Προς το περιεχόμενο

TomTom navigator Δωρεάν 1ετος


Just_travel_everywhere

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.waze&hl=el&gl=US

μιλαμε γι αυτη την εφαρμογη? Γιατι σε Poco X3 pro λεει οτι δεν ειναι συμβατη.

Επισης το βρηκα και σε Mod μορφη για οποιον ενδιαφερεται, το δοκιμασα και φαινεται απλο και ενδιαφερον..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

34 λεπτά πριν, Euromaster είπε

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.waze&hl=el&gl=US

μιλαμε γι αυτη την εφαρμογη? Γιατι σε Poco X3 pro λεει οτι δεν ειναι συμβατη.

Επισης το βρηκα και σε Mod μορφη για οποιον ενδιαφερεται, το δοκιμασα και φαινεται απλο και ενδιαφερον..

 

Ναι αυτή είναι  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.waze

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 26/6/2023 στις 4:47 ΜΜ, sndev είπε

εχει επιλογη στη μεση της οθόνης εκει που ζηταει να κανεις εγράφη κ να πληρώσεις συνδρομη

 

Eγω παιρνω αυτο στην τομτομ,οταν βαζω τις πληροφοριες της καρτας:

The subscription you want to buy is already activated on your device. Please remove the subscription from your shopping cart to place the order.

 

Στο κινητο,οταν παταω "επαναφορα αγορων" μου λεει οτι ο λογαριασμος μου δεν εχει ενεργη συνδρομη.

Επεξ/σία από StamTheMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 hours ago, nek4d said:

Τι να κατανοησω φιλε, εχεις κολλησει στην διαμετρο του χαρτη, μαλλον δεν γνωριζεις τελικα, μπορεις να κατεβασεις τον χαρτη ολης της Ελλαδας! 😋

Α, πολύ όμορφα, δυνατή αλλαγή.

10 hours ago, stefanidisg said:

Το καλύτερο, waze , δεν υπάρχει άλλο.

Αλλά να αναφέρεις και εσύ μέσα από την εφαρμογή αν έχει μπλόκο , για να ειδοποιούνται οι άλλοι χρήστες 

Αλλάζεις τροπάριο και παραμένεις εντός της σηματοδοτημένης μέγιστης ταχύτητας, έτσι δεν χρειάζεσαι ούτε να σου σφυρίξουν της κάμερες ούτε να προσεύχεσαι σε ανώτερες δυνάμεις να σε προφυλάξουν από τις κλήσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 minutes ago, StamTheMan said:

Eγω παιρνω αυτο στην τομτομ,οταν βαζω τις πληροφοριες της καρτας:

The subscription you want to buy is already activated on your device. Please remove the subscription from your shopping cart to place the order.

Στο κινητο,οταν παταω "επαναφορα αγορων" μου λεει οτι ο λογαριασμος μου δεν εχει ενεργη συνδρομη.

Εχει μεινει στο καλαθι σου, οποτε λογικο να μην εχει μπει ακομη στον λογαριασμο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να φτασει η ΤομΤομ να δινει για 1 χρονο δωρεαν πλοηγηση, φαντασου ποσο σοβαρη ειναι η κατασταση που εχει φτασει η εταιρεια για να επιβιωσει.

τα smartwatch απετυχαν. Tα PND στα ΙΧ, μοτο., track / caravan εχουν πιασει πατο. Το forum το εκλεισαν. Τωρα αργοπεθαινει και το λογισμικο πλοηγησης. Ας ελπισουμε το τμημα με τους χαρτες να τους κρατησει "ζωντανους" .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, nek4d είπε

Εχει μεινει στο καλαθι σου, οποτε λογικο να μην εχει μπει ακομη στον λογαριασμο σου.

Οχι,το εχω διαγραψει ποσες φορες,μπηκα και απο ανωνυμη και εκανα login.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nek4d είπε

Μπες απο αλλο browser με αλλο εμαιλ.

Προς το παρον με αφησε να κανω μονο επταημερο trial.
Εκανα εγγραφη  με αλλο mail,αλλα δε μπορω ουτε logout να κανω απο την εφαρμογη,αφου συνδεθηκα μια φορα.

Εκανα διαγραφη προσωρινης και cache και απεγκατασταση,αλλα συνεχιζει να συνδεεται στην εφαρμογη με το πρωτο mail,χωρις να με ρωταει καν για login.

Με κουρασε,σε καθε αποπειρα που κανω,με ξεχωριστες διαγραφες εφαρμογης ,cache κτλ με βαζει να κανω update στο χαρτη,το εχω κανει 3-4 φορες,βαρεθηκα.

Εκανα ακυρωση του trial και περιμενω να περασει η βδομαδα για να δω τι διαολο θα μου ζητησει.

Το χειροτερο ειναι οτι δεν ξερω γιατι δεν με εβαζε με το πρωτο mail.

Μεχρι και σωστο δρομο,αριθμο και ΤΚ Βερολινου εβαζα,που να παρει ο διαλος.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, seithan είπε

Α, πολύ όμορφα, δυνατή αλλαγή.

Αλλάζεις τροπάριο και παραμένεις εντός της σηματοδοτημένης μέγιστης ταχύτητας, έτσι δεν χρειάζεσαι ούτε να σου σφυρίξουν της κάμερες ούτε να προσεύχεσαι σε ανώτερες δυνάμεις να σε προφυλάξουν από τις κλήσεις!

Να μην κάνουμε παράθεση αλλά πρέπει να σου απαντήσω, με τα απαράδεκτα όρια στις δρόμους ,50αρι πας με 60 και σε γράφει, χώρια πολλούς με  κόμπλεξ. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, StamTheMan είπε

Προς το παρον με αφησε να κανω μονο επταημερο trial.
Εκανα εγγραφη  με αλλο mail,αλλα δε μπορω ουτε logout να κανω απο την εφαρμογη,αφου συνδεθηκα μια φορα.

Εκανα διαγραφη προσωρινης και cache και απεγκατασταση,αλλα συνεχιζει να συνδεεται στην εφαρμογη με το πρωτο mail,χωρις να με ρωταει καν για login.

Με κουρασε,σε καθε αποπειρα που κανω,με ξεχωριστες διαγραφες εφαρμογης ,cache κτλ με βαζει να κανω update στο χαρτη,το εχω κανει 3-4 φορες,βαρεθηκα.

Εκανα ακυρωση του trial και περιμενω να περασει η βδομαδα για να δω τι διαολο θα μου ζητησει.

Το χειροτερο ειναι οτι δεν ξερω γιατι δεν με εβαζε με το πρωτο mail.

Μεχρι και σωστο δρομο,αριθμο και ΤΚ Βερολινου εβαζα,που να παρει ο διαλος.

 

 

Καλημερα, ακυρωσε πρωτα απο το playstore την 7ημερη trial και μετα λογικα θα σε αφησει. Τουλαχιστο σε εμενα δουλεψε ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, StamTheMan είπε

Οχι,το εχω διαγραψει ποσες φορες,μπηκα και απο ανωνυμη και εκανα login.

για αρχη μπες εδω https://www.tomtom.com/account/login.html

 - δες αν εχεις λογαριασμο
- δες στο τμημα Account αν ειναι σωστα τα στοιχεια σου
 -πηγαινε μετα στο Address details και δωσε μια διευθυνση Γερμανιας "αληθινη" απο το google maps
- μετα πηγαινε My subscriptions και δες εαν υπαρχει το δωρεαν

αν εως εδω ολα ειναι ΟΚ, ξεκινα απο την αρχη απο αυτο το λινκ  https://www.tomtom.com/de_de/store/basket-recover.html?article=1OLD.001.12.00M&voucher=BILD-TT-2023

αυτη την φορα θα εχεις σωστο λογαριασμο Γερμανιας και αν δει η σελιδα ελλαδα, εσυ πες Γερμανια. Εγω ετσι εκανα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/6/2023 στις 5:00 ΜΜ, Vault13 είπε

Τι χαρτες εχει καλυτερους απο google maps; Αν οχι τι ασχολουμαστε

παραξενες αποψεις εχεις.

εσυ βλεπεις καθημερινα οι ανθρωποι γυρω σου να εχουν τα ιδια πχ αυτοκινητα, σπιτια, ρουχα, παπουτσια, φαγητο, κτλ ???? Οταν βρεις τους λογους (πληθυντικος), τοτε θα καταλαβεις ...

εχω και εγω να σου κανω μια ερωτηση. Ποιος ειναι αυτος που οριζει τι ειναι το καλυτερο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...