Προς το περιεχόμενο

Beelink MINI S12 MINI PC N95 8GB DDR4 256GB SSD - Με κουπονι Aliexpress Τελικη τιμη € 140,67


makhs5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Beelink MINI S12 MINI PC N95 8GB DDR4 256GB SSD - Aliexpress - Με κουπονι AN18 -  Τελικη τιμη € 140,67

https://www.aliexpress.com/item/1005005250960588.html

MINI.jpeg

Με αποστολη AliExpress Standard Shipping, με αγορα εως 184 ευρω δεν περναει τελωνειο, να το ξερετε.

Επεξ/σία από makhs5
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

3 λεπτά πριν, greekfragma είπε

τρελό χαντάκωμα με single channel μνήμη. όχι οτι θα πηγαίνει άσχημα αλλά αν το είχαν με dual πραγματικά θα πέταγε.

Σωστος, αλλα και παλι με τα χαρακτηριστικα αυτα και σε αυτη την τιμη δεν υπαρχει κατι καλυτερο, μιλαμε για 140 ευρω για n95

https://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+N95&id=5206

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραειναι καλη προσφορα αυτο σε σχεση με τα υπολοιπα που εχουν παρουσιαστει την τελευταια βδομαδα ή ειναι ιδεα μου; 
Υπαρχει κατι που παραβλεπω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, DeStyl είπε

Παραειναι καλη προσφορα αυτο σε σχεση με τα υπολοιπα που εχουν παρουσιαστει την τελευταια βδομαδα ή ειναι ιδεα μου; 
Υπαρχει κατι που παραβλεπω;

Μονο οτι εχει single channel μνημη, αλλα και παλι ειδικα σε αυτη τη τιμη το παραβλεπουμε

Και ενα βιντεο που βρηκα που δειχνει πληρως και το συστημα ψυξης, γενικα πολυ προσεγμενο

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, DeStyl είπε

Παραειναι καλη προσφορα αυτο σε σχεση με τα υπολοιπα που εχουν παρουσιαστει την τελευταια βδομαδα ή ειναι ιδεα μου; 
Υπαρχει κατι που παραβλεπω;

Γιατί αυτό είναι κανονική προσφορά, τα άλλα ΔΕΝ ήταν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, DeStyl είπε

οποτε τι θα επιλεγαμε εφοσον βλεπουμε ταινιες 30GB+ hdr atmos κλπ? ευχαριστω για την προσφορα σε καθε περιπτωση

 

αυτή ειναι και εμενα η απορία μου, ψάχνω και δεν βρίσκω κάτι που να υποστηρίζει 4κ  να το έχω μόνιμα στην τηλεόραση για KODI, YOUTUBE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, makhs5 είπε

Με αποστολη AliExpress Standard Shipping, με αγορα εως 184 ευρω δεν περναει τελωνειο, να το ξερετε.

Είμαι ένα βήμα πριν παραγγείλω το MaxMini B3 της προσφοράς. Να αναθεωρήσω; Το συγκεκριμένο έχει καλύτεορ επεξεργαστή στα ίδια χρήματα, στα υπόλοιπα όμως; Το bmax έχει 2 slots για ram?

 

Επίσης αυτό με τα 184€ από που προκύπτει; Έχω να παραγγείλω πάνω από 2 χρόνια από ασία. Γιατί αν κάτσει τελωνείο την κάτσαμε σε αυτό το ποσό.

Μήπως να παραμείνω στο Bmax (το οποίο τσίμπησε 5€ από χθες στο ali)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, agiannalo είπε

αυτή ειναι και εμενα η απορία μου, ψάχνω και δεν βρίσκω κάτι που να υποστηρίζει 4κ  να το έχω μόνιμα στην τηλεόραση για KODI, YOUTUBE

Θες ryzen (ίσως και AM4 athlon) με ενσωματωμένα γραφικά είτε σε deskmini a300/x300 , είτε σε κάποιο μικρό κουτί mini itx, micro atx.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Bitbit είπε

Επίσης αυτό με τα 184€ από που προκύπτει; Έχω να παραγγείλω πάνω από 2 χρόνια από ασία. Γιατί αν κάτσει τελωνείο την κάτσαμε σε αυτό το ποσό.

Μήπως να παραμείνω στο Bmax (το οποίο τσίμπησε 5€ από χθες στο ali)

150 ευρώ + 24% ΦΠΑ είναι το όριο του IOSS οπότε και το όριο στο οποίο μπορείς να πληρώσεις το ΦΠΑ στο Aliexpress κατευθείαν για να μην έχεις τελωνείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, aristidis540 είπε

Είναι γνωστό οτι για το 4Κ θέλει 16-core  cpu..και 20.000 passmark τουλάχιστον.

 

 

Βουλωμένο γράμμα διαβάζεις, προφανώς θέλει καλά ενσωματωμένα γραφικά στα οποία οι ryzen είναι σαφώς καλύτεροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...