Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση) v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 ώρες πριν, xartemporas είπε

 

Έχει αρκετά θέματα το mod. Το δοκίμασα. Σε επόμενα update του όμως, θα είναι fully playable. Τρομερό! Τρομερό είναι και το γεγονός ότι παίζεται τόσο σύντομα! 

Επεξ/σία από tommybertsen
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, tommybertsen είπε

Έχει αρκετά θέματα το mod. Το δοκίμασα. Σε επόμενα update του όμως, θα είναι fully playable. Τρομερό! Τρομερό είναι και το γεγονός ότι παίζεται τόσο σύντομα! 

Παίζει καλά αλλά τα fmv παίζουν στη διπλάσια ταχύτητα και χάνεται ο ήχος. Περιμένουμε βελτιωμένη έκδοση αλλιώς θα παίξουμε στα 30 fps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Layers of Fear. Παίξτε οπωσδήποτε το Demo. Περιπέτεια τρόμου που θυμίζει old school καταστάσεις με ένα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ μουσικό θέμα στην εισαγωγική οθόνη. Το demo μου άρεσε πολύ, ανυπομονώ να δω τι μας έχουν ετοιμάσει σε 4 εβδομάδες. Δεν έχω ασχοληθεί με τα προηγούμενα παιχνίδια αλλά μου φαίνεται ότι την ατμόσφαιρα τρόμου την έχουν πετύχει.

Unreal Engine 5, μια χαρά τα πάει η 4090 με 90 fps μέσο όρο χωρίς DLSS και ανεβαίνοντας πολύ με DLSS quality. Λόγω cap είχα κολλημένα τα 116 fps μόνιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 15/5/2023 στις 10:06 ΠΜ, tommybertsen είπε

Έχει αρκετά θέματα το mod. Το δοκίμασα. Σε επόμενα update του όμως, θα είναι fully playable. Τρομερό! Τρομερό είναι και το γεγονός ότι παίζεται τόσο σύντομα! 

Φοβερή δουλειά έχουν κάνει και πολύ πολύ σύντομα. Έχουν βγάλει mod για 60fps, 60fps blackscreen fix οταν αλλαζεις όπλα, dynamic fps mod και 60fps cutscene fix για να μην παίζουν τα cutscenes στη διπλάσια ταχύτητα.

Στα 60 fps το παιχνιδάκι είναι αστέρι.

 

Επεξ/σία από Armoral
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...