Προς το περιεχόμενο

ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ samsung galaxy a54


michalis412
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από kpapageo1,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

56 λεπτά πριν, kp1 είπε

Φίλε βλέπω review ότι έχει κακό βίντεο ασταθές ισχύει; Θερμοκρασία με παιχνίδι τύπου pubG ζεσταίνεται φουλ; ευχαριστώ 

Δεν έχω άποψη για το βίντεο γτ δεν τραβάω σχεδόν ποτέ. Όσο για το παιχνίδι, ούτε σε αυτό έχω να σου δώσω σαφή απάντηση γτ δεν παίζω. Κάνα μισάωρο που έπαιξα cod δεν ζεστάθηκε, αλλά ως εκεί δεν έχω ασχοληθεί περαιτέρω με παιχνίδι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/5/2023 στις 12:15 ΠΜ, kpapageo1 είπε

Αν σε προβληματίζει η τιμή το παίρνεις από εδώ με 339 τελική με μεταφορικα και με την εγγύηση του Αμαζον. 

https://www.amazon.fr/realme-Smartphone-Processeur-Snapdragon-Conception/dp/B09S67GG9D/ref=mp_s_a_1_1?crid=1YA0JNSMX46IS&keywords=realme%2Bgt2&qid=1683407575&sprefix=realme%2Bgt%2B2%2Caps%2C236&sr=8-1&th=1&psc=1

Κατι περιεργο παιζει με το αμαζον τρεις φορες μου ακυρωσε την παραγγελια δεν ξετω τη συμβαινει μια φορα εβαλα revelot και δυο με pazy και μου τα ακυρωσαν δεν ξερω τι συμβαινει με αμαζον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, michalis412 είπε

Κατι περιεργο παιζει με το αμαζον τρεις φορες μου ακυρωσε την παραγγελια δεν ξετω τη συμβαινει μια φορα εβαλα revelot και δυο με pazy και μου τα ακυρωσαν δεν ξερω τι συμβαινει με αμαζον

Πάρτο από εδώ να ξέμπερδεύεις τι παιδεύεσαι με το Amazon

https://www.bestprice.gr/item/2158449662/samsung-galaxy-a54-5g-8gb-128gb-dual.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, GATE123 είπε

Πάρτο από εδώ να ξέμπερδεύεις τι παιδεύεσαι με το Amazon

https://www.bestprice.gr/item/2158449662/samsung-galaxy-a54-5g-8gb-128gb-dual.html

απο το αμαζον προσπαθησα για το realme gt2 αλλα δεν οποτε παω στο Α54

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, michalis412 είπε

απο το αμαζον προσπαθησα για το realme gt2 αλλα δεν οποτε παω στο Α54

Δε θα απογοητευτείς. Από bestprice κιολας θα βρεις πολύ φθηνές επιλογές! ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω κι εγώ λίγες μέρες αλλά με προβληματίζει η μπαταρία, με το ζόρι μου βγάζει την ημέρα και φτάνω σπίτι με 20%... Σε σύγκριση πάντα με το Redmi note 10 pro  που είχα που με την ιδία χρήση έβγαζε ολόκληρη μέρα και την επόμενη το πρωί είχα ακόμα 30% 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπέρα. βλέπω πολλούς να λένε για την μπαταρία με το ζόρι μέρα για ανεβασμένες θερμοκρασίες και ότι κολλάει σαν κινητό. ισχύουν; εγώ το χρειάζομαι για επικοινωνία με κλήσης και μηνύματα και ίντερνετ. δεν παίζω game.

σε θερμοκρασία σε μπαταρία και κολλήματα σαν κινητό ποιο είναι καλύτερο a 34 ή a 54; ευχαριστώ.

Επεξ/σία από GianPap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/5/2023 στις 4:24 ΜΜ, Melios33 είπε

Το έχω κι εγώ λίγες μέρες αλλά με προβληματίζει η μπαταρία, με το ζόρι μου βγάζει την ημέρα και φτάνω σπίτι με 20%... Σε σύγκριση πάντα με το Redmi note 10 pro  που είχα που με την ιδία χρήση έβγαζε ολόκληρη μέρα και την επόμενη το πρωί είχα ακόμα 30% 

ήσουν ευχαριστημένος με το 10 pro ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Επειδή ενδιαφέρομαι και εγώ για το συγκεκριμένο μοντέλο, ήθελα να ρωτήσω αν έχει τοποθετήσει κάποιος tempered glass η κάποια άλλη προστασία οθόνης και πόσο αυτό επηρέασε το δαχτυλικό αποτύπωμα? Διαβάζω ότι είτε δεν δουλεύει καθόλου, είτε πρέπει να ανεβάσεις την ευαισθησία οθόνης αλλά γίνεται πιο αργό και κάποιοι λένε ότι τους δουλεύει κανονικά!

Η δική σας εμπειρία πια είναι? Δοκίμασε κάποιος να βάλει προστασία οθόνης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, GianPap είπε

καλησπέρα. βλέπω πολλούς να λένε για την μπαταρία με το ζόρι μέρα για ανεβασμένες θερμοκρασίες και ότι κολλάει σαν κινητό. ισχύουν; εγώ το χρειάζομαι για επικοινωνία με κλήσης και μηνύματα και ίντερνετ. δεν παίζω game.

σε θερμοκρασία σε μπαταρία και κολλήματα σαν κινητό ποιο είναι καλύτερο a 34 ή a 54; ευχαριστώ.

Εμένα μου βγάζει σχετικά εύκολα μία μέρα (το φορτίζω κάθε πρωί στο γραφείο), από θερμοκρασίες μέχρι τώρα δεν έχω δει κάτι τραγικό.

9 ώρες πριν, plotolp είπε

Καλησπέρα! Επειδή ενδιαφέρομαι και εγώ για το συγκεκριμένο μοντέλο, ήθελα να ρωτήσω αν έχει τοποθετήσει κάποιος tempered glass η κάποια άλλη προστασία οθόνης και πόσο αυτό επηρέασε το δαχτυλικό αποτύπωμα? Διαβάζω ότι είτε δεν δουλεύει καθόλου, είτε πρέπει να ανεβάσεις την ευαισθησία οθόνης αλλά γίνεται πιο αργό και κάποιοι λένε ότι τους δουλεύει κανονικά!

Η δική σας εμπειρία πια είναι? Δοκίμασε κάποιος να βάλει προστασία οθόνης?

Από την πρώτη μέρα είμαι με tempered glass και δεν είχα κάποιο θέμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, plotolp είπε

Καλησπέρα! Επειδή ενδιαφέρομαι και εγώ για το συγκεκριμένο μοντέλο, ήθελα να ρωτήσω αν έχει τοποθετήσει κάποιος tempered glass η κάποια άλλη προστασία οθόνης και πόσο αυτό επηρέασε το δαχτυλικό αποτύπωμα? Διαβάζω ότι είτε δεν δουλεύει καθόλου, είτε πρέπει να ανεβάσεις την ευαισθησία οθόνης αλλά γίνεται πιο αργό και κάποιοι λένε ότι τους δουλεύει κανονικά!

Η δική σας εμπειρία πια είναι? Δοκίμασε κάποιος να βάλει προστασία οθόνης?

Καλημέρα , το δακτυλικο αποτύπωμα δουλεύει μια χαρά . Και εγώ από την πρώτη στιγμή με tempered glass το έχω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Riveboy είπε

Από την πρώτη μέρα είμαι με tempered glass και δεν είχα κάποιο θέμα...

1 ώρα πριν, DonaldSand είπε

Καλημέρα , το δακτυλικο αποτύπωμα δουλεύει μια χαρά . Και εγώ από την πρώτη στιγμή με tempered glass το έχω. 

Τέλεια και φοβόμουν ότι θα υπήρχε θέμα! Αν δεν σας είναι μεγάλη ταλαιπωρία μπορείτε να μου στείλετε ένα link (είτε εδώ είτε σε pm) από το skroutz ή όπου το αγοράσατε, να ξέρω και εγώ πια tempered είναι δοκιμασμένα και δουλεύουν σίγουρα με το δαχτυλικό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, plotolp είπε

Τέλεια και φοβόμουν ότι θα υπήρχε θέμα! Αν δεν σας είναι μεγάλη ταλαιπωρία μπορείτε να μου στείλετε ένα link (είτε εδώ είτε σε pm) από το skroutz ή όπου το αγοράσατε, να ξέρω και εγώ πια tempered είναι δοκιμασμένα και δουλεύουν σίγουρα με το δαχτυλικό?

https://www.skroutz.gr/s/41140544/Ringke-0-3mm-Tempered-Glass-2τμχ-Galaxy-A54.html

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...