιταγές και πηρα 4 powerbank σε 4 διαφορετικές αποδείξεις απο 19.90€ το καθένα 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...