Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για pame stoixima.


SAVVAS_PAPADOPOULOS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά δεν παίζω συχνά και όταν παίζω βάζω πόσα μέχρι 5 ευρώ.  

Αυτή την φορά είπα να ξεπεράσω τα όρια μου και βάλω 15 ευρώ στοίχημα. 

Δειτε όμως που θέλω την βοήθεια σας . Έπαιξα έξι αγώνες και έβαλα χρήματα εκεί που έγραφε 4αδες . Σκεφτείτε ότι έβαλα 1 ευρώ και αυτό μου το έκανε 15 αυτόματα το ποντάρισμα μου . Εγώ το έκανα γιατί νόμιζα ότι αν πιάσω τους 4 από τους 6 αγώνες κερδίζω το στοίχημα . 

Έχω πιάσει τους 4/5 και μένει ένας αγώνας που θα βγει αύριο . Έτσι εγώ νόμιζα ότι το έπαιζα το στοίχημα. Μπαίνω να δω αν μπήκα Τα χρήματα αλλά μου λέει ότι πόνταραν 15 ευρώ, αν θέλω κάνω cash out στα 12 ευρώ ενώ σαν συνολική επιστροφή σε περίπτωση που κέρδιζα το στοίχημα είναι τα 43 ευρώ . 

Για ποιον λόγο δεν κέρδισα αυτά τα 43 ευρώ αν υποθέσουμε ότι ήδη έχω πιάσει 4 αγώνες χωρίς να με νοιάζει το τελευταίο; Τι σήμαινε τελικά αυτό το 4αδες που έριχνε και την απόδοση των αγώνων ;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σύστημα που έπαιξες σημαίνει ότι από τους 6 αγώνες έπαιξες όλες τις πιθανές 4αδες που είναι 15 με 1 ευρώ.

πχ αν η 6αδα ηταν ΑΕΚ,ΠΑΟΚ,ΑΡΗΣ,ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ,ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ,ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ εχεις τις 15 4-αδες:
ΑΕΚ-ΠΑΟΚ-ΑΡΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΑΕΚ-ΠΑΟΚ-ΑΡΗΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ, ΑΕΚ-ΠΑΟΚ-ΑΡΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ κλπ

Εσύ τώρα έχεις πιάσει ήδη μια 4αδα και αν βγει και το 5 ματς θα έχεις πιασει 5/15 4αδες με 1 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς! Απλά το σύστημα της πλατφόρμας σ' εξυπηρετεί, αυτοματοποιώντας την κατάσταση. Ακόμα και αν έφτιαχνες τις 4-άδες με το χέρι (που θα σου 'παιρνε παραπάνω ώρα) και έπαιζες 1€ στην κάθε μία, θα είχες το ίδιο αποτέλεσμα.

Όσο για το "πότε" κερδίζεις, εξαρτάται από τις αποδόσεις που έχουν τα παιχνίδια που έβαλες. Είναι σαφές φυσικά ότι μέχρι και 3 / 5 να πιάσεις, δε γίνεται να κερδίσεις το οτιδήποτε, διότι δε σχηματίζεται ούτε μία 4-άδα. Στο 4 / 5 εξαρτάται από τις αποδόσεις, διότι μπορεί το κέρδος από την 4-άδα που έπιασες να είναι μικρότερο από το ποσό που πόνταρες συνολικά. Οπότε έχουμε αρκετές "υποπεριπτώσεις". Στα 5 / 5 σου υπολογίζει εύκολα το τελικό ποσό, μιας και εκεί έχουν βγει όλα τα σημεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιο ασφαλές σύστημα ώστε ναι μεν το κέρδος να είναι μικρό αλλά και σε περίπτωση που χάσεις κάποιον - κάποιους αγώνες να παίρνεις τουλάχιστον τα λεφτά σου πίσω ; 

 

Πχ να παίζεις 5 αγώνες και 3αδες ή 3 αγώνες και δυάδες ή κάτι άλλο ;;;;;;;;

Επίσης ενώ μέχρι χθες μου έλεγε ότι αν κάνω cash out θα έπαιρνα 12 ευρώ ( 15 είχα βάλει ) και είχα πιάσει τα 4/5 παιχνίδια και περίμενα ένα σημερινό αυτό του ΠΑΟ, σήμερα που μπήκα να δω μου λέει ότι απλά κέρδισα 3 ευρώ και έκλεισε το συγκεκριμένο στοίχημα. Πώς γίνεται αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, SAVVAS_PAPADOPOULOS είπε

Υπάρχει κάποιο ασφαλές σύστημα ώστε ναι μεν το κέρδος να είναι μικρό αλλά και σε περίπτωση που χάσεις κάποιον - κάποιους αγώνες να παίρνεις τουλάχιστον τα λεφτά σου πίσω ; 

Μιλάμε για τζόγο. Ή με άλλα λόγια, για διασκέδαση. Το πιο ασφαλές σύστημα είναι να παίζεις όσα έχεις την άνεση να χάσεις, θεωρώντας εξαρχής χαμένα τα λεφτά αυτά (ό,τι κι αν γίνει στο τέλος). Ή με άλλα λόγια, όταν χάσεις, να ξενερώσεις, αλλά να το 'χεις ξεχάσει σε 1 λεπτό. Αν χάσεις και λόγω αυτού δεν έχεις να πληρώσεις το ρεύμα, ή να βάλεις καύσιμα στο όχημά σου, πλέον δεν είναι διασκέδαση αλλά εθισμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, SAVVAS_PAPADOPOULOS είπε

Υπάρχει κάποιο ασφαλές σύστημα ώστε ναι μεν το κέρδος να είναι μικρό αλλά και σε περίπτωση που χάσεις κάποιον - κάποιους αγώνες να παίρνεις τουλάχιστον τα λεφτά σου πίσω ; 

 

Πχ να παίζεις 5 αγώνες και 3αδες ή 3 αγώνες και δυάδες ή κάτι άλλο ;;;;;;;;

Επίσης ενώ μέχρι χθες μου έλεγε ότι αν κάνω cash out θα έπαιρνα 12 ευρώ ( 15 είχα βάλει ) και είχα πιάσει τα 4/5 παιχνίδια και περίμενα ένα σημερινό αυτό του ΠΑΟ, σήμερα που μπήκα να δω μου λέει ότι απλά κέρδισα 3 ευρώ και έκλεισε το συγκεκριμένο στοίχημα. Πώς γίνεται αυτό;

Αν δεν αντέχεις την χασούρα μην παίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Αν δεν αντέχεις την χασούρα μην παίζεις.

Την αντέχω γιατί πάντα παίζω πολύ μικρά ποσά και συνήθως παίζω σπάνια . 

Αυτή την φορά έπαιξα 15 ευρώ . 

 

Όμως γιατί μου έδωσε χρήματα χωρίς να περιμένει να βγει το τελευταίο ματς ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, SAVVAS_PAPADOPOULOS είπε

Όμως γιατί μου έδωσε χρήματα χωρίς να περιμένει να βγει το τελευταίο ματς ;

Δε σου έδωσε χρήματα. Cash out σου πρότεινε. Ή με άλλα λόγια, "αποχωρείς" από το στοίχημα, παίρνοτας πίσω 12€. Θυμήσου όμως ότι έδωσες 15€. Αν θεωρείς ότι το τελευταίο σημείο από τα πέντε που έπαιξες δεν έχει σημαντικές πιθανότητες να βγει, δέχεσαι το cash out περιορίζοντας τη χασούρα σου στα 3€ (αφού σου δίνει 12€ από τα 15€). Αν πάλι "πιστεύεις" σε αυτό, δε δέχεσαι το cash out και περιμένεις το αποτέλεσμα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Haldol είπε

Δε σου έδωσε χρήματα. Cash out σου πρότεινε. Ή με άλλα λόγια, "αποχωρείς" από το στοίχημα, παίρνοτας πίσω 12€. Θυμήσου όμως ότι έδωσες 15€. Αν θεωρείς ότι το τελευταίο σημείο από τα πέντε που έπαιξες δεν έχει σημαντικές πιθανότητες να βγει, δέχεσαι το cash out περιορίζοντας τη χασούρα σου στα 3€ (αφού σου δίνει 12€ από τα 15€). Αν πάλι "πιστεύεις" σε αυτό, δε δέχεσαι το cash out και περιμένεις το αποτέλεσμα... 

Μίλησα με το pame stoixima και μου είπαν ότι άργησαν να μπουν και τα υπόλοιπα . Οπότε τελικά πήρα τα χρήματα μου πίσω επειδή βγήκαν 5/6 . 

 

Μια ακόμη ερώτηση . Τώρα προσπαθώ να δω τι παίζει με το ανανεωμένο pame stoixima . 

Έχω βάλει 11 αγώνες που όλοι μαζί ως απόδοση μου δίνει 4,4 . Γράφει accumulator (11) . 

Γράφει όμως πχ αν θέλω να παίξω 11 ευρώ στο accumulator 10 και να πάρω 42 ευρώ . Αυτό το accumulator 10 τι είναι ; Σαν να λέμε 10αδες ;

 

Επίσης το triple και το double που γράφει που βαζεις μεγάλο ποσό αλλά έχεις μικρό περιθώριο κέρδους τι είναι ;;;; 

 

Γιατί δεν τα γράφουν στα ελληνικά ; 

Έχει κάπου να πατήσω ώστε να δω πληροφορίες για το τι είναι αυτά;

Φτάνει έως accumulator 4 στο οποίο παίζεις 330 ευρώ και παίρνεις 570...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτέ κανένας στην ιστορία δε κέρδισε μακροχρόνια στο στοίχημα παίζοντας παρολί και συστήματα. Ποτέ και κανένας.

Δε θα την κερδίσεις ποτέ τη γκανιότα.

Παίζεις τη γκανιότα ήδη μια φορά σε ένα ματς, όταν βάζεις δεύτερο δεύτερη φορά κ.ο.κ.. Ποια 11 παιχνίδια πλάκα κάνεις?

Δε θα κερδίσεις ΠΟΤΕ έτσι.

 

My 2c

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, eMike είπε

Ποτέ κανένας στην ιστορία δε κέρδισε μακροχρόνια στο στοίχημα παίζοντας παρολί και συστήματα. Ποτέ και κανένας.

Δε θα την κερδίσεις ποτέ τη γκανιότα.

Παίζεις τη γκανιότα ήδη μια φορά σε ένα ματς, όταν βάζεις δεύτερο δεύτερη φορά κ.ο.κ.. Ποια 11 παιχνίδια πλάκα κάνεις?

Δε θα κερδίσεις ΠΟΤΕ έτσι.

 

My 2c

 

Για ποιον λόγο το λες αυτό για το παρολι και τα συστήματα; Εσύ τι προτείνεις ;;; Επίσης ξέρεις τι σημαίνουν αυτά που έγραψα παραπάνω ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, SAVVAS_PAPADOPOULOS είπε

Αυτό το accumulator 10 τι είναι ;

Accumulator είναι το παρολί. Αλλιώς και συνδυαστικό στοίχημα. Όταν συνδυάζεις δηλαδή από 2 αγώνες και πάνω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...