Προς το περιεχόμενο

Mου ακύρωσαν το Τουρκικο Disney+


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

52 λεπτά πριν, greekn1c είπε

 

ΠΡΟΣΟΧΗ

'Εχω xiaomi κινητό και έχω φτιάξει το email στο 2 χώρο(λειτουργικό) που έχεις δυνατότητα να το κάνεις .

Το ίδιο έκανα,αλλά είχα συνδέσει την κάρτα της alpha στο google pay το τουρκικό.οταν πάω να κάνω την συναλλαγή ζητά επιβεβαίωση από τον 1ο χώρο,οπότε το notification ,δεν έρχεται ποτέ και την ακυρώνει.εβαλα την εφαρμογή στο 2ο χώρο αλλά θέλει 24 ώρες μέχρι να χρησιμοποιήθει ως επιβεβαίωση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 470
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα κατάφερα και γω.

Χρειάζεται κάποιο καλό vpn, πχ windscribe (custom συνδρομή) και έπειτα είσοδος και πληρωμή μέσω της εφαρμογής bluestacks που χρησιμοποιεί google pay.

Χωρίς google pay ενώ εμφάνιζε κανονικά τιμές τουρκίας, δεν μου δεχόταν καμία κάρτα καθώς έβρισκε ότι είναι από Ελλάδα (μήνυμα λάθους ότι η χώρα προέλευσης της κάρτας είναι διαφορετική από αυτή των στοιχείων εισόδου).

Επεξ/σία από DragonFighter
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Rattlehead είπε

Το ίδιο έκανα,αλλά είχα συνδέσει την κάρτα της alpha στο google pay το τουρκικό.οταν πάω να κάνω την συναλλαγή ζητά επιβεβαίωση από τον 1ο χώρο,οπότε το notification ,δεν έρχεται ποτέ και την ακυρώνει.εβαλα την εφαρμογή στο 2ο χώρο αλλά θέλει 24 ώρες μέχρι να χρησιμοποιήθει ως επιβεβαίωση .

Οπότε αν η εφαρμογή της Alpha ήταν το θέμα σου, λογικά μόλις την βάλεις στον 2ο χώρο δεν θα έχεις πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολα τα πράγματα, πραγματικά δεν νομίζω να το ανανεώσω.

Δεν έχω ανανεώσει και το Netflix Αργεντινής μου φαίνονται πολλά τα 5€ το μήνα.

Φλερτάρω με την ιδέα να ξανακυλίσω στην πειρατεία... είχα καλομάθει πάρα πολύ στα εύκολα 4K Dolby Vision/HDR services αλλά πλέον δύσκολος καιρός για πρίγκιπες...

Εδώ κατά λάθος ξέχασα να κόψω το Apple TV πριν λήξει η 3μηνη δωρεάν συνδρομή και χρέωσαν 6.5€ και κόντεψα να πάθω συγκοπή γιατί ήταν τελείως άχρηστο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Artman13 είπε

Μόνο εμένα δεν μου βγάζει skip? Ευχαριστώ πάντως θα το ξανα κοιτάξω. 

Δεν μπορει. Βλεπεις τερμα κατω, αριστερα (αν θυμαμαι καλα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Artman13 είπε

Όταν φτιάχνετε τούρκικο νέο gmail account και ζητά κινητό τουρκίας για verification τι βάζουμε εκεί?

 

36 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

"skip"

 

6 λεπτά πριν, Artman13 είπε

Μόνο εμένα δεν μου βγάζει skip? Ευχαριστώ πάντως θα το ξανα κοιτάξω. 

 

1 λεπτό πριν, SabotazNic είπε

Δεν μπορει. Βλεπεις τερμα κατω, αριστερα (αν θυμαμαι καλα)

Έχω την εντύπωση ότι το skip το εμφανίζει αν δημιουργήσεις λογαριασμό από κινητή συσκευή και όχι από υπολογιστή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια διαβασα πιο πριν οτι γράφετε πως σας ''εκανε δωρο'' το disney plus χ,ψ μήνες...δεν το κανει γιατι σας συμπαθεί, αλλα επειδή έχει κανει ''παγαποντιά''. τι εννοώ με αυτό; απο τη στιγμή που έχεις κανει συνδρομη ενος χρόνου και την κόβει η πλευρα της εταιρίας, το ''φαουλ'' τους  ειναι να επιστρεψουν τα χρηματα, οπως αντιστοιχα αν την κοβαμε εμεις στη μεση και δεν βλεπαμε μεχρι το τελος θα πληρωναμε ετσι ισχυει και το αντιθετο..

καλο ειναι αυτο για εμας φυσικα, αλλα δεν ειναι σωστη συμπεριφορα απο την εταιρία, θα έπρεπε να αφήσει να τελειώσει η περίοδος και μετα να ''εξαναγκασει'' τις αυξήσεις οπως κανει και το spotify πχ.. 

το νετφλιξ δεν εχει συνδρομη χρονου σωστά; 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Δεν βγάζει το skip στον τηλεφωνικό αριθμό..

τοτε οπως ειπαν και πανω, το skip βγαινει αν φτιαξεις τον λογαριασμο απο κινητο... (μεσω browser κινητου που εκανα εγω παντως, το εβγαλε σαν επιλογη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

τοτε οπως ειπαν και πανω, το skip βγαινει αν φτιαξεις τον λογαριασμο απο κινητο... (μεσω browser κινητου που εκανα εγω παντως, το εβγαλε σαν επιλογη)

Από κινητό προσπαθώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...