Προς το περιεχόμενο

μεταχειρισμένο


elenalt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα άνθρωποι.

Ως 400€ που και αυτά τα λεφτά πολλά είναι για κινητό γενικότερα (από την δική μου οπτική γωνία)  αξίζει να πάρω το 12mini refurbished η μεταχειρισμένο;  Αναγκαστικά 64gb.  Σκέφτομαι για το συγκεκριμένο λόγω μεγέθους, θα με βόλευε πολύ με το ένα χέρι να το δουλεύω. Πρώτη φορά Apple. 

Θενξ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 hour ago, insopower said:

Καλησπέρα άνθρωποι.

Ως 400€ που και αυτά τα λεφτά πολλά είναι για κινητό γενικότερα (από την δική μου οπτική γωνία)  αξίζει να πάρω το 12mini refurbished η μεταχειρισμένο;  Αναγκαστικά 64gb.  Σκέφτομαι για το συγκεκριμένο λόγω μεγέθους, θα με βόλευε πολύ με το ένα χέρι να το δουλεύω. Πρώτη φορά Apple. 

Θενξ!

Πολύ ακριβό για μεταχειρισμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 minutes ago, insopower said:

Έχω δει και 350€ από σελίδα αμφιβόλου ασφάλειας.

Από ιδιώτη να πάρεις μεταχειρισμένο αν μπορείς, όχι από μαγαζιά. Με 300-350€ παίρνεις το 12

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, koutsis είπε

Από ιδιώτη να πάρεις μεταχειρισμένο αν μπορείς, όχι από μαγαζιά. Με 300-350€ παίρνεις το 12

Άντε να τον βρω, μένω και Γιάννενα, δεν θα γουστάρει αντικαταβολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/7/2023 στις 6:06 ΜΜ, insopower είπε

Καλησπέρα άνθρωποι.

Ως 400€ που και αυτά τα λεφτά πολλά είναι για κινητό γενικότερα (από την δική μου οπτική γωνία)  αξίζει να πάρω το 12mini refurbished η μεταχειρισμένο;  Αναγκαστικά 64gb.  Σκέφτομαι για το συγκεκριμένο λόγω μεγέθους, θα με βόλευε πολύ με το ένα χέρι να το δουλεύω. Πρώτη φορά Apple. 

Θενξ!

 

Στις 17/7/2023 στις 10:16 ΜΜ, insopower είπε

Έχω δει και 350€ από σελίδα αμφιβόλου ασφάλειας.

 

Στις 17/7/2023 στις 11:07 ΜΜ, insopower είπε

Άντε να τον βρω, μένω και Γιάννενα, δεν θα γουστάρει αντικαταβολή.

Με τέτοιο ενδοιασμό τότε κρίνω μονόδρομο για εσένα από την παρακάτω αλυσίδα.

https://www.public.gr/cat/refurbished/refurbished-smartphones/f/katastash:grade-a

 

Μφχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kormos είπε

 

 

Με τέτοιο ενδοιασμό τότε κρίνω μονόδρομο για εσένα από την παρακάτω αλυσίδα.

https://www.public.gr/cat/refurbished/refurbished-smartphones/f/katastash:grade-a

 

Μφχ

Λογικά η λίστα μπορεί στο μέλλον να έχει και κανά mini μέσα!

 

Το Μφχ τι σημαίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, insopower είπε

Λογικά η λίστα μπορεί στο μέλλον να έχει και κανά mini μέσα!

 

Το Μφχ τι σημαίνει;

Μπορεί να έχει και τώρα.

Απλά στο σύνδεσμο έχω βάλει το κριτήριο Grade A (ίσως αν κοιτάς γενικώς, μπορεί να βρεις και σε Grade B το μοντέλο που κοιτάς)

 

Αν και δεν θα πήγαινα σε 12 mini. Καλύτερα σε 12.

 

Μφχ = https://el.m.wiktionary.org/wiki/ΜΦΧ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kormos είπε

Μπορεί να έχει και τώρα.

Απλά στο σύνδεσμο έχω βάλει το κριτήριο Grade A (ίσως αν κοιτάς γενικώς, μπορεί να βρεις και σε Grade B το μοντέλο που κοιτάς)

 

Αν και δεν θα πήγαινα σε 12 mini. Καλύτερα σε 12.

 

Μφχ = https://el.m.wiktionary.org/wiki/ΜΦΧ

Για την ώρα ούτε με grade b στο public.  Δεν βιάζομαι, έτσι και αλλιώς, ήδη εδώ και 3-4 μήνες ψάχνω χαλαρά.  Για pixel 6a, samsung a54, motorola edge 30 neo ως καινούριο κοιτούσα αλλά, ειδικά το pixel που είναι και το πιο όμορφο, είναι και το πιο προβληματικό.

Κατανοητή η πρότασή σου για το 12, απλά θα με βόλευε στο χέρι το mini. Και το 13 mini "χαλβάδιαζα" από κοντά αλλά, τα 700 ευρώ, είναι υπέρογκο ποσό για κινητό.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, insopower είπε

Για την ώρα ούτε με grade b στο public.  Δεν βιάζομαι, έτσι και αλλιώς, ήδη εδώ και 3-4 μήνες ψάχνω χαλαρά.  Για pixel 6a, samsung a54, motorola edge 30 neo ως καινούριο κοιτούσα αλλά, ειδικά το pixel που είναι και το πιο όμορφο, είναι και το πιο προβληματικό.

Κατανοητή η πρότασή σου για το 12, απλά θα με βόλευε στο χέρι το mini. Και το 13 mini "χαλβάδιαζα" από κοντά αλλά, τα 700 ευρώ, είναι υπέρογκο ποσό για κινητό.

 

Δεν έχουν διαφορά το 12-13

Αλλά αφού δε βιάζεσαι ανέμενε την έλευση του 15 που θεωρητικά θα ρίξει κι άλλο τις τιμές των μεταχειρισμένων...

 

Μφχ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι να αγοράσω το iphone 12, θεωρώ ότι η τιμή του, τουλάχιστον σε μεγάλα καταστήματα οπως γερμανος, πλαισιο, Κωτσοβολος, είναι αρκετά υψηλή Δεν ενδιαφέρομαι να αγοράσω από ιδιώτη καθώς θεωρώ υπάρχουν πολλοί κίνδυνοι..
Ψαχνω να βρω μεταχειρισμένο ή refurbished. 
Έχετε να μου προτείνετε κάποιο μαγαζί; Να το αγοράσω από Ελλάδα ή απο εξωτερικο ;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Vivienne18 είπε

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι να αγοράσω το iphone 12, θεωρώ ότι η τιμή του, τουλάχιστον σε μεγάλα καταστήματα οπως γερμανος, πλαισιο, Κωτσοβολος, είναι αρκετά υψηλή Δεν ενδιαφέρομαι να αγοράσω από ιδιώτη καθώς θεωρώ υπάρχουν πολλοί κίνδυνοι..
Ψαχνω να βρω μεταχειρισμένο ή refurbished. 
Έχετε να μου προτείνετε κάποιο μαγαζί; Να το αγοράσω από Ελλάδα ή απο εξωτερικο ;  

Κοίτα isystem αν έχει τίποτα used, αλλά και πάλι δεν αξίζει θα είναι υψηλή η τιμή. Θα πρότεινα used από εδώ, από άτομο το οποίο είναι χρόνια και έχει αξιολογήσεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Vivienne18 είπε

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι να αγοράσω το iphone 12, θεωρώ ότι η τιμή του, τουλάχιστον σε μεγάλα καταστήματα οπως γερμανος, πλαισιο, Κωτσοβολος, είναι αρκετά υψηλή Δεν ενδιαφέρομαι να αγοράσω από ιδιώτη καθώς θεωρώ υπάρχουν πολλοί κίνδυνοι..
Ψαχνω να βρω μεταχειρισμένο ή refurbished. 
Έχετε να μου προτείνετε κάποιο μαγαζί; Να το αγοράσω από Ελλάδα ή απο εξωτερικο ;  

https://www.public.gr/cat/refurbished/refurbished-smartphones

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...