Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα εξαργύρωσης κουπονιών Γερμανός


hobo98

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αλήτες 

Έγινε αγορά TV με το πρόγραμμα 25% back σε πόντους, εντός διορίας 
αλλά κάνουν τους κινέζους σε επικοινωνία που έχουμε μέσω mail (έχουν πιστώσει πόντους σαν να έγινε η αγορά κανονικά και οχι με το πρόγραμμα, δηλαδή πολύ λιγότερους πόντους.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, DeKaLoUdiS είπε

Αλήτες 

Έγινε αγορά TV με το πρόγραμμα 25% back σε πόντους, εντός διορίας 
αλλά κάνουν τους κινέζους σε επικοινωνία που έχουμε μέσω mail (έχουν πιστώσει πόντους σαν να έγινε η αγορά κανονικά και οχι με το πρόγραμμα, δηλαδή πολύ λιγότερους πόντους.)

Είσαι σίγουρος ότι πληρούσες τους όρους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κατάστημα στα Ιωάννινα πάντως μου είπαν ότι δέχονται μόνο μια επιταγή ανά παραγγελία. Όταν δοκίμασε ο υπάλληλος του έβγαζε το ίδιο μήνυμα που βγάζει και στο site. Ότι ο κωδικός δεν είναι ακόμα ενεργός. Δε με απασχολεί ιδιαίτερα αφού είχα προλάβει να κάνω κάποιες παραγγελίες πριν κλειδώσει το σύστημα με "οχι-legit" επιταγές. Το θέμα είναι τι γίνεται με τις legit που ακόμα δεν τις δέχονται online...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντελώς άσχετοι. Έχασα 15 λεπτά στο τηλέφωνο μιλώντας με μια κυρία για να μου πει "ναι δεν τη δέχεται την επιταγή το σύστημα". Σώπα! Στείλτε μήνυμα λέει. Στέλνω και η απάντηση τους ήταν να δοκιμάσω σε κατάστημα... Ούτε σας την ξεκλειδωσαμε, ούτε τότε θα ανοίξουν ούτε τίποτα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά παιδιά επικρατεί ένας πανικός. Δεν ξέρουν τίποτα οι άνθρωποι. Έχω μιλήσει με 3 διαφορετικά άτομα από τον Γερμανό και έχω ακούσει 3 διαφορετικές απαντήσεις από τις οποίες καμία δεν ισχύει. Στο κατάστημα πήγα να πάρω psn card και μου λέει μπορείς να χρησιμοποιήσεις μέχρι 4 κωδικούς σε μια παραγγελία αλλά μόνο για προϊόντα εντός καταστήματος και όχι κάρτες κλπ, τις κάρτες από το site, απο το τηλέφωνο μου είπαν ότ δεν μπορώ να βάλω πάνω από 1 κουπόνι σε αγορά από το κατάστημα αλλά δεν έχει νόημα να πάω γιατί δέχονται κανονικά στο site τα κουπόνια.....απαράδεκτοι 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αν κάποιος θέλει να παραγγείλει κάτι απο το site και να του έρθει σπίτι, δεν μπορεί να χρησιμοποιήσει την δωροκάρτα του γιατί δεν δέχονται τον κωδικό.

Θα πρέπει να παραγγείλει με παραλαβή απο το κατάστημα ώστε να πάει εκεί να χρησιμοποιήσει την κάρτα όπου θα την δεχτούν χειροκίνητα στο ταμείο.

Και αυτο το πρόβλημα υπαρχει εδω και δυο εβδομάδες αν κατάλαβα καλά..

Πρώτη και τελευταία φορά που ασχολούμαι με δωροκάρτες Γερμανού.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για όποιον ενδιαφέρεται, σήμερα έλαβα μέιλ από Γερμανό ότι εντός της ημέρας θα αποκατασταθεί το πρόβλημα και όντως πριν μισή ώρα έκανα αγορά μέσω site και εξαργύρωσα κουπόνι κανονικά.

Επεξ/σία από dragonios
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα κουπόνια που κάνουμε εξαργύρωση από την εφαρμογή του Γερμανού, γίνεται να κάνουμε χρήση άνω του ενός σε μια αγορά; 

Σκέφτομαι να προβώ σε αγορά των huawei freebuds 5i και εάν γίνει χρήση 3 κουπονιών έχω έκπτωση έως 25€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς απ' ότι είδα αφήνει ένα κουπόνι ανά παραγγελία. Δε ξέρω αν γνωρίζει και κάποιος, ίσως μπορείς να πας από κοντά και να δώσεις και τα υπόλοιπα κουπόνια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/3/2023 στις 5:03 ΜΜ, andreasomagiras είπε

Για τα κουπόνια που κάνουμε εξαργύρωση από την εφαρμογή του Γερμανού, γίνεται να κάνουμε χρήση άνω του ενός σε μια αγορά; 

Σκέφτομαι να προβώ σε αγορά των huawei freebuds 5i και εάν γίνει χρήση 3 κουπονιών έχω έκπτωση έως 25€.

Μόνο ένα κουπόνι ανά αγορά είτε από το κατάστημα είτε μέσω της σελίδας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Έχει δοκιμάσει κανείς να αγοράσει με κουπόνι προπληρωμένη κάρτα; Πχ Psn, Xbox, steam? Μιλάω απευθείας από κατάστημα γιατί online το βλέπω ότι δε γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...