Προς το περιεχόμενο

Αγορά αμαξιού με πρόβλημα στο πλαίσιο


kleanthis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 159
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μα αφού μόνο τα ιταλικά σκουριάζουν 😛 . Ο πωλητης σου έδωσε κάθε  ευκαιρία να το ελέγξεις αλλά ο μηχανικός πετούσε αετό. 

Η μόνη ρεαλιστική αλλά μη ηθική λύση είναι να το φορτώσει στο επόμενο κορόιδο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, kleanthis21 είπε

Ο μηχανικός ήταν ένα τυχαίο συνεργείο κοντά στην γειτονιά του πωλητή , δυστυχώς δεν είχα ποτέ αμάξι , οπότε δεν είχα κάποιον γνωστό από κάποιο συνεργείο , ούτε ήμουν πελάτης ποτέ σε κάποιο για να έχω καλή εικόνα και να το πάω εκεί.

Υπάρχει υπηρεσία σε γνωστό site το οποίο εμπορεύεται και αυτοκίνητα (βρες μηχανικό εις την εγγλέζικη), στο οποιό ζητάς απο μηχανικό τους να κάνει έλεγχο σε οποιδήποτε αυτοκίνητο θέλεις και σου βγάζει αναλυτικό έλεγχο με έντυπο και φωτογραφίες. Αν θυμάμαι καλά για Αθήνα και Θεσσ. ήταν γύρω στα 60€ η υπηρεσία. Τώρα σε απομακρυσμένες περιοχές ίσως κάτι παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, stef157 said:

Υπάρχει υπηρεσία σε γνωστό site το οποίο εμπορεύεται και αυτοκίνητα (βρες μηχανικό εις την εγγλέζικη), στο οποιό ζητάς απο μηχανικό τους να κάνει έλεγχο σε οποιδήποτε αυτοκίνητο θέλεις και σου βγάζει αναλυτικό έλεγχο με έντυπο και φωτογραφίες. Αν θυμάμαι καλά για Αθήνα και Θεσσ. ήταν γύρω στα 60€ η υπηρεσία. Τώρα σε απομακρυσμένες περιοχές ίσως κάτι παραπάνω.

Αυτό όμως θα είχε νόημα ΠΡΙΝ αγοράσει το σαπάκι... :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

Αυτό όμως θα είχε νόημα ΠΡΙΝ αγοράσει το σαπάκι... :)

Ναι προφανώς. Η πληροφορία είναι χρήσιμη για μελλοντική χρήση μετά που την πάτησε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, Artman13 said:

Μπα, αυτό είναι Karoq και όχι Aygo, άσε που είναι και πολύ πρόσφατο γεγονός, δεν θα προλάβαινε να κάνει τρύπες τόσο γρήγορα.

Πάντως δεν χρειαζόταν να πέσει στη Θάλασσα, μια χαρά αρκούσε να παρκάρει ή να κινείται εκεί που σκάει το κύμα.

braxa3.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, kleanthis21 said:

Ο μηχανικός ήταν ένα τυχαίο συνεργείο κοντά στην γειτονιά του πωλητή , δυστυχώς δεν είχα ποτέ αμάξι , οπότε δεν είχα κάποιον γνωστό από κάποιο συνεργείο , ούτε ήμουν πελάτης ποτέ σε κάποιο για να έχω καλή εικόνα και να το πάω εκεί.

Έχω την εντύπωση ότι δεν ήταν καθόλου "τυχαίο" το συνεργείο κοντά στη γειτονιά του πωλητή

Μήπως αυτός σου είπε να το δείτε εκεί μιας και είναι κοντά?...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Joshua21 είπε

Μπα, αυτό είναι Karoq και όχι Aygo, άσε που είναι και πολύ πρόσφατο γεγονός, δεν θα προλάβαινε να κάνει τρύπες τόσο γρήγορα.

Να προσέχουμε για Karoq σε τιμή ευκαιρίας τις επόμενες μέρες λοιπόν και με την στεγανοποίηση καμπίνας σε άριστη κατάσταση (δεν βυθιζόταν με τίποτα το άτιμο)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...