Προς το περιεχόμενο

Asus ROG Ally


NickTG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω εάν έχει βάλει το παρακάτω και κάποιος άλλος.

 

https://www.notebookcheck.net/ASUS-ROG-Ally-ASUS-announces-resolution-and-warranty-extension-for-SD-card-failures.829362.0.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 462
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα παιδιά! Σκέφτομαι να πάρω το asus rog ally z1 extreme, όμως επειδή έχω δει κάποιοι να επιβεβαιώνουν το θέμα με της micro SD, ότι της καταστρέφει δλδ! Σκέφτηκα να πάρω και μια ssd 1tb και να την αλλάξω! Γνωρίζει κάποιος αν χάνω την εγγύηση μου αν αλλάξω την ssd! Ευχαριστώ! 🙏

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 hours ago, pina92 said:

Καλησπέρα παιδιά! Σκέφτομαι να πάρω το asus rog ally z1 extreme, όμως επειδή έχω δει κάποιοι να επιβεβαιώνουν το θέμα με της micro SD, ότι της καταστρέφει δλδ! Σκέφτηκα να πάρω και μια ssd 1tb και να την αλλάξω! Γνωρίζει κάποιος αν χάνω την εγγύηση μου αν αλλάξω την ssd! Ευχαριστώ! 🙏

Όχι δεν την χάνεις. 

Έχει και στο official site οδηγίες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, achilleras είπε

Όχι δεν την χάνεις. 

Έχει και στο official site οδηγίες. 

Ευχαριστώ για την απάντηση! Το έψαξα για το site τους αλλά δεν κατάφερα και πολλά διότι και τα αγγλικά μου δεν είναι καθόλου καλά, δλδ δεν κατάφερα να βρω που αναφέρετε στο site τους, και στα ελληνικά δεν βρήκα και πολλά! Δυστυχώς! 😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, pina92 είπε

Ευχαριστώ για την απάντηση! Το έψαξα για το site τους αλλά δεν κατάφερα και πολλά διότι και τα αγγλικά μου δεν είναι καθόλου καλά, δλδ δεν κατάφερα να βρω που αναφέρετε στο site τους, και στα ελληνικά δεν βρήκα και πολλά! Δυστυχώς! 😕

How to upgrade the SSD and reinstall Windows on your ROG Ally (asus.com)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, johnnyman είπε

Ευχαριστώ πολύ!

Επίσης γνωρίζει κάποιος, αν υπάρχουν παιχνίδια τα οποία δεν θα μπορεί να σηκώσει? Και αν ναι, ποια είναι?🙏

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, pina92 είπε

Ευχαριστώ πολύ!

Επίσης γνωρίζει κάποιος, αν υπάρχουν παιχνίδια τα οποία δεν θα μπορεί να σηκώσει? Και αν ναι, ποια είναι?🙏

Μέχρι στιγμής δε νομίζω ότι υπάρχει παιχνίδι που να μη σηκώνει.

Εννοείτε πως τους τελευταίους τίτλους δεν τους παίζει στο high,αλλά με τις ρυθμίσεις που έχει,ακόμα και στα 720p είναι αξιοπρεπέστατο και μάχιμο!

Βέβαια βοηθάει κι η 7" οθόνη...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Fronimitis είπε

Μέχρι στιγμής δε νομίζω ότι υπάρχει παιχνίδι που να μη σηκώνει.

Εννοείτε πως τους τελευταίους τίτλους δεν τους παίζει στο high,αλλά με τις ρυθμίσεις που έχει,ακόμα και στα 720p είναι αξιοπρεπέστατο και μάχιμο!

Βέβαια βοηθάει κι η 7" οθόνη...

Ευχαριστώ! Άμα συνδέσω το rog ally με την TV,  αυτοί οι τίτλοι θα παίζουν σχετικά καλά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ! Καινούργιος εδώ. Ήρθε δωράκι το κτήνος . Υπάρχει κάποια βοήθεια για το πως μπορώ να βάλω emulator και τις άλλες εταιρείες πέραν του Xbox? Κάθε πρόταση αποδεκτή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιλέγω να ψάχνω τον καλύτερο emulator για κάθε κονσόλα από το google και απλά κάνω install. 

 Όσο για τα roms θέλει ψάξιμο σε μερικές αλλά στο νετ υπάρχουν όλα. 

 

Επίσης το reddit είναι πολύ δυνατό εργαλείο. 

Επεξ/σία από achilleras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...