Προς το περιεχόμενο

Ratchet & Clank: Rift Apart [PC]


Razor333

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

DwVjpbKOsFOyPdNzmSTSWuxG.jpeg.0a5848693e9a559b188435247a86de7c.jpeg

Ένας σατανικός ρομποτικός αυτοκράτορας έχει σκοπό να κατακτήσει δια-διαστατικούς κόσμους, με τη διάσταση του Ratchet και του Clank ως τον επόμενο στόχο του. Θα χρειαστεί να ξεσκονίσετε το εξωφρενικό οπλοστάσιο του δυναμικού ντουέτου και να δώσετε ένα οριστικό τέλος στην κατάρρευση των διαστάσεων.

PS5 τίτλος που έρχεται στο steam στις 26/7/23

https://store.steampowered.com/app/1895880/Ratchet__Clank_Rift_Apart/

Το port είναι από την Nixxes, οπότε αναμένουμε να είναι decent.

Επεξ/σία από Razor333
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 101
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα καλύτερα νέα. Platinum τα πρώτα 3 Ratchet στο ps3 την collection και το nexus που βγήκε τελευταίο tools of destruction και crank in time δυστυχώς ποτε δεν έπαιξα. Τώρα για το rift apart εξαιρετικα νεα αλλα θα ηθελα να φέρουν πρώτα αυτό του 2016 και μετά το rift apart και γιατί όχι ένα remastered των 3 του ps3. Φέρτα όλα Sony η καλύτερη εποχή να είσαι pc gamer. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, Arkin είπε

Τα καλύτερα νέα. Platinum τα πρώτα 3 Ratchet στο ps3 την collection και το nexus που βγήκε τελευταίο tools of destruction και crank in time δυστυχώς ποτε δεν έπαιξα. Τώρα για το rift apart εξαιρετικα νεα αλλα θα ηθελα να φέρουν πρώτα αυτό του 2016 και μετά το rift apart και γιατί όχι ένα remastered των 3 του ps3. Φέρτα όλα Sony η καλύτερη εποχή να είσαι pc gamer

H bold πρόταση είναι αμφιλεγόμενη με την κατάσταση του PC gaming software και hardware τους τελευταίους μήνες, αλλά μιλώντας για port της Nixxes θα προσπαθήσω να είμαι αισιόδοξος :P

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως είχα γράψει και στο δικο του θέμα στο playstation, ωραιο και ευχάριστο παιχνίδι και καλοδεχούμενο μιας και ειναι και το πρώτο της σειράς που έρχεται στο PC, αλλά σε κάποιους τομεις θα μπορούσε και πολύ καλύτερα

Οσο για το port αυτό καθαυτό, είναι σχεδόν βέβαιο ότι θα ειναι πολύ καλύτερο από το τελευταίο Last of us αν δούμε ποιοι είναι πισω από την ανάπτυξη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, naruto14 είπε

H bold πρόταση είναι αμφιλεγόμενη με την κατάσταση του PC gaming software και hardware τους τελευταίους μήνες, αλλά μιλώντας για port της Nixxes θα προσπαθήσω να είμαι αισιόδοξος :P

Αυτό ακριβώς.

Είχα πει και εγώ το "Η καλύτερη εποχή να είσαι PC Gamer" αλλά με αυτά που βλέπω παραμένω επιφυλακτικός πια.

Ας βγει, και μακάρι να είναι καλό Port

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To φτιάχνει η Nixxes oπότε σίγουρα δεν θα έχουμε φαινόμενα Last και Uncharted. 

Εκεί που υπάρχει ερώτημα είναι κατά πόσο καλά μπορεί να γίνεται το compression/decompression, ανησυχία που εξέφρασαν και οι του DF.

Μιλάμε για game που μου έριξε σαγόνια στο ps5, στο PC αν γίνει σωστά optimized και μπορεί να εκμεταλευτεί το καλύτερο hw στα PC, ανυπομονώ να το πετάξω και πάλι στην τηλεόραση μου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι τίτλος που θα έδενε γάντι με το Direct Storage. Αλλά για να μην έχουν πει κάτι για αυτό στην αρχική τους ανακοίνωση, βλέπω να μην το αξιοποιεί τελικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...