Προς το περιεχόμενο

Mου ακύρωσαν το Τουρκικο Disney+


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, spyrosmaddoc είπε

Δεν μπορώ να καταλάβω πως όλοι έκαναν πάλι ανανέωση χωρίς vpn και με τις ίδιες κάρτες και σκαλώνει σε εμένα. Με fups δε θέλω να μπλέκω 

Και χωρίς vpn που δοκιμάζω πάλι τα ίδια 

Τι συσκευή κινητού έχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 456
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, kormos είπε

Τι συσκευή κινητού έχεις;

Για να έχω μόνο τον τουρκικο Gmail ένα Samsung a53. Την πρώτη φορά από αυτό τα έκανα όλα. Και τη revolut στο κύριο κινητό μου samsung s22

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, spyrosmaddoc είπε

Για να έχω μόνο τον τουρκικο Gmail ένα Samsung a53. Την πρώτη φορά από αυτό τα έκανα όλα. Και τη revolut στο κύριο κινητό μου samsung s22

Χμμμ, 

Θα κάνω κάποιες νέες δοκιμές αργότερα με τον τρόπο αυτό που θα έχω Android και θα επανέλθω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, spyrosmaddoc είπε

Δεν μπορώ να καταλάβω πως όλοι έκαναν πάλι ανανέωση χωρίς vpn και με τις ίδιες κάρτες και σκαλώνει σε εμένα. Με fups δε θέλω να μπλέκω 

Και χωρίς vpn που δοκιμάζω πάλι τα ίδια 

Διαβασε το πρωτο μου ποστ κατω κατω, αναγραφω ξεκαθαρα οτι θελει premium στο windscribe

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, maparios είπε

Διαβασε το πρωτο μου ποστ κατω κατω, αναγραφω ξεκαθαρα οτι θελει premium στο windscribe

Εχω πληρωμένο nord vpn όπως και την πρώτη φορά. Οι τιμές μου εμφανίζονται σε τουρκικές λίρες αλλά δεν δέχεται Καμία κάρτα από αυτές που βάζω 

49 λεπτά πριν, kormos είπε

Χμμμ, 

Θα κάνω κάποιες νέες δοκιμές αργότερα με τον τρόπο αυτό που θα έχω Android και θα επανέλθω

Συγγνώμη samsung A5 έχω για το τούρκικο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, spyrosmaddoc είπε

Εχω πληρωμένο nord vpn όπως και την πρώτη φορά. Οι τιμές μου εμφανίζονται σε τουρκικές λίρες αλλά δεν δέχεται Καμία κάρτα από αυτές που βάζω 

Συγγνώμη samsung A5 έχω για το τούρκικο 

πιο σερβερ επελεξες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, maparios είπε

Διαβασε το πρωτο μου ποστ κατω κατω, αναγραφω ξεκαθαρα οτι θελει premium στο windscribe

windscribe premium ότι server έχει τουρκία την μία εμφανίζει Ταιβάν την άλλη Καναδά στο google αν και στο who is σε βλέπει με τουρκικη IP . Μάλλον κλείσανε παραθυράκια τώρα είναι πολύ ποιό δύσκολο να κάνει κανείς την διαδικασία απο την αρχή αν δεν έχει έτοιμα τουρκικά google account fups κλπ  Εγώ με τα πολλά έκανα τουρκικό google αλλα η εφαμρογή της Disney καταλαβαίνει το VPN και μου βγάζει σφάλμα 73. Από firefox με άλλο VPN για τουρκία (Panda VPN) όλα οκ μέχρι την πληρωμή δεν μου δεχετε την καρτα θέλει τούρκικη οπότε αντί να ψάχνω νέο VPN για να το κάνω απο το google play θα βγάλω μια fups να τελειώνω. 

 

Screenshot 2023-04-09 173630.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις έκανα τα παρακάτω:

 Κινητή συσκευή με Android

Με Nord VPN (premium), σύνδεση στην γνωστή χώρα.

Δημιουργία νέου Gmail account  (από Chrome) + Skip στην επιλογή για αριθμό τηλεφώνου.

IMG_5396.jpeg.eaf4f9cbea396fcfdeb5377e00a2a190.jpeg

 

Δημιουργία νέου λογαριασμού Disney με την εφαρμογή.

Πληρωμή με Revolut (Mastercard)

 

IMG_5397.jpeg.9311555558940be5752ea5325dec7696.jpeg

Επεξ/σία από kormos
Προσθήκη εικόνας
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Artman13 said:

windscribe premium ότι server έχει τουρκία την μία εμφανίζει Ταιβάν την άλλη Καναδά στο google αν και στο who is σε βλέπει με τουρκικη IP . Μάλλον κλείσανε παραθυράκια τώρα είναι πολύ ποιό δύσκολο να κάνει κανείς την διαδικασία απο την αρχή αν δεν έχει έτοιμα τουρκικά google account fups κλπ  Εγώ με τα πολλά έκανα τουρκικό google αλλα η εφαμρογή της Disney καταλαβαίνει το VPN και μου βγάζει σφάλμα 73. Από firefox με άλλο VPN για τουρκία (Panda VPN) όλα οκ μέχρι την πληρωμή δεν μου δεχετε την καρτα θέλει τούρκικη οπότε αντί να ψάχνω νέο VPN για να το κάνω απο το google play θα βγάλω μια fups να τελειώνω. 

 

Screenshot 2023-04-09 173630.jpg

Δεν έχει λειτουργήσει και τόσο καλά αυτό με τις ενέργειες αυτές.

Στο παρελθόν έχει αναφερθεί για το συγκεκριμένο. (Ο λόγος που δεν είχα ανανεώσει την ετήσια συνδρομή) 🙃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1 hour ago, kormos said:

 

Δεν έχει λειτουργήσει και τόσο καλά αυτό με τις ενέργειες αυτές.

Στο παρελθόν έχει αναφερθεί για το συγκεκριμένο. (Ο λόγος που δεν είχα ανανεώσει την ετήσια συνδρομή) 🙃

Για το windscribe αναφέρεσαι ή στην fups? Πάντως έχουν κάνει redirect ολα τα γνωστά VPN και σου βγάζει άλλα αντι άλλων (Καναδά, Ταιβάν, ΗΠΑ κλπ ) καλά λέγανε τα παιδιά στα προηγούμενα ποστ πως αν κάτι πάει στραβα φταίει το VPN. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 minutes ago, Artman13 said:

 

Για το windscribe αναφέρεσαι ή στην fups? Πάντως έχουν κάνει redirect ολα τα γνωστά VPN και σου βγάζει άλλα αντι άλλων (Καναδά, Ταιβάν, ΗΠΑ κλπ ) καλά λέγανε τα παιδιά στα προηγούμενα ποστ πως αν κάτι πάει στραβα φταίει το VPN. 

Για το windscribe...

1 hour ago, kormos said:

Μόλις έκανα τα παρακάτω:

 Κινητή συσκευή με Android

Με Nord VPN (premium), σύνδεση στην γνωστή χώρα.

Δημιουργία νέου Gmail account  (από Chrome) + Skip στην επιλογή για αριθμό τηλεφώνου.

IMG_5396.jpeg.eaf4f9cbea396fcfdeb5377e00a2a190.jpeg

 

Δημιουργία νέου λογαριασμού Disney με την εφαρμογή.

Πληρωμή με Revolut (Mastercard)

 

IMG_5397.jpeg.9311555558940be5752ea5325dec7696.jpeg

Προσθέτω ένα μικρό tip μήπως εκεί κολλάει...

Δημιουργείς μια νέα κάρτα

Στη συνέχεια μετατροπή σε λίρες να έχει μέσα υπόλοιπο και προσθήκη την κάρτα στους τρόπους πληρωμής στο Gmail .

Μετά στη διαδικασία χρέωσης/πληρωμής επιλογή το λογαριασμό να κάνει τη χρέωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, enwsiths είπε

Και εμένα μου ήρθε email την Παρασκευή και είδα refund. Δεν δοκιμασα ανανέωση και ουτε πρόκειται. Ίδωμεν..

Αν δεν το χρειάζεσαι δεν υπάρχει λόγος... Εξάλλου ωφελημένος είσαι! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, πάντα πριν κάνετε οτιδήποτε μέσω vpn να κάνετε μια αναζήτηση στο net για what is my ip, ώστε να βλέπετε τι διεύθυνση σας έχει δώσει.

Επειδή και εγώ έχω windscribe πληρωμένο με τους 2 πρώτους server(bursa, ataturk) με πέταγε Καναδά και Ινδία. Δοκιμάστε με Galata. Μολις το διάλεξα και μέσα από blustacks (τουρκικο gmail & revolut στο google payment) έγινε η ανανέωση ετήσιου με την πρώτη. 

Αν κολάει και πάλι, αφήστε το και δοκιμάστε αλλη ώρα ή μέρα. Όταν εμφανίζονται πολλές ανανεώσεις απο συγκεκριμένο σημείο καταλαβαίνει οτι είναι μέσω VPN και λογικά το μπλοκάρει προσωρινά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...