Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα εξαργύρωσης κουπονιών Γερμανός


hobo98

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά από εξαργύρωση πόντων στο app του Γερμανού με το event του gameathlon2023g Δεν με αφήνει στην σελίδα να εξαργυρώσω τα κουπόνια τα οποία έλαβα λέγοντας ότι δεν είναι αργά ακόμα. Γνωρίζει κανείς τι παίζει αν θα τα απενεργοποιήσουν τελείως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, hobo98 είπε

Μετά από εξαργύρωση πόντων στο app του Γερμανού με το event του gameathlon2023g Δεν με αφήνει στην σελίδα να εξαργυρώσω τα κουπόνια τα οποία έλαβα λέγοντας ότι δεν είναι αργά ακόμα. Γνωρίζει κανείς τι παίζει αν θα τα απενεργοποιήσουν τελείως;

Αν είναι στον υπάρχον λογαριασμό σου στείλε τους email να το κοιτάξουν. Αν είναι σε καινούργιο που έφτιαξες ειδικά για αυτόν τον σκοπό ίσως να το έφτιαξαν για να μην γίνει abuse της όλης λειτουργικότητας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, TheoAlex50 είπε

Αν είναι στον υπάρχον λογαριασμό σου στείλε τους email να το κοιτάξουν. Αν είναι σε καινούργιο που έφτιαξες ειδικά για αυτόν τον σκοπό ίσως να το έφτιαξαν για να μην γίνει abuse της όλης λειτουργικότητας. 

Έχω και στον δικο μου μια των 10 ευρώ η οποία δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω αλλά έχω και απο άλλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, hobo98 είπε

Έχω και στον δικο μου μια των 10 ευρώ η οποία δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω αλλά έχω και απο άλλους

Μιλά μαζί τους και ότι σου πουν. Δικά τους λεφτά είναι άλλωστε. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγινε ένα μικρό γλέντι με τους πόντους (λόγω δικής τους κακής σχεδίασης της εφαρμογής) και τις δωροεπιταγές οπότε φαντάζομαι τώρα προσπαθούν να κάνουν damage control.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ελπίζουμε να ξεχαστεί το θέμα κάποια στιγμή για να μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε όλα τα κουπόνια κανονικά χωρίς να έχει περιορισμό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά όσοι πήραν πάνω από 2500 χιλ πόντους, έχουν αφαιρεθεί ήδη. Όσο για τις δωροεπιταγές φοβάμαι θα πέσει ξεσκαρτάρισμα κατά πόσο χρησιμοποιήθηκαν υπερβάλλοντες (των 2500) πόντοι και μάλλον θα φάνε άκυρο, γι αυτό εικάζω λέει τώρα σε όλες ότι είνια μη ενεργή ακόμα. Όσες εκδόθηκαν προβλεπέ θα ξαναλειτουργήσουν ενώ όσες βγήκαν με επιπλέον πόντους θα ακυρωθούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1 ώρα πριν, hobo98 είπε

Κατά πάσα πιθανότητα η εξαργύρωση θα μπορεί να γίνει σε κάποιο φυσικό κατάστημα από ότι μου είπαν σε mail

Αν το δοκιμάσεις πες μας :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να απαντήσει κάποιος υπάλληλος από τον Γερμανό στο forum μπας και μάθουμε τι παίζει, μην πάμε εκεί και γίνουμε ρεζίλι😅

Η απάντηση που έλαβα ήταν η εξής :

 

Καλησπέρα σας,

 

Λόγω συστημικού προβλήματος δεν είναι εφικτή η καταχώρηση κουπονιού στο site μας. Μπορείτε να εξυπηρετηθείτε στο πλησιέστερο φυσικό κατάστημα.

 

Με εκτίμηση,

Germanos e-shop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 hours ago, hobo98 said:

Μακάρι να απαντήσει κάποιος υπάλληλος από τον Γερμανό στο forum μπας και μάθουμε τι παίζει, μην πάμε εκεί και γίνουμε ρεζίλι😅

Η απάντηση που έλαβα ήταν η εξής :

 

Καλησπέρα σας,

 

Λόγω συστημικού προβλήματος δεν είναι εφικτή η καταχώρηση κουπονιού στο site μας. Μπορείτε να εξυπηρετηθείτε στο πλησιέστερο φυσικό κατάστημα.

 

Με εκτίμηση,

Germanos e-shop

Λόγω συστημικού "γλεντήματος".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...