Προς το περιεχόμενο

Insomnia Forumvision #3 - Δηλώσεις συμμετοχής


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
16 ώρες πριν, Brainkill4r είπε

Καλησπέρα και ευχαριστώ πολύ για την πρόσκληση απλά δεν είμαι ακόμα έτοιμος, πάντως μου άρεσε η ιδέα της περιγραφής του συγκεκριμένου νήματος μιάς και παραπέμπει σε θρυλικές εποχές του rpg και μου θυμίζει όμορφες αναμνήσεις από την Αγγλία όπου περνούσαμε πολλές ωρες-μέρες-εποχές σε μυθικά και φανταστικά σύμπαντα.

Να 'σαι καλά. 🙂

-Η αρχική ιδέα ήταν του @mic2mic - για την έναρξη του προηγούμενου παιχνιδιού. Εγώ δεν έκανα τίποτε άλλο απ' το να κάνω φιλαράκια μου τους χαρακτήρες, ν' αράξω λίγο μαζί τους και να δω πώς αντέδρασαν στο άκουσμα ενός νέου παιχνιδιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 144
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε το βραβείο για τον νικητή του διαγωνισμού, το οποίο θα είναι μια Lamborghini Huracán. Δε νομίζω να παίζει ιδιαίτερο ρόλο, αλλά ίσως να δελεάσει κάποιον που το σκεφτόταν αλλά είχε αμφιβολίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δελεαστικό το δώρο για τον νικητή του διαγωνισμού.... Αλλά ο mic2mic είναι στα δώρα του παιχνιδιού σαν το Τζίνι του Λυχναριού... Πάντα υπάρχει ένα catch! 😜

Φαντάζομαι τον νικητή του παιχνιδιού να φτάνει στον τελευταίο γύρο ιδρωμένος, καταπονημένος με ένα βλέμμα που είναι ταυτόχρονα θριαμβευτικό αλλά και χαμένο,  να περιμένει το δώρο του.... Το οποίο τελικά θα έρθει σε σπιρτόκουτο, μια Lamborghini Huracán αυτοκινητάκι! 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
7 ώρες πριν, mic2mic είπε

Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε το βραβείο για τον νικητή του διαγωνισμού, το οποίο θα είναι μια Lamborghini Huracán. Δε νομίζω να παίζει ιδιαίτερο ρόλο, αλλά ίσως να δελεάσει κάποιον που το σκεφτόταν αλλά είχε αμφιβολίες.

Τι είμεθα, αγαπητέ, για να μας τουμπάρεις μ αυτά; Τίποτα υλιστές; No, no και πάλι no. We enjoy the little things in life. Αυτά που δεν φτάνει καμιά λαμποργκίνι και φερράρι. 

ΟΚ. Αν μπουν και 10.000 μετρητά, ίσως το σκεφτώ κι εγώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, Mrs. Hyde είπε

We enjoy the little things in life.

Χωρίς να θέλω να λαδώσω κανέναν 😅 σε περίπτωση που λάβω μια από τις 3 πρώτες θέσεις όλα τα μέλη του διαγωνισμού θα κεραστούν εις στα βλάχικα με κοψίδια και για τους vegan μανιτάρια κρασάτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
2 λεπτά πριν, XrysaKakou είπε

Χωρίς να θέλω να λαδώσω κανέναν 😅 σε περίπτωση που λάβω μια από τις 3 πρώτες θέσεις όλα τα μέλη του διαγωνισμού θα κεραστούν εις στα βλάχικα με κοψίδια και για τους vegan μανιτάρια κρασάτα.

:lol::lol: Εσύ είσαι τσίφτισσα. Μ' αρέσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Mrs. Hyde είπε

:lol::lol: Εσύ είσαι τσίφτισσα. Μ' αρέσεις. 

Eίμαι κορίτσι του πληθωρισμού 🤣 σημαντικότερο ΄το λίγδωμα του εντέρου από τα παλιοσίδερα. Βέβαια αν μου τα έκαναν δώρο θα έλεγα ευχαριστώ χαχα.

Επεξ/σία από XrysaKakou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
3 λεπτά πριν, XrysaKakou είπε

Eίμαι κορίτσι του πληθωρισμού 🤣 σημαντικότερο ΄το λίγδωμα του εντέρου από τα παλιοσίδερα. Βέβαια αν μου τα έκαναν δώρο θα έλεγα ευχαριστώ χαχα.

Εγώ λέω να το δώσετε σε μένα, να μην υποστεί η ποιοτική σας υπόσταση κλυδωνισμούς.

Αφήστε εμένα να κατρακυλήσω στον βούρκο. :ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, Mrs. Hyde είπε

Αφήστε εμένα να κατρακυλήσω στον βούρκο.

Αχ όχι όταν ακούω για βούρκο αυτόματα βουρκώνω, ελα να παίξεις  και διάλεξε όποιο χρώμα θέλεις  lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, XrysaKakou είπε

Αχ όχι όταν ακούω για βούρκο αυτόματα βουρκώνω, ελα να παίξεις  και διάλεξε όποιο χρώμα θέλεις  lol

Αν είστε λίγοι, μπορεί, λέω μπορεί, να σκεφτώ να κάνω το... απονενοημένο διάβημα. :P Άμα πάρει μέρος κι η κυρία προέδρου (γκουχου γκουχου) ίσως το σιγουρέψουμε. Ακούτε, @MrsPeel;;; 😏😈
 

Πάντως, @XrysaKakou, με τέτοια αγάπη να μου λες και να μου ξαναλές να πάρω μέρος, μάλλον εγώ θα σε βγάλω στα βλάχικα για κοψίδια και μπίρες. 🤝

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
20 ώρες πριν, Mrs. Hyde είπε

Αν είστε λίγοι, μπορεί, λέω μπορεί, να σκεφτώ να κάνω το... απονενοημένο διάβημα. :P Άμα πάρει μέρος κι η κυρία προέδρου (γκουχου γκουχου) ίσως το σιγουρέψουμε. Ακούτε, @MrsPeel;;; 😏😈
 

Πάντως, @XrysaKakou, με τέτοια αγάπη να μου λες και να μου ξαναλές να πάρω μέρος, μάλλον εγώ θα σε βγάλω στα βλάχικα για κοψίδια και μπίρες. 🤝

Σίγουρα όχι δεν θα πω😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Κυρίες και κύριοι, διακόπτουμε το πρόγραμμά μας, καθώς με ειδοποιούν από το κοντρόλ ότι υπάρχει πρόσκληση για ένα και μόνο άτομο.

Ρία, γύρνα τον τροχό, άφησέ τον να κάνει τέσσερις ολόκληρες περιστροφές γύρω από τον εαυτό του, και σταμάτα τον απότομα. Πες μας σε ποιον αριθμό σταμάτησε. Η Ρία μάς ενημερώνει ότι σταμάτησε στον αριθμό δύο. Ρίκο, ξετύλιξε το χαρτάκι που φέρει τη σήμανση δύο. Και το χαρτάκι ανήκει στον... στηηην... στον παίκτη @MaXmaD.

Συγχαρητήρια, αγαπητέ Μαξ. 

Παρακαλούμε, βγείτε στο παράθυρο σύνδεσης και πείτε μας πώς αισθάνεστε. Θ' αδράξετε την ευκαιρία που σας έδωσε απλόχερα ο τροχός, προκειμένου να κατατροπώσετε τους υπόλοιπους παίκτες; Ήρθε η στιγμή να λάμψετε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/6/2023 στις 6:03 ΜΜ, XrysaKakou είπε

Τώρα μάλιστα! Κάτι πάει να γίνει. Γι αυτό κι εγώ θα στείλω κάποιες προσκλήσεις σε επιφανή μέλη για να συμφάγουμε μουσικά με βραδινό ένδυμα φυσικά γύρω γύρω όλοι  στην στρογγυλή τράπεζα χμμ όχι στρογγυλή γιατί παραθέτει σε κάποιο ριάλιτι lol.

Oπότε ΠΡΟ(Σ)ΚΑΛΩ τα αξιότιμα μέλη που όπως έχω προσέξει έχουν ενεργή δράση στο μουσικά πετραγμένα @TROIDX @poulinos @Millennium @DreadKnight @booka @NovaLacertae @avocado2020 @Brainkill4r @Agent_Orange @HALF EVIL @leepap @gregpec2 @Lanike71 @PC_Science_Lefkada @Jiakometi @dreamkey @bsp @nickos vl. @Diophantus @Damianus @floyd89gr να διαγωνισθούμε με ευγενή άμιλλα πάνω από όλα με τις μουσικές μας προτιμήσεις. Τι λέτε αγαπητοί μου ψήνεστε; Είναι και κάποια άλλα μέλη που μου διαφεύγουν αυτή τη στιγμή.

Ελπίζω το μέλος @Mrs. Hyde να μας κάνει την τιμή επίσης.

IKEA MAN

I wish everyone music lovers good fortune and happy music listening time!

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γινεται εδω;;; Ξεκινησε παρτυ; Χμμμ.. Ποτε κλεινουν οι συμμετοχες;;
Πρεπει να γινει πρωτα σκαουτινγκ στους αντιπαλους... δεν παω να παιξω ετσι εγω αδιαβαστος. Τι με περασατε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
38 λεπτά πριν, avocado2020 είπε

IKEA MAN

I wish everyone music lovers good fortune and happy music listening time!

 

Think Tank - Don't say goodbye 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...