Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Gears 6 θα πέσουν τα τσαούλια λέει ο leaker, πολύ πάνω απ' το Hellblade 2 οπτικά. Είμαι σίγουρος ότι θα είναι φοβερό αφού και το 4 και το 5 έριξαν σαγόνια όταν βγήκαν..

Η πλάκα θα είναι να έχει performance mode και 60FPS για το XSX.

60fps και οπτικό υπερθέαμα μου κάνει δύσκολο εν έτη 2024 με βάση το υπάρχον hardware των κονσόλων, την τεμπελιά και την φιλοσοφία των developers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

https://www.windowscentral.com/gaming/xbox/exclusive-xbox-president-sarah-bond-has-set-up-a-new-team-dedicated-to-game-preservation-and-forward-compatibility

What you need to know

  • Per emails received by Windows Central, confirmed by Microsoft as genuine, Xbox President Sarah Bond recently briefed her team on various topics. 
  • In the emails, Sarah Bond reiterated Microsoft's plans to build new Xbox hardware focused on delivering "the biggest technical leap ever in a generation." 
  • Sarah Bond also revealed that Microsoft has set up a dedicated team to future-proof our digital Xbox game libraries across future hardware paradigms to further "build on [Xbox's] strong history of delivering backward compatibility." 
  • Additionally, it was revealed that Xbox has become Diablo 4's most prominent platform since the game's inclusion into Xbox Game Pass. 
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 hours ago, kostiger said:

 

  • Sarah Bond also revealed that Microsoft has set up a dedicated team to future-proof our digital Xbox game libraries across future hardware paradigms to further "build on [Xbox's] strong history of delivering backward compatibility." 

Digital ≠ game preservation κυρια Bond!

Δε μας πείθετε.

Ας βάλετε πρώτα ολόκληρα τα παιχνίδια σας στους δίσκους και μετα ξανασυζητάμε.

Επεξ/σία από ManLag
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Gears 6 θα πέσουν τα τσαούλια λέει ο leaker, πολύ πάνω απ' το Hellblade 2 οπτικά. Είμαι σίγουρος ότι θα είναι φοβερό αφού και το 4 και το 5 έριξαν σαγόνια όταν βγήκαν..

Η πλάκα θα είναι να έχει performance mode και 60FPS για το XSX.

Όχι , η πλάκα θα είναι αν γίνει ακριβώς το αντίθετο 😝

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει Gears για εμένα είναι πιο αναμενόμενο ακόμη και από Halo. Τρομερή σειρά. Αν υπολογίσουμε τι είχαν κάνει στο 5 από γραφικά και εφέ θα πρέπει να περιμένουμε τρελά πράγματα, ακόμη και το Xbox One X δε μπορούσε να ακολουθήσει.

Ας ελπίσουμε να το δούμε και σε PC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 minutes ago, Armoral said:

Ας ελπίσουμε να το δούμε και σε PC.

Γιατί υπάρχει περίπτωση να μην το δούμε;

Όλα τα games του SX βγαίνουν day-one στο PC. Δεν βλέπω γιατί να περιμένουμε κάτι διαφορετικό εδώ. Δεν έχουν την νοοτροπία της Sony. 

Επεξ/σία από D.Luffy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Γιατί υπάρχει περίπτωση να μην το δούμε;

Όλα τα games του SX βγαίνουν day-one στο PC. Δεν βλέπω γιατί να περιμένουμε κάτι διαφορετικό εδώ. Δεν έχουν την νοοτροπία της Sony. 

Ναι ελπίζω να το δώσουν με τη μία. Στις νέες σειρές 7000 και RTX40xx, θα δούμε ομορφιές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Quiz: με ποια σειρά θα βαθμολογούσατε τα gears από το καλύτερο προς το χειρότερο; 
 

Προσωπικά έχω παίξει μόνο το 5 . Ήταν αρκετά καλό, αν και μου έχουν πει ότι τα τρία πρώτα δεν συγκρίνονται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, firepc είπε

judgement

Ναι τώρα θυμήθηκα. Εγώ αυτό θα έβαζα τελευταίο. Στα υπόλοιπα συμφωνώ. Υπήρχε και άλλο ένα αν θυμάμαι καλά. Στο 3.Odst νομίζω λεγόταν? Κάπως έτσι. 

Επεξ/σία από Tigio13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...