Προς το περιεχόμενο

ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ samsung galaxy a54


michalis412
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από kpapageo1,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα θα ηθελα τη γνωμη σας για το συγκεκριμενο κινητο η αν εχετε να προτεινετε καποιο αλλο μπαζετ 350ε να εχει NFC 5G η καμερες να ειναι ικανοποιητικες οχι μεγαλες απαιτησεις 

Επεξ/σία από michalis412
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, michalis412 είπε

καλησπερα θα ηθελα τη γνωμη σας για το συγκεκριμενο κινητο η αν εχετε να προτεινετε καποιο αλλο μπαζετ 350ε να εχει NFC 5G η καμερες να ειναι ικανοποιητικες οχι μεγαλες απαιτησεις 

πολυ καλο κινητο ...παει σφαιρα αλλα δεν εχει υποδοχη για ακουστικα αν δεν σε ενοχλει αυτο  ...μια αλλη ομως επιλογη σε αυτα  τα λεφτα θα σου ελεγα να δεις ειναι και το realme gt2 ...τρομερο κινητο με υπεροχες καμερες και επεξεργαστη τουμπανο που τα τρεχει ολα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, life is music είπε

πολυ καλο κινητο ...παει σφαιρα αλλα δεν εχει υποδοχη για ακουστικα αν δεν σε ενοχλει αυτο  ...μια αλλη ομως επιλογη σε αυτα  τα λεφτα θα σου ελεγα να δεις ειναι και το realme gt2 ...τρομερο κινητο με υπεροχες καμερες και επεξεργαστη τουμπανο που τα τρεχει ολα 

ευχαριστω δεν με ενοχλει το οτι δεν εχει υποδοχη για ακουστικα οσο για το gt2 ηταν πρωτη μου επιλογη αλλα τωρα το εχουν πανω απο 430

ε

Επεξ/σία από michalis412
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, michalis412 είπε

ευχαριστω δεν με ενοχλει το οτι δεν εχει υποδοχη για ακουστικα οσο για το gt2 ηταν πρωτη μου επιλογη αλλα τωρα το εχουν πανω απο 400ε

για δες το gt2 ποσο το εχουν στο best price 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, life is music είπε

για δες το gt2 ποσο το εχουν στο best price 

εκτος απο ενα που το εχει 352 τα αλλα 430+ και αυτο που το εχει 352 δεν εχει καλες κριτικες και ζηταει προκαταβολη με καταθεση και οχι καρτα δεν ξερω κατα ποσο ειναι εμπιστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, michalis412 είπε

καλησπερα θα ηθελα τη γνωμη σας για το συγκεκριμενο κινητο η αν εχετε να προτεινετε καποιο αλλο μπαζετ 350ε να εχει NFC 5G η καμερες να ειναι ικανοποιητικες οχι μεγαλες απαιτησεις 

Το έχω 3 μέρες τώρα. Γρήγορο με πολύ καλή οθόνη και κάμερα εξαιρετική για μέσο χρήστη (δες το θέμα με τις επιδόσεις καμερών. ανέβασα μερικές που τράβηξα σήμερα). Παιχνίδια δε παίζω οπότε δε ξέρω από θερμοκρασίες τι πιάνει. Μπαταρία κρατάει 1 μέρα αν δε το λιώσεις.

Αρνητικό ότι δεν έχει μέσα φορτιστή και πρέπει να αγοράσεις αντάπτορα αν δεν έχεις κάποιον για fast charge.

Επεξ/σία από afragorn
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση
6 ώρες πριν, michalis412 είπε

εκτος απο ενα που το εχει 352 τα αλλα 430+ και αυτο που το εχει 352 δεν εχει καλες κριτικες και ζηταει προκαταβολη με καταθεση και οχι καρτα δεν ξερω κατα ποσο ειναι εμπιστο

Αν σε προβληματίζει η τιμή το παίρνεις από εδώ με 339 τελική με μεταφορικα και με την εγγύηση του Αμαζον. 

https://www.amazon.fr/realme-Smartphone-Processeur-Snapdragon-Conception/dp/B09S67GG9D/ref=mp_s_a_1_1?crid=1YA0JNSMX46IS&keywords=realme%2Bgt2&qid=1683407575&sprefix=realme%2Bgt%2B2%2Caps%2C236&sr=8-1&th=1&psc=1

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, kpapageo1 είπε

Αν σε προβληματίζει η τιμή το παίρνεις από εδώ με 339 τελική με μεταφορικα και με την εγγύηση του Αμαζον. 

https://www.amazon.fr/realme-Smartphone-Processeur-Snapdragon-Conception/dp/B09S67GG9D/ref=mp_s_a_1_1?crid=1YA0JNSMX46IS&keywords=realme%2Bgt2&qid=1683407575&sprefix=realme%2Bgt%2B2%2Caps%2C236&sr=8-1&th=1&psc=1

ευχαριστω μαλλον εδω θα καταλήξω ερχετε γρηγορα απο γαλλια ελπιζω να ειναι ασφαλές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, michalis412 είπε

ευχαριστω μαλλον εδω θα καταλήξω ερχετε γρηγορα απο γαλλια ελπιζω να ειναι ασφαλές.

Μακάρι να το πάρετε γιατί είναι τρομερό κινητό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το gt2 αναφέρουν σε αξιολογήσεις ότι η εγγραφή ήχου στα βίντεο δεν είναι καλή. Είναι κάτι που υφίσταται ή έχει αντιμετωπισθεί με software update; Επειδή είμαι αναμεσα στα δυό, με προτίμηση στο a54 που είναι λιγοτερο παντοφλέ και θα χωράει ευκολότερα σε τσέπη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταπληκτικό κινητό , πολύ ωραίες κάμερες και οθόνη για τα λεφτά του , όσο αφορά επιδόσεις και θερμοκρασίες, το diablo immortal το παίζει απροβληματιστα και δεν ανεβάζει πολύ θερμοκρασία..... Γενικά για 400€ που το είχα δει εγώ σε skroutz είναι άριστο !! Συν μία 5ετια αναβαθμίσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το a54 το έχω λίγες μέρες στα χέρια μου, μιας και ήθελα άμεσα κινητό και το πήρα βιαστικά, αλλά πραγματικά με εξέπληξε αφάνταστα. Έχει τρομερή οθόνη (αν και λίγο πλατιά αλλά τώρα την συνήθισα)  και δεν έχω παρατηρήσει ίχνος κολλήματος. Αυτό βέβαια που μου αρέσει περισσότερο είναι η μπαταρία. Προερχόμενος από a52s και a53  πίστευα πως δεν θα έχει καλή, αλλά βγάζω την ημέρα με 40% υπόλοιπο εκεί που με τα προηγούμενα έφτανα συνήθως στο 20. Θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα, χωρίς όμως να ξέρω και να έχω πιάσει το gt 2, οπότε συγκριτικά δεν έχω άποψη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, greekbusters είπε

Το a54 το έχω λίγες μέρες στα χέρια μου, μιας και ήθελα άμεσα κινητό και το πήρα βιαστικά, αλλά πραγματικά με εξέπληξε αφάνταστα. Έχει τρομερή οθόνη (αν και λίγο πλατιά αλλά τώρα την συνήθισα)  και δεν έχω παρατηρήσει ίχνος κολλήματος. Αυτό βέβαια που μου αρέσει περισσότερο είναι η μπαταρία. Προερχόμενος από a52s και a53  πίστευα πως δεν θα έχει καλή, αλλά βγάζω την ημέρα με 40% υπόλοιπο εκεί που με τα προηγούμενα έφτανα συνήθως στο 20. Θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα, χωρίς όμως να ξέρω και να έχω πιάσει το gt 2, οπότε συγκριτικά δεν έχω άποψη. 

Ένα τακ πιο καλό στην φωτογραφία το A54(όχι τρέλα πράγματα)αν και φοράνε τον ίδιο αισθητήρα(Sony IMX766)

Επεξ/σία από GATE123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, greekbusters είπε

Το a54 το έχω λίγες μέρες στα χέρια μου, μιας και ήθελα άμεσα κινητό και το πήρα βιαστικά, αλλά πραγματικά με εξέπληξε αφάνταστα. Έχει τρομερή οθόνη (αν και λίγο πλατιά αλλά τώρα την συνήθισα)  και δεν έχω παρατηρήσει ίχνος κολλήματος. Αυτό βέβαια που μου αρέσει περισσότερο είναι η μπαταρία. Προερχόμενος από a52s και a53  πίστευα πως δεν θα έχει καλή, αλλά βγάζω την ημέρα με 40% υπόλοιπο εκεί που με τα προηγούμενα έφτανα συνήθως στο 20. Θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα, χωρίς όμως να ξέρω και να έχω πιάσει το gt 2, οπότε συγκριτικά δεν έχω άποψη. 

Φίλε βλέπω review ότι έχει κακό βίντεο ασταθές ισχύει; Θερμοκρασία με παιχνίδι τύπου pubG ζεσταίνεται φουλ; ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...