Προς το περιεχόμενο

Samsung και ξυπνητήρι!


Mourmourakis1973@gmail.co

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα παρέα....αν είναι δυνατόν! και ειδικά εσείς fanboy της samsung .....να είναι κλειστή η συσκευή, απενεργοποιημένη και να μη χτυπάει το ξυπνητήρι?? Να πρέπει να είναι ανοιχτή η συσκευή για να με ξυπνήσει?? Realme xiaomi huawei ανοίγουν μόνα τους και με ξυπνάνε! Εσύ samsung με αφήνεις να κοιμάμαι έτσι??🤭🤭🥱🥱😡😡😡😡😡

A54 -a52s

 

  • Like 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, [email protected] είπε

καλησπέρα παρέα....αν είναι δυνατόν! και ειδικά εσείς fanboy της samsung .....να είναι κλειστή η συσκευή, απενεργοποιημένη και να μη χτυπάει το ξυπνητήρι?? Να πρέπει να είναι ανοιχτή η συσκευή για να με ξυπνήσει?? Realme xiaomi huawei ανοίγουν μόνα τους και με ξυπνάνε! Εσύ samsung με αφήνεις να κοιμάμαι έτσι??🤭🤭🥱🥱😡😡😡😡😡

A54 -a52s

 

Έχω να δω κινητό να ανοίγει μόνο του για ξυπνητήρι από το Nokia 3310 που είχα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, koutsis είπε

Έχω να δω κινητό να ανοίγει μόνο του για ξυπνητήρι από το Nokia 3310 που είχα!

Κανείς λάθος..η έχεις μόνο Samsung! Αυτό είναι το κακό.... δεχόμαστε το σφάλμα λόγω brand Samsung!!

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, [email protected] είπε

Κανείς λάθος..η έχεις μόνο Samsung! Αυτό είναι το κακό.... δεχόμαστε το σφάλμα λόγω brand Samsung!!

Πουλα το σαμσουνγκ και παρε άλλο.Και το πιξελ πάντως δεν ανάβει για ξυπνητήρι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, [email protected] είπε

Κανείς λάθος..η έχεις μόνο Samsung! Αυτό είναι το κακό.... δεχόμαστε το σφάλμα λόγω brand Samsung!!

Και LG είχα και samsung και iphone που έχω τώρα και ένα realme που έχω για δεύτερο και μόλις δοκιμασα, κανένα δεν ανοίγει! Ποιο είχες εσύ και αναβε για ξυπνητήρι;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Eddy_Gordo είπε

Μπορείς απλά να το βάζεις airplane mode ,όπως κάνουμε όλοι όσοι έχουμε samsung ( κατοχος s9+)

Κανένα δεν ανάβει, όχι μόνο το Samsung. Μην αγχώνεσαι 😉

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, koutsis είπε

Και LG είχα και samsung και iphone που έχω τώρα και ένα realme που έχω για δεύτερο και μόλις δοκιμασα, κανένα δεν ανοίγει! Ποιο είχες εσύ και αναβε για ξυπνητήρι;; 

Realme 6 -7.xiaomi redmi 9 p30 lite 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, [email protected] είπε

Realme 6  2 χρόνια.... πάντα με αυτό ξύπναγα 

Ίσως να είχες τίποτα πολύ παλιά μοντέλα, δεν ξέρω. Πάντως τώρα σχεδόν κανένα smartphone δεν ανάβει μόνο του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, koutsis είπε

Ίσως να είχες τίποτα πολύ παλιά μοντέλα, δεν ξέρω. Πάντως τώρα σχεδόν κανένα smartphone δεν ανάβει μόνο του...

Άρα όσο πάει τα smartphone... χαζεύουν!! Μεγάλο φάουλ παιδιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν θυμάμαι καλά, αυτή η δυνατότητα ήταν χαρακτηριστικό των Mediatek chipsets. Κάποια κινητά με Mediatek επεξεργαστή διέθεταν την επιλογή να ορίσει ο χρήστης την ώρα που θα τερματίσουν τη λειτουργία τους, καθώς και που θα ενεργοποιηθούν αυτόματα. Στα συγκεκριμένα, αν δεν κάνω λάθος, λειτουργούσε και το ξυπνητήρι, με τη συσκευή να εκκινεί τη συγκεκριμένη ώρα για να το ενεργοποιήσει.

Επεξ/σία από Vista32
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, [email protected] είπε

Άρα όσο πάει τα smartphone... χαζεύουν!! Μεγάλο φάουλ παιδιά!

Μιας και είμαστε σχεδόν ίδιας ηλικίας απόσο βλέπω στο nick σου (εγώ το 1975) , σε συμπονώ.Κι εγώ ξεβολεύομαι και χαλιέμαι από κάτι τέτοια αλλά δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα.Εγώ στο θέμα κινητών έχω χαλαστεί και σε άλλα θέματα.Αρχικά που έκαναν fix τη μπαταρία να μην μπορείς μόνος σου να την αλλάξεις.Μετά άρχισαν να βάζουν την αντιαισθητική κάμερα-τρύπα στην μπροστινή οθόνη , μετά άρχισαν σιγά σιγά να βγάζουν τη microsd υποδοχή και να σε υποχρεώνουν να παίρνεις τις ακριβές εκδόσεις με την περισσότερη μνήμη.Ύστερα αφαίρεσαν την 3.5mm minijack θύρα ακουστικών.Και πάει λέγοντας.Εγώ έχω μείνει με ένα S9 μέχρι στιγμής κα όσο μου βαστήξει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα δουλευουν τον κοσμο για να πουλανε νεες συσκευες

Για να αλλαξεις μπαταρια πρεπει να σου διαλυσουν ολο το κινητο και αν η οθονη εχει το παραμικρο σημαδι σου λενε αν σπασει θα αλλαξεις και οθονη (συνολο πας κανα 200€ εκει που αλλαζες μπαταρια με 10ε μονος σου)  οποτε παιρνεις νεο

Επισης τρως το παραμυθι των ενημερωσεων που σου κοβει πολλες δυνατοτητες και στο κανει χειροτερο το κινητο και τη μπαταρια

Εγω εχω απενεργοποιησει καθε ενημερωση και ειμαι ησυχος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...