Προς το περιεχόμενο

Coco-mat Σιθων 1 Βασιλόπουλος 16,17ε


kefalonitis2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 156
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, G@rg@oun είπε

Επειδη δεν κοιταξαν καν τις πετσετες..τις μικρες τις ειχε 3.75ε τη μια? ή ηταν πακετο?

Οι πετσέτες χεριών είναι 4 τεμάχια 

Οι προσώπου 2 τεμάχια 

Οι τιμές στην φωτογραφία είναι πριν την έξτρα έκπτωση.

 

Screenshot_20230406_163908_Chrome.jpg

Επεξ/σία από andreas1gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος ψάχνεται ανατολικά Θεσσαλονίκη και δεν θέλει να τρέχει μέχρι το ΙΚΕΑ, ας δοκιμάσει και το μεγάλο που είναι επί της Θεμιστοκλή Σοφούλη πάνω από την Express Service. Μετά το φανάρι δεξιά πηγαίνοντας στο Παλατάκι (το original όχι του Μπάσκετ).

Εντυπώσεις: Για εμένα που θέλω το πούπουλο, δεν κάνει (έχω πάρει κάτι από το JYSK με 35€ από 90€ το ένα και είμαι πολύ ευχαριστημένος). Υποστηρικτικό όμως από κάτω για να δω TV (δωμάτιο) μια χαρά είναι. Στην φίλη μου ταίριαξε απόλυτα. Γούστα...

Υ.Γ. Προσώπου δεν βρήκα κάπου. Πήρα χεριών που είναι 4αδα από το ίδιο μαγαζί και είχε πολλές και μαξιλαροθήκες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορειτε παντα να το γεμισετε με αλλο υλικο. Πιστευω οτι με memory foam, και με τα 4 διαμερισματα, θα βολεψει αρκετους αυτο το μαξιλαρι, πχ 2 λινκσ

https://www.yellowpillow.gr/γεμισμα-γεμισματα-γεμιση-εσωτερικο-εσωτερικα-υλικα-υλικο-μαξιλαρι-μαξιλαριων-μαξιλαρια

https://www.trikkistrom.com/gemisma-maxilarion-air-memory.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Μπορεις να αφαιρεσεις υλικο παντως, εκτος αν μετα το θεμα ειναι στο υψος.

Παντως, εχει γαματη τσαντα. Εχει εξυπνο τροπο να μαζευει. Βεβαια, δεν ξερω αν θελω να την κρατησω για ψωνια κτλ ή για τα μαξιλαρια γιατι οταν παω διακοπες, παιρνω το δικο μου για ανεση. Πιο πολυ συμφερει να παω να παρω κανα μαξιλαρι ακομα, παρα σκετη τσαντα (και αυτος ισως να δειχνει το ποσο Overpriced ειναι τελικα τα cocomat)

Βασικά, από τη στιγμή που γυρνάω μπρούμυτα κάπου κάπου εκ των πραγμάτων το καθιστά σχεδόν ακατάλληλο.

Με βόλευε κυρίως για ύπνο στο πλάι, το ανάσκελα μου φαινόταν παραφουσκωμένο. Το να βαζοβγάζει κανείς υλικό δε με ενθουσιάζει σαν ιδέα, μόνο και μόνο για την ταλαιπώρια και τις δοκιμές. Μαξιλάρι είναι...

Με την ίδια λογική αγοράζεις εξαιρετικό βαμβακοσατέν 400-500 κλωστών και του ράβεις ένα φερμουάρ και γεμιζεις όσο αγαπάς με γέμισμα τεχνητό  τρίμμα που αν ζητήσεις τόσο λίγο μπορεί να στο δώσουν και τσάμπα.

Όπως έγραψε και ένας φίλος, να ήταν φέτες λάτεξ με διαβάθμιση σκληρότητας ανά φέτα θα το έβρισκα καλύτερο και σίγουρα πιο υποστηρικτικό στον ύπνο.

Hype ο κοκομάτ, φύκια για μεταξωτές κορδέλες κυριολεκτικά. (ταπεινή μου άποψη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, G@rg@oun είπε

Επειδη δεν κοιταξαν καν τις πετσετες..τις μικρες τις ειχε 3.75ε τη μια? ή ηταν πακετο? θυμασαι/θυμαται κανεις που πηγε?

Δυστυχώς δεν είδα φίλε μ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχει 4-5 κομμάτια στο ΑΒ περισσου για όποιον ενδιαφερεται. Αρκετα βαρυ και επείδη είχα θεματα με αυχένα, είμαι διστακτικος αν θα με βολέψει...

 

Edit: τελικα ανοιγει και φαινετε να μπορεις να αφερεσεις το γεμισμα, οποτε να το φερεις στα μετρα σου. Θα κανω καποιες δοκιμες, μεχρι να δω τι με βολευει :)

Επεξ/σία από mats_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το είδα εχθές. Πολύ μούφα, σαν πλαστικό! Απο cocomat έχω το ναρκισσος 2 (Θέλω να το αλλάξω) και η γυναίκα μου το σιθών 3. Ο ΑΒ έχει και κατι ashley που είναι πολύ καλύτερο απο το cocomat.

Επεξ/σία από mcstefan7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για όποιον ενδιαφέρεται υπάρχουν ακόμα διαθέσιμα κομμάτια (μέχρι πριν λίγο δηλαδή) στον ΑΒ Καλλιθέας στην οδό Γρυπάρη.

Επεξ/σία από kaktos77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με 16€ εναλλακτικά μόνο μαξιλάρι σκουπίδι μπορεί να αγοραστεί. 
αξίζει 100% σαν αγορά. 
το αν βολέψει τον καθένα είναι εντελώς υποκειμενικό θεμα και μόνο δοκιμάζοντας το μπορεί να απαντηθεί 

Επεξ/σία από kva21
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το είχα δοκιμάσει την πρώτη φορά που το έδινε με κουπόνια. Ωραίο μαξιλάρι σαξ αίσθηση , λίγο μεγάλο για τα γούστα μου, όμως μετά από λίγο διάστημα κάνει βαθούλωματα και πέφτει 

 

Αν πάω το απόγευμα στο (μεγάλο) κατάστημα του Περισσού θα κάνω update για διαθεσιμότητα 

Επεξ/σία από init0101
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Μπορειτε παντα να το γεμισετε με αλλο υλικο. Πιστευω οτι με memory foam, και με τα 4 διαμερισματα, θα βολεψει αρκετους αυτο το μαξιλαρι, πχ 2 λινκσ

https://www.yellowpillow.gr/γεμισμα-γεμισματα-γεμιση-εσωτερικο-εσωτερικα-υλικα-υλικο-μαξιλαρι-μαξιλαριων-μαξιλαρια

https://www.trikkistrom.com/gemisma-maxilarion-air-memory.html

Αυτό ακριβώς  το προτειναν σαν "λυση" και σε φίλη οι ίδιοι οι τύποι απ το Coco ματ που αγόρασε Νάρκισσο Ι και φυσικά δεν μπορούσε να κοιμηθεί. Να αγοράσει από αλλού "φτερα" ( oι τύποι βάζουν μόνο φτερά μέσα, ούτε καν το 5% πούπουλα των άλλων, τραγικό για 150€ και καλά μαξιλαρι που χρεώνουν αυτά με τα φτερά κλπ) και να το γεμίσει η ιδια!!!

Παιδιά  γνώμη μου το λάτεξ δε κάνει για υπνο, αν ήταν καλό θα έβγαζαν και οι IKEA ,jysk κλπ. Είναι σκληρό, μυρίζει , έχει και ημερομηνία λήξης νομίζω σαν υλικό. Τζάμπα τρέχετε να τα πάρετε. Εγώ τα πέτυχα σε δύο ΑΒ και τα προσπεράσα, έχουν άπειρο στοκ όπως φαινεται. Δεν είναι μόνο αυτά στα ράφια, έχουν και στις αποθήκες στα μεγάλα αν τους ζητήσετε σας φέρνουν. 

Επεξ/σία από ipal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...