Προς το περιεχόμενο

Mου ακύρωσαν το Τουρκικο Disney+


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ηρθε και σε εμενα η ακύρωση και τα λεφτα να το κανουμε παλι καποια στιγμή, δεν εβλεπα συχνα γιατι τα ειχα δει τα περισσότερα αλλα στα 19 ευρω τοτε καλα ηταν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 454
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα σε όλους. Προσπαθώ από χθες να ξανακάνω την ετήσια συνδρομή με τούρκικο λογαριασμό (η συσκευή δεν έχει άλλο) και όταν φτάνει η στιγμή της πληρωμής μέσω revolut περασμένης στο google (οι τιμές πάντα σε λίρες) μου βγάζει σφάλμα. Έχει κάποιος κάποια ιδέα τι μπορεί να φταίει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Maverickj13 είπε

Εκανα ανανεωση με eurobank καρτα και την πηρε κανονικα χωρις vpn (ηθελα να τζογαρω). Φυσικα ο λογαριασμος του gmail ειναι τουρκικος

δε σε χρεωσε προμηθεια μετατροπης νομισματος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, spyrosmaddoc είπε

Καλημέρα σε όλους. Προσπαθώ από χθες να ξανακάνω την ετήσια συνδρομή με τούρκικο λογαριασμό (η συσκευή δεν έχει άλλο) και όταν φτάνει η στιγμή της πληρωμής μέσω revolut περασμένης στο google (οι τιμές πάντα σε λίρες) μου βγάζει σφάλμα. Έχει κάποιος κάποια ιδέα τι μπορεί να φταίει? 

Για δες το παρακάτω που αναφέρθηκε νωρίτερα

 

 

Επεξ/σία από kormos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, kormos είπε

Για δες το παρακάτω που αναφέρθηκε νωρίτερα

 

 

Προσπάθησα μέσω bluestacks αλλά το μόνο που κατάφερα είναι να κρασαρει το laptop. Είναι ασφαλές το bluestacks και ποια έκδοση να κατεβάσω? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα που ακυρώσαν την συνδρομή, μου έστειλαν mail για επιστροφή χρημάτων αλλά δεν ξέρω αν αυτό μπορεί να γίνει αφού είχα χρησιμοποιήσει εικονική κάρτα της Revolut όποτε δεν νομίζω ότι τελικά αυτό θα έχει καλό αποτέλεσμα … είδωμεν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, ALEXANDER000 είπε

Σε εμένα που ακυρώσαν την συνδρομή, μου έστειλαν mail για επιστροφή χρημάτων αλλά δεν ξέρω αν αυτό μπορεί να γίνει αφού είχα χρησιμοποιήσει εικονική κάρτα της Revolut όποτε δεν νομίζω ότι τελικά αυτό θα έχει καλό αποτέλεσμα … είδωμεν 

Είχες εικονική κάρτα που την έχεις ακυρώσει δηλαδή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, ALEXANDER000 είπε

Σε εμένα που ακυρώσαν την συνδρομή, μου έστειλαν mail για επιστροφή χρημάτων αλλά δεν ξέρω αν αυτό μπορεί να γίνει αφού είχα χρησιμοποιήσει εικονική κάρτα της Revolut όποτε δεν νομίζω ότι τελικά αυτό θα έχει καλό αποτέλεσμα … είδωμεν 

Καλησπέρα. Επειδή το ίδιο είχα κάνει κι εγώ, κανονικά επεστράφησαν τα χρήματα, μην ανησυχείς. Έκανε όμως 1-2 ημέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ φτάνω μέχρι την πληρωμή, κ όταν βάζω κάρτα (revolut, curve και εθνική) μου βγάζει σφάλμα 83.

Προσπάθησα μέσω browser  κ στην πληρωμή μου βγάζει μήνυμα ότι η κάρτα δεν αντιστοιχεί στη χώρα από την οποία έχω κάνει sign up. Κοινώς οι κάρτες είναι ελληνικές, αγγλικές κτλ και ζητάει τουρκική.

Έχει δοκιμάσει κανείς να αγορασει καρτες redeem codes από eneba κ να τις περάσεις το τουρκικό playstore; Λέτε να παίξει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Snip είπε

Εγώ φτάνω μέχρι την πληρωμή, κ όταν βάζω κάρτα (revolut, curve και εθνική) μου βγάζει σφάλμα 83.

Προσπάθησα μέσω browser  κ στην πληρωμή μου βγάζει μήνυμα ότι η κάρτα δεν αντιστοιχεί στη χώρα από την οποία έχω κάνει sign up. Κοινώς οι κάρτες είναι ελληνικές, αγγλικές κτλ και ζητάει τουρκική.

Έχει δοκιμάσει κανείς να αγορασει καρτες redeem codes από eneba κ να τις περάσεις το τουρκικό playstore; Λέτε να παίξει;

Έτσι κι εμένα. Το θέμα είναι ότι κάποιοι λένε ότι απλά έκαναν ανανέωση με μια κάρτα χωρίς vpn κι όλα καλά. Δεν μπορώ να καταλάβω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανανέωσα και εγω με την νέα τιμή, χωρίς να βάλω ξανά vpn, 2nd space κτλ. Κατευθείαν από την εφαρμογή με την κάρτα της eurobank που είχα χρησιμοποιήσει.

Απλά αν και μου ήρθε μέιλ ακύρωσης πριν δύο μέρες ακόμα δεν έχει φανεί το ποσό, καθυστερεί πολύ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Snip είπε

Εγώ φτάνω μέχρι την πληρωμή, κ όταν βάζω κάρτα (revolut, curve και εθνική) μου βγάζει σφάλμα 83.

Προσπάθησα μέσω browser  κ στην πληρωμή μου βγάζει μήνυμα ότι η κάρτα δεν αντιστοιχεί στη χώρα από την οποία έχω κάνει sign up. Κοινώς οι κάρτες είναι ελληνικές, αγγλικές κτλ και ζητάει τουρκική.

Έχει δοκιμάσει κανείς να αγορασει καρτες redeem codes από eneba κ να τις περάσεις το τουρκικό playstore; Λέτε να παίξει;

Φτιαξε μια FUPS. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Jake07 είπε

Φτιαξε μια FUPS. 

Ήθελα να αποφύγω τη fuos γιατί κ παραπάνω διαδικασία έχει κ αυξάνεται το κόστος (δεν έχω ξαναπάρει, οπότε θα είναι νέα αγορά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...