Προς το περιεχόμενο

Μεγαλύτερες διαφημίσεις χωρίς δυνατότητα παράλειψης έρχονται στην έκδοση του YouTube για τηλεοράσεις


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, kisan said:

Αυτή η χώρα έχει περισσότερους τζαμπατζήδες από όσους μπορεί να ταΐσει 

Σκέψου τώρα αυτοί να βγουν με γκόμενα και να της πούνε :
Περίπτωση1-όχι μωρό μου δεν έχω 14€ το ποτό μας, θα πάμε μέσω τουρκίας και θα σε μοιραστώ με τους 5 φίλους μου με 2€ το ποτήρι.
Περίπτωση2-όχι μωρό μου δεν έχω λεφτά ούτε για να σε δω, μόνο να στον σ__ξω θέλω
Ε.. καταλαβαίνεις μετά γιατί δεν μπίπ κανείς και μετά σου κλαίγονται.

Τον Κιάμο και την Πάολα όμως στον Βοτανικό, το χιλιάρικο χιλιάρικο τη βραδιά μη ξεχνιόμαστε.. 😁 και πάντα με το τελευταίο iPhone pro max για το image στο "κερασι ποτό" 🤭

Επεξ/σία από Pokemon640
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, georgedas είπε

Μόλις πληρώσατε 389 ARS (1,57 €) στον έμπορο YouTube 

Να είναι καλά ο φίλος μας ο Μέσι και ο κύριος Ταγίπ 

Και εγω θελω 🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε ωραία. 

Τσακωνομασταν στο προηγούμενο thread για το ίδιο θέμα για τις διαφημίσεις του youtube και το πιλοτικο πρόγραμμα διαφημίσεων που ετοιμάζει η εταιρεία για να κόψουν κίνηση. Κάποιοι έκραζαν όσους χρησιμοποιούν blockers. 

Ήρθε και η ατομική βόμβα τώρα, για να το κάνουμε Κούγκι το thread. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, nzeppos είπε

Φιξντ.

εχω εναν θειο απο Αργεντινή και πληρώνω 1.59 τον μήνα

ο δε αδερφός μου έχει βάλει ολη την οικογένεια και βγαίνει το οικογενειακό κάπου στα 4€ το πακέτο 

μονο για την τηλεόραση αξίζει

 

και για το music (να ακούς στην δουλειά mr. μπουτιας vs εθνικος σταρ ΑΞΙΑ ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η κατάσταση με τα ads έχει ξεφύγει άσχημα τα τελευταία χρόνια. Όπου και να μπεις σου σπάνε τα ούμπαλα και πλέον δεν σου δείχνουν το content αλλά ads με λίγο content. Δεν σχολιάζω καν τα sites που είναι φουλ ads και προσπαθούν να σε μπερδέψουν και να πατήσεις κλικ.

Η google πρέπει να κοιτάξει λίγο την ποιότητα των υπηρεσιών της γιατί το search engine της έχει πέσει πολύ ποιοτικά και το YouTube έχει γεμίσει σκουπίδια. Προσωπικά δεν θα πλήρωνα ποτέ συνδρομή για το YouTube γιατί είναι content που δεν το παράγει η ίδια και το θεωρώ άδικο προς τους content creators, και μην μου πείτε ότι πληρώνονται/παίρνουν μερίδιο γιατί θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι με τα ψίχουλα.

Επεξ/σία από atypicalcoder
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, atypicalcoder είπε

Η κατάσταση με τα ads έχει ξεφύγει άσχημα τα τελευταία χρόνια. Όπου και να μπεις σου σπάνε τα ούμπαλα και πλέον δεν σου δείχνουν το content αλλά ads με λίγο content. Δεν σχολιάζω καν τα sites που είναι φουλ ads και προσπαθούν να σε μπερδέψουν και να πατήσεις κλικ.

Η google πρέπει να κοιτάξει λίγο την ποιότητα των υπηρεσιών της γιατί το search engine της έχει πέσει πολύ ποιοτικά και το YouTube έχει γεμίσει σκουπίδια. Προσωπικά δεν θα πλήρωνα ποτέ συνδρομή για το YouTube γιατί είναι content που δεν το παράγει η ίδια και το θεωρώ άδικο προς τους content creators, και μην μου πείτε ότι πληρώνονται/παίρνουν μερίδιο γιατί θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι με τα ψίχουλα.

Πληρώνονται και παίρνουν μερίδιο.

Να, το είπα. 

Ας φτιάξει ο "content" "creator" ενα δικο του site, να βάλει εκει τα βίντεο του και να βρει και τρόπο να πληρωθεί. Α, τι λεω; Ολοι οι "content  creators μολις πιασουν λιγα views σου ζητανε να τους στέλνεις λεφτάκι στο Patreon και να αγοράζεις μπλουζακια και κουπες τους.. αλλα αυτο δεν ειναι συνδρομη, ε; 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, DiKa96 είπε

YouTube adfree σε LG webOS με developer account και λύθηκε το πρόβλημα

Καλημέρα μήπως μπορείς να εξηγήσεις τι είναι το developer account

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, DiKa96 είπε

YouTube adfree σε LG webOS με developer account και λύθηκε το πρόβλημα

Έχουμε κανένα οδηγό γι αυτό σε link?
Επιπλέον εμένα μου την έσπασε τρελά που με τη νέα αναβάθμιση που έκανε η LG στο νέο webOS με το που ανοίγει βλέπεις ένα τεράστιο Banner με διαφήμηση και από κάτω τις εφαρμογές. Ε όχι ρε φίλε, έλεος!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση γιατι δεν εχω ασχοληθει με youtube premium.

Μπορω να βάλω 2ο (τουρκικο) google account στην συσκευη μου ταυτόχρονα με το κανονικό μου, και να ειναι αυτό που χρησιμοποιω για το youtube premium;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, DiKa96 είπε

YouTube adfree σε LG webOS με developer account και λύθηκε το πρόβλημα

Εναν μικρο οδηγο για το πως;

Ακυρο,το βρηκα απο το reddit. Ισως το δοκιμασω.

 

Επεξ/σία από bill36
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...