Προς το περιεχόμενο

Ηράκλειο Κρήτης μαγαζί για case modding


totalius

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά ξέρει κανείς στο Ηράκλειο κάνα μαγαζί για να συμμαζέψω λίγο το case . Δε θέλω τίποτα extreme απλά σωστή τοποθέτηση ανεμιστήρων κ καλωδίων κ ένα καλό καθάρισμα γιατί δεν έχω κ τη καλύτερη εμπειρία από δύο μαγαζιά τα τελευταία χρόνια κ λέω μήπως γνωρίζετε κάτι . Απαντήστε κ σε pm αν θέλετε μη θεωρηθεί διαφήμιση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, totalius είπε

Παιδιά ξέρει κανείς στο Ηράκλειο κάνα μαγαζί για να συμμαζέψω λίγο το case . Δε θέλω τίποτα extreme απλά σωστή τοποθέτηση ανεμιστήρων κ καλωδίων κ ένα καλό καθάρισμα γιατί δεν έχω κ τη καλύτερη εμπειρία από δύο μαγαζιά τα τελευταία χρόνια κ λέω μήπως γνωρίζετε κάτι . Απαντήστε κ σε pm αν θέλετε μη θεωρηθεί διαφήμιση .

βρες ενα ιδιωτη,θα στο προσεξει καλυτερα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ICE-T είπε

βρες ενα ιδιωτη,θα στο προσεξει καλυτερα .

Αμα ήξερα κάποιον θα το έκανα . Δε ξέρω πμως κανένα Γι αυτό ρωτάω από εμπειρία από μαγαζί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, totalius είπε

Αμα ήξερα κάποιον θα το έκανα . Δε ξέρω πμως κανένα Γι αυτό ρωτάω από εμπειρία από μαγαζί 

το "καλό καθάρισμα" ενέχει την πιθανότητα να σταματήσει να λειτουργεί το μηχάνημα σου , σε αυτή την περίπτωση ποιος θα πληρώσει την ζημια?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, totalius είπε

Παιδιά ξέρει κανείς στο Ηράκλειο κάνα μαγαζί για να συμμαζέψω λίγο το case . Δε θέλω τίποτα extreme απλά σωστή τοποθέτηση ανεμιστήρων κ καλωδίων κ ένα καλό καθάρισμα γιατί δεν έχω κ τη καλύτερη εμπειρία από δύο μαγαζιά τα τελευταία χρόνια κ λέω μήπως γνωρίζετε κάτι . Απαντήστε κ σε pm αν θέλετε μη θεωρηθεί διαφήμιση .

Αν θες βγάλε μια φωτο το μπροστά μέρος και μια το πίσω να έχουμε και εμείς μια εικόνα της κατάστασης, μπορεί με ένα απλό μπουκαλάκι πεπιεσμένου αέρα, ένα πινελάκι για τα φανς, και κάνα tyre up για τα καλώδια να γίνει όμορφη κ απλή δουλειά από σένα τον ίδιο. Δεν είναι και καμία επιστήμη αυτό που ζητάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...