Προς το περιεχόμενο

Η Samsung λανσάρει τα Galaxy A54 5G και A34 5G


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, spysoumi είπε

Ναι αυτό είναι το πρόβλημα.... Δεν είναι 778G.... είναι 1380..... 😉

Το ξέρω. Απλά αναφέρομαι στις επιδόσεις του. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

 ρε τι νομιζουν ολοι αυτοι? ειναι δυνατον να υπαρχουν αυτες οι τιμες και οι μισθοι να ειναι τοσο χαμηλα? θελω δηλαδη μισο μισθο για να παρω κινητο?

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, johngamer είπε

DOA...Δεν γίνεται μετά το άψογο A52s να μας δίνει για 2 συνεχόμενες χρονιές ακριβότερα remakes του...

Πραγματικά, μετά το A52s πρόοδος μηδέν στα mid-range της Samsung. Μόνο ακριβότερες τιμές. Το software support παραμένει πάντως ο καλύτερος λόγος επιλογής Samsung.

Επεξ/σία από gedgr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Retromaniac είπε

Να μην έχεις κινητό που βγάζει στο geekbench 750 single core, για άλλα 4 χρόνια. Αλίμονο.

Ναι γιατί στην καθημερινότητα τρέχουμε, ξέρω γω, 5-6 φορές μέσα στην ημερα geekbench και είναι σοβαρό κριτήριο.

11 λεπτά πριν, gedgr είπε

Πραγματικά, μετά το A52s πρόοδος μηδέν στα mid-range της Samsung. Μόνο ακριβότερες τιμές. Το software support παραμένει πάντως ο καλύτερος λόγος επιλογής Samsung.

Πολύ σωστός 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, tommy^ είπε

Ναι γιατί στην καθημερινότητα τρέχουμε, ξέρω γω, 5-6 φορές μέσα στην ημερα geekbench και είναι σοβαρό κριτήριο.

Πολύ σωστός 

Fuck Logic... Το geekbench το ανέφερα γιατί δείχνει πόσο γρήγορο ή αργό είναι το κινητό.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 hour ago, MikeKata said:

Αν, τώρα, μιλάμε για το 5G support του Pixel στην Ελλάδα, προσωπικά, Αθήνα που εμένα έως πριν 6-7 μήνες, ελάχιστες φορές είχα πιάσει 5G, συνήθως με 4G plus ήμουν (όχι με Pixel). Δεν υπάρχει σοβαρό δίκτυο ακόμα.

Μια χαρά δίκτυο υπάρχει, απλά τα Pixel δεν υποστηρίζονται για 5G/VoWiFi/VoLTE από Ελληνικούς παρόχους.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Thresh είπε

Μια χαρά δίκτυο υπάρχει, απλά τα Pixel δεν υποστηρίζονται για 5G/VoWiFi/VoLTE από Ελληνικούς παρόχους.

κάτσε να χασκογελάσει και σενα ο Μικεκατα γιατί νομίζει ότι ακόμα έχουμε 4g επειδή αυτός έχει pixel.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Titos301 είπε

δυσκολα θα βρεις τετοιο λογισμικο ΚΑΙ με 4 χρονια ενημερωσεις λογισμικου και 5 χρονια ασφαλειας

Δε νομίζω ότι σειρά Α έχει τις αναβαθμίσεις που λες….

Στις τιμές αυτές βρίσκεις το s21fe….

Επεξ/σία από kostasfalcon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, dtk-386 είπε

κάτσε να χασκογελάσει και σενα ο Μικεκατα γιατί νομίζει ότι ακόμα έχουμε 4g επειδή αυτός έχει pixel.....

Υπάρχει πρόβλημα κατανόησης κειμένου, είναι εμφανές. Και το πρόβλημα δεν το έχω εγώ.

2 ώρες πριν, MikeKata είπε

συνήθως με 4G plus ήμουν (όχι με Pixel)

Μιας και βλέπω όμως ότι είσαι από αυτούς που μπαίνουν να απαντήσουν κατευθείαν με υφάκι για να δημιουργήσουν τριβές (φυσικά, χωρίς να με κάνεις quote), αντί να απαντήσεις σαν άνθρωπος, θα σου απαντήσω στο ίδιο ύφος.

Έλα Κοπεγχάγη με 5G μέχρι και στα προάστια 15 χιλιόμετρα έξω από την πόλη και ξαναπές μου για τη "μια χαρά κάλυψη" της Αθήνας..

Επεξ/σία από MikeKata
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Titos301 είπε

 λογικα θα επιβεβαιωθει με το launch αν γινει αυριο

Πάντως ακόμα και έτσι πολλά πράγματα δεν θα προστίθενται  στην εν λόγω συσκευή λόγω χαμηλότερου HW….

1 ώρα πριν, skillshots είπε

 ρε τι νομιζουν ολοι αυτοι? ειναι δυνατον να υπαρχουν αυτες οι τιμες και οι μισθοι να ειναι τοσο χαμηλα? θελω δηλαδη μισο μισθο για να παρω κινητο?

Εσυ τι νομίζεις ότι με σένα ασχολείται η Samsung?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, MikeKata είπε

Υπάρχει πρόβλημα κατανόησης κειμένου, είναι εμφανές. Και το πρόβλημα δεν το έχω εγώ.

Μιας και βλέπω όμως ότι είσαι από αυτούς που μπαίνουν να απαντήσουν κατευθείαν με υφάκι για να δημιουργήσουν τριβές (φυσικά, χωρίς να με κάνεις quote), αντί να απαντήσεις σαν άνθρωπος, θα σου απαντήσω στο ίδιο ύφος.

Έλα Κοπεγχάγη με 5G μέχρι και στα προάστια 15 χιλιόμετρα έξω από την πόλη και ξαναπές μου για τη "μια χαρά κάλυψη" της Αθήνας..

το υφάκι μου σε πείραξε όχι το χασκογελάκι.

anyway ΖΩ Αθήνα μια χαρά 5G έχω παντού!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
18 minutes ago, MikeKata said:

Έλα Κοπεγχάγη με 5G μέχρι και στα προάστια 15 χιλιόμετρα έξω από την πόλη και ξαναπές μου για τη "μια χαρά κάλυψη" της Αθήνας..

Κι εδώ έχει 5G στα προάστια, ακόμα και στο "υπόλοιπο" Αττικής.

Μια διευκρίνηση, μιλάμε για Cosmote, όχι Vodafone ή Nova. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...