Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5/Pro Topic v4


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC ή με smartphones, στον βαθμό του εφικτού, καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στιγμιότυπο οθόνης (11).png

1 λεπτό πριν, Nik1239 είπε

Δεν ξέρω τι θέμα έχουν με τα link/unlink

Και εγώ για να βγάλω το EA account που δεν είχα πλέον το email του , μίλησα με EA και το έκανε αυτή απλά με ενημέρωσε ότι μπορεί να χαθούν saves ίσως και παιχνίδια. Κοίταξα τα email και δεν χρειάστηκε να κάνει κάτι η sony οπότε μιλάς μόνο με EA και μόνο μέσω live chat.

Δεν εχω τιποτα μεσα το ειχα βαλει γιατι ειχε δωρεαν κατι παιχνιδια για ενα μηνα θυμαμαι και εδινε και το FC24 μεσα σε αυτα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

10 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Στιγμιότυπο οθόνης (11).png

Δεν εχω τιποτα μεσα το ειχα βαλει γιατι ειχε δωρεαν κατι παιχνιδια για ενα μηνα θυμαμαι και εδινε και το FC24 μεσα σε αυτα.

 

Το ίδιο μήνυμα μου έβγαζε και εμένα. 

Πας να βρεις πως μπορείς να μιλήσεις live chat και αρχίζεις να τους λες ότι θες να κάνεις unlink το account. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, screaming_trees είπε

Μου φαινεται περιεργο να μην μπορεις να κανεις recovery. Γιατι μια απο τις ερωτησεις ειναι να βαλεις ενα παλιο password σου.

Δεν υπάρχει αυτό πλέον ούτε παλιό κωδικό ζητάει τίποτα και ούτε τρόπος υπάρχει να έρθεις σε επικοινωνία μαζί τους.

Αυτός που με χακαρε άλλαξε τα πάντα δεύτερο  email κινητό μου έφαγε και 214 ευρώ σε αγορές YouTube γιατί είχα συνδεμένη κάρτα και ακόμα περιμένω από τα Χριστούγεννα να δω τι θα γίνει με την τράπεζα.

4 ώρες πριν, Nik1239 είπε

Το ίδιο μήνυμα μου έβγαζε και εμένα. 

Πας να βρεις πως μπορείς να μιλήσεις live chat και αρχίζεις να τους λες ότι θες να κάνεις unlink το account. 

Τα κατάφερα μου άλλαξαν το email με ένα που τους έδωσα έκανα unlink το PSN και μετά τους ζήτησα να τον διαγράψουν γιατί είχα άλλο EA account και πλέον έκανα link σε αυτό το PSN

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα τώρα δεν θέλω να κάνω τον έξυπνο, μην το παρεξηγήσεις, να βοηθήσω θέλω. Εγω δοκίμασα να κάνω ανάκτηση λογαριασμού και το πρώτο πράγμα που με ρώτησε είναι να βάλω ένα παλιότερο password. Εκεί που ζητάει password πάτησα λήψη βοήθειας... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, screaming_trees είπε

Κοίτα τώρα δεν θέλω να κάνω τον έξυπνο, μην το παρεξηγήσεις, να βοηθήσω θέλω. Εγω δοκίμασα να κάνω ανάκτηση λογαριασμού και το πρώτο πράγμα που με ρώτησε είναι να βάλω ένα παλιότερο password. Εκεί που ζητάει password πάτησα λήψη βοήθειας... 

Εμένα δεν ζητάει πουθενα να βάλω παλιό κωδικό. Μιλάμε για το Gmail αυτό μου έχουν παραβιάσει και έχουν αλλάξει και τους τρόπους ανάκτησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LLLEFTERIS είπε

Εμένα δεν ζητάει πουθενα να βάλω παλιό κωδικό. Μιλάμε για το Gmail αυτό μου έχουν παραβιάσει και έχουν αλλάξει και τους τρόπους ανάκτησης.

Ναι, πατάς δοκιμάστε ενα διαφορετικό τρόπο, στην οθόνη που βάζεις το password, και μετα λήψη βοήθειας και σου ζητάει να βάλεις ενα παλιό password που θυμαμσαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, screaming_trees είπε

Ναι, πατάς δοκιμάστε ενα διαφορετικό τρόπο, στην οθόνη που βάζεις το password, και μετα λήψη βοήθειας και σου ζητάει να βάλεις ενα παλιό password που θυμαμσαι

Δεν το έχει.

Screenshot_2024-03-14-09-57-21-445_com.google.android.gms.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το νεο update του PS5 αυτο που παρατήρησα ειναι οτι μπορεις να κανεις update το controller χωρις να χρειάζεται να το συνδέσεις με το καλώδιο στo PS5. Δεν θυμάμαι αυτό να γινεται ποιο παλιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, vorlon68 είπε

Με το νεο update του PS5 αυτο που παρατήρησα ειναι οτι μπορεις να κανεις update το controller χωρις να χρειάζεται να το συνδέσεις με το καλώδιο στo PS5. Δεν θυμάμαι αυτό να γινεται ποιο παλιά

Γίνεται εδώ και 1+ χρόνο :P

and the ability to update a DualSense wireless controller without plugging it in.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Εγω παντα τα εβαζα με το καλωδιο 😆Κατα τυχη το ειδα σήμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερές  παραγωγες  τα παινχιδια της Σονυ αλλα απο gameplay εμενα μου ειναι λιγο αδιάφορα ,τουλάχιστον αυτα που εχω παιξει ,  το Demons Souls δημιούργησε ενα καινούριο ειδος παιχνιδιών ,προφανώς δεν θα βγει αυτο ουτε καν στις πρωτες θεσεις αλλα ποσο φτωχότερο θα ηταν σημερα το gaming αν δεν υπήρχαν τα παιχνιδια της from.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...