Προς το περιεχόμενο

TomTom navigator Δωρεάν 1ετος


Just_travel_everywhere

Προτεινόμενες αναρτήσεις

46 λεπτά πριν, lneam είπε

εχω και εγω να σου κανω μια ερωτηση. Ποιος ειναι αυτος που οριζει τι ειναι το καλυτερο ?

Ερώτηση να κάνεις απλα δεν απάντησες νομιζω, κατι για παπουτσια κ φαγητα λες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε σεις, βαλτε 3-4 προγραμματα στο κινητο και παιξτε μπαλλα με οποιο γουσταρετε.

Χρησιμες οι επισημανσεις των διαφορων μεταξυ τους, απο κει και περα, οτι βολευει τον καθενα.

Δεν χρειαζεται να λιανισουμε το κουνουπι σε λεπτομερειες.

Ουτε ασκοπες αντιπαραθεσεις και κοσμητικα επιθετα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Vault13 είπε

Ερώτηση να κάνεις απλα δεν απάντησες νομιζω, κατι για παπουτσια κ φαγητα λες :)

σου απαντησα στην πρωτη σειρα .....μπερδευεις το υποκειμενικο με το αντικειμενικο, αλλα ουτε αυτο καταλαβες

1 λεπτό πριν, nek4d είπε

Ρε σεις, βαλτε 3-4 προγραμματα στο κινητο και παιξτε μπαλλα με οποιο γουσταρετε.

Χρησιμες οι επισημανσεις των διαφορων μεταξυ τους, απο κει και περα, οτι βολευει τον καθενα.

Δεν χρειαζεται να λιανισουμε το κουνουπι σε λεπτομερειες.

Ουτε ασκοπες αντιπαραθεσεις και κοσμητικα επιθετα.

ακριβως αυτο !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, lneam είπε

σου απαντησα στην πρωτη σειρα .....μπερδευεις το υποκειμενικο με το αντικειμενικο, αλλα ουτε αυτο καταλαβες

Να το κλείσουμε τελειως το φορουμ τοτε και πάμε ολοι να παρουμε τα παπουτσια που μας αρέσουν :)

Επεξ/σία από Vault13
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, stefanidisg said:

Να μην κάνουμε παράθεση αλλά πρέπει να σου απαντήσω, με τα απαράδεκτα όρια στις δρόμους ,50αρι πας με 60 και σε γράφει, χώρια πολλούς με  κόμπλεξ. 

Σε νιώθω πολύ καλά αλλά αράζεις στην καρεκλίτσα/σέλα σου και ακολουθείς τον νόμο και είσαι ήσυχος. Εν τέλη είναι περισσότερο ζήτημα συνήθειας παρά οτιδήποτε άλλο.

Νομίζεις στο εξωτερικό, τα όρια ταχύτητας βγάζουν πάντα νόημα; Οπότε οι Ευρωπαίοι φίλοι μας που τα ακολουθούν στο μεγαλύτερο βαθμό ΠΙΣΤΑ είναι είτε ΜΑΚΑΚΕΣ είτε ΕΞΥΠΝΟΙ και εμείς οι Έλληνες, οι Βαλκάνιοι και οι Ανατολίτες είμαστε είτε ΕΞΥΠΝΟΙ είτε ΜΑΚΑΚΕΣ που παρανομούμε αδιακόπως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, stefanidisg είπε

Να μην κάνουμε παράθεση αλλά πρέπει να σου απαντήσω, με τα απαράδεκτα όρια στις δρόμους ,50αρι πας με 60 και σε γράφει, χώρια πολλούς με  κόμπλεξ. 

- οι εφαρμογες πλοηγησης απο την δεκαετια του '90 που εκαναν την εμφανιση τους ΜΟΝΟ ενα βασικο σκοπο εχουν. Ο καταναλωτης να μετακινηθει απο το σημειο Α στο σημειο Β, χωρις να χαθει.

- σε ολες τις χωρες του κοσμου, ο ΚΟΚ (Κώδικας Οδικής Κυκλοφορίας) ΔΕΝ μπαινει σε δευτερη μοιρα. Ειναι υποχρεωση του οδηγου να το σεβαστει. Μαλιστα αν οι καταναλωτες διαβασουν τους ορους χρησης των πλοηγων, ναι αυτα τα κειμενα που απλα πατουν "αποδεχομαι" το αναφερουν ως "αποποιηση ευθυνης της εταιρειας" και μεταφορα της ευθυνης στο οδηγο".

- προφανως στην παροδο του χρονο, ο συνδυασμος αναγκες καταναλωτων και μαρκετινκ των εταιρειων εχουν "εμπλουτισει" της εφαρμογες με "καλουδια" πλοηγησης.

- το τζαμπα πεθανε, οτι πληρωσεις παιρνεις > google vs others

31 λεπτά πριν, Vault13 είπε

Να το κλείσουμε τελειως το φορουμ τοτε και πάμε ολοι να παρουμε τα παπουτσια που μας αρέσουν :)

μακαρι καποια στιγμη να μιλας για τον εαυτο σου και οχι εσυ να αποφασιζεις για τους αλλους ανθρωπους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, lneam είπε

- οι εφαρμογες πλοηγησης απο την δεκαετια του '90 που εκαναν την εμφανιση τους ΜΟΝΟ ενα βασικο σκοπο εχουν. Ο καταναλωτης να μετακινηθει απο το σημειο Α στο σημειο Β, χωρις να χαθει.

- σε ολες τις χωρες του κοσμου, ο ΚΟΚ (Κώδικας Οδικής Κυκλοφορίας) ΔΕΝ μπαινει σε δευτερη μοιρα. Ειναι υποχρεωση του οδηγου να το σεβαστει. Μαλιστα αν οι καταναλωτες διαβασουν τους ορους χρησης των πλοηγων, ναι αυτα τα κειμενα που απλα πατουν "αποδεχομαι" το αναφερουν ως "αποποιηση ευθυνης της εταιρειας" και μεταφορα της ευθυνης στο οδηγο".

- προφανως στην παροδο του χρονο, ο συνδυασμος αναγκες καταναλωτων και μαρκετινκ των εταιρειων εχουν "εμπλουτισει" της εφαρμογες με "καλουδια" πλοηγησης.

- το τζαμπα πεθανε, οτι πληρωσεις παιρνεις > google vs others

μακαρι καποια στιγμη να μιλας για τον εαυτο σου και οχι εσυ να αποφασιζεις για τους αλλους ανθρωπους

Είπα δεν θα κάνω αντιπαράθεση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, stefanidisg είπε

Είπα δεν θα κάνω αντιπαράθεση 

κανενα προβλημα, συζητηση κανουμε και ανταλλασουμε αποψεις. και ουτε παραβλεπω πως ειμαστε εκτος θεματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, lneam είπε

κανενα προβλημα, συζητηση κανουμε και ανταλλασουμε αποψεις. και ουτε παραβλεπω πως ειμαστε εκτος θεματος

Αντιπαράθεση σε σεβάσμια πλαίσια είναι αποδεκτό . Το να πηγαίνεις σε γειτονιά μέσα στην πόλη'  και τα 50 είναι πολλά , αλλά όταν είσαι εκτός πόλης και πηγαίνεις με 70 η 80 , που δεν είναι τίποτα σε 50αρι και σε γράφουν εκεί θέλει το waze . Ευχαριστώ είναι η άποψη μου και δεν αλλάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, stefanidisg είπε

Αντιπαράθεση σε σεβάσμια πλαίσια είναι αποδεκτό . Το να πηγαίνεις σε γειτονιά μέσα στην πόλη'  και τα 50 είναι πολλά , αλλά όταν είσαι εκτός πόλης και πηγαίνεις με 70 η 80 , που δεν είναι τίποτα σε 50αρι και σε γράφουν εκεί θέλει το waze . Ευχαριστώ είναι η άποψη μου και δεν αλλάζει.

σεβαστη η αποψη, ομως ... τι να πω ? απλα ανηκω σε μια αλλη κατηγορια οδηγων, που βαζω τα προβλημα με αλλη σειρα στην λιστα επιλυσης (αγχους)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, caotonic είπε

Καλημερα, ακυρωσε πρωτα απο το playstore την 7ημερη trial και μετα λογικα θα σε αφησει. Τουλαχιστο σε εμενα δουλεψε ετσι

"Εκανα ακυρωση του trial και περιμενω να περασει η βδομαδα για να δω τι διαολο θα μου ζητησει."

5 ώρες πριν, lneam είπε

για αρχη μπες εδω https://www.tomtom.com/account/login.html

 - δες αν εχεις λογαριασμο
- δες στο τμημα Account αν ειναι σωστα τα στοιχεια σου
 -πηγαινε μετα στο Address details και δωσε μια διευθυνση Γερμανιας "αληθινη" απο το google maps
- μετα πηγαινε My subscriptions και δες εαν υπαρχει το δωρεαν

αν εως εδω ολα ειναι ΟΚ, ξεκινα απο την αρχη απο αυτο το λινκ  https://www.tomtom.com/de_de/store/basket-recover.html?article=1OLD.001.12.00M&voucher=BILD-TT-2023

αυτη την φορα θα εχεις σωστο λογαριασμο Γερμανιας και αν δει η σελιδα ελλαδα, εσυ πες Γερμανια. Εγω ετσι εκανα

Εχω 2 λογαριασμους,με τον δευτερο δουλεψαν ολα κανονικα,ενω εκανα τα ιδια.

Προς το παρων δεν μπαινει κανενας,εχει προβλημα η σελιδα λεει.
Εχω διαγραψει και cookies.

Sorry something seems to have gone wrong. The webpage you are looking for is temporarily unavailable, which may be due to planned maintenance. Please come back later.

Me κουρασε η μ*****α.
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, StamTheMan είπε

"Εκανα ακυρωση του trial και περιμενω να περασει η βδομαδα για να δω τι διαολο θα μου ζητησει."

Εχω 2 λογαριασμους,με τον δευτερο δουλεψαν ολα κανονικα,ενω εκανα τα ιδια.

Προς το παρων δεν μπαινει κανενας,εχει προβλημα η σελιδα λεει.
Εχω διαγραψει και cookies.

Sorry something seems to have gone wrong. The webpage you are looking for is temporarily unavailable, which may be due to planned maintenance. Please come back later.

Me κουρασε η μ*****α.
 

Μια απο τα ίδια. Και όχι μονο αυτό, καποιοι θα το ξεχάσουν και θα πληρωσουν και το 20ρικο σε 12μηνες.

Επεξ/σία από Vault13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Vault13 είπε

Μια απο τα ίδια. Και όχι μονο αυτό, καποιοι θα το ξεχάσουν και θα πληρωσουν και το 20ρικο σε 12μηνες.

Οπως γινεται οταν δε μπορεις να ακυρωσεις απευθειας.

Θυμαμαι ειχα κανει καποια 6μηνη η κατι τετοιο,σε καποια πλατφορμα με μουσικη,η οποια τελικα δεν αξιζε.

Στο 6μηνο μου ηρθε ειδοποιηση οτι θα χρεωθω 120 δολαρια,δε θυμομουν καν τι προσφορα ηταν,οποτε τα εχασα λιγο,εφαγα πολλη ωρα μεχρι να μιλησω με καποιον,για να μου πουν οτι δεν επιστρεφονται τα λεφτα και οτι εχουν περασει οι 24 ωρες που ειχα για να κανω claim.Ημουν ετοιμος να σπασω τα παντα,μεχρι που θυμηθηκα οτι δεν ηταν αμερικανικα δολαρια,αλλά καποιο αλλο δολαριο,δε μπορω να θυμηθω τι ηταν,αλλα η αξια τους ηταν ελαχιστη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...