Προς το περιεχόμενο

Βαλίτσα Xiaomi 60€


skrpl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 10/7/2023 στις 9:49 ΜΜ, nek4d είπε

Εtihad 2023-03:

1 Χειραποσκευές 7kg (56x36x23cm)
(ενα παραδειγμα που εζησα και με αναγκασε να χρησιμοποιησω αλλη προχειρη βαλιτσουλα αντι της "καλης" 55*40 που ειχα.

Δεν έχει νόημα αυτό που λες 

 

Οκ έχω και παλιά βαλίτσα. Δε θα αγοράσω βαλίτσα αν πετάξω μία φορά στις 50 με Etihad . Αν πετάς προς Ντουμπάι, πάσο

 

Αλλά τα μεγέθη αυτά είναι αντιοικονομικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ας πω την εμπειρια μου μιας και σημερα παρελαβα.

Ειναι προφανως μια μικρη ικανοποιητικη βαλιτσα καμπινας. Εχει καλη ποιοτητα κατασκευης και φαινεται οτι αντεχει το οποιο επιβεβαιωθηκε επιστημονικώς (aka έκατσα πανω της).

Χωραει πραγμα γενικα (οσο για το μεγεθος της) που για εμενα προσωπικα ειναι σαν μια που εχει ο πατερας μου και τη δανειζόμουν για διακοπές να βαζω τα ρούχα μου. Εχει "λιγότερο" χωρο αλλά σου επιτρέπει να οργανώσεις πιό εύκολα τα πράγματα που θα βάλεις μέσα και τέλος διαθέτει κλειδαριά με ψηφία (gimmick αλλά ωραίο gimmick)

Για 60€ προσωπικά φαίνεται κομπλέ, μόλις τη δοκιμάσω θα έχω τελική γνώμη

Screenshot_20230711_224739_Gallery.jpg

Screenshot_20230711_224750_Gallery.jpg

Επεξ/σία από Kag1ante
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια μεγαλη 90 FUN ( xiaomi δηλαδη) 5 χρονια και εδω και 2 χρονια πηρα μια καμπινας xiaomi (xiaomi branding).
Οτι καλυτερο σε βαλιτσα. Απιστευτη ποιοτητα. Και πολυ καλα υλικα. Καθομαι και διαβαζω για jumbo....ή για κελεπουρης (https://kelepoyri.gr/product-category/valitses-taksidiou/?orderby=price) ... εχω δει σπασμενα ροδακια..σπασμενα χερουλια..σπασμενες τις ιδιες τις βαλιτσες , το πολυκαρβονικο υλικο που προφανως γινεται κοινο πλαστικο) ...να μαζευεις τα σωβρακα απο το πατωμα του αεροδρομιου...μη σου τυχει.
Ο καθεις με τις επιλογες του.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Kag1ante είπε

Ας πω την εμπειρια μου μιας και σημερα παρελαβα.

Ειναι προφανως μια μικρη ικανοποιητικη βαλιτσα καμπινας. Εχει καλη ποιοτητα κατασκευης και φαινεται οτι αντεχει το οποιο επιβεβαιωθηκε επιστημονικώς (aka έκατσα πανω της).

Χωραει πραγμα γενικα (οσο για το μεγεθος της) που για εμενα προσωπικα ειναι σαν μια που εχει ο πατερας μου και τη δανειζόμουν για διακοπές να βαζω τα ρούχα μου. Εχει "λιγότερο" χωρο αλλά σου επιτρέπει να οργανώσεις πιό εύκολα τα πράγματα που θα βάλεις μέσα και τέλος διαθέτει κλειδαριά με ψηφία (gimmick αλλά ωραίο gimmick)

Για 60€ προσωπικά φαίνεται κομπλέ, μόλις τη δοκιμάσω θα έχω τελική γνώμη

Screenshot_20230711_224739_Gallery.jpg

Screenshot_20230711_224750_Gallery.jpg

Ευχαριστούμε για την παρουσίαση!

16 ώρες πριν, JohnnyX είπε

Εχω μια μεγαλη 90 FUN ( xiaomi δηλαδη) 5 χρονια και εδω και 2 χρονια πηρα μια καμπινας xiaomi (xiaomi branding).
Οτι καλυτερο σε βαλιτσα. Απιστευτη ποιοτητα. Και πολυ καλα υλικα. Καθομαι και διαβαζω για jumbo....ή για κελεπουρης (https://kelepoyri.gr/product-category/valitses-taksidiou/?orderby=price) ... εχω δει σπασμενα ροδακια..σπασμενα χερουλια..σπασμενες τις ιδιες τις βαλιτσες , το πολυκαρβονικο υλικο που προφανως γινεται κοινο πλαστικο) ...να μαζευεις τα σωβρακα απο το πατωμα του αεροδρομιου...μη σου τυχει.
Ο καθεις με τις επιλογες του.

Μην ασχολείσαι. Πάντα θα υπάρχουν αυτοί.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τη βαλίτσα την είχα πετύχει σε προσφορά 2 χρόνια πριν. Είναι τέλεια , στιβαρή και ανθεκτική. σίγουρα πολύ καλύτερη αγορά από jumbo

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/7/2023 στις 10:58 ΜΜ, paylidis είπε

Ενημερωτικά πάντως μιας και ξεκινούν πι εκπτώσεις ο Σκλαβενίτης βγάζει αντιστοιχες Delsey κάθε χρόνο γύρω στα 70 με την έκπτωση. 

Άμα πάτε Σκλαβενίτη και δείτε τέτοια προσφορά,  ειδοποιηστε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, james_ είπε

Άμα πάτε Σκλαβενίτη και δείτε τέτοια προσφορά,  ειδοποιηστε

Ρίξε μια μάτια στο avenue αν είσαι κοντά λογικά θα τις έβγαλε - σπάνια πάω πλέον σούπερ μάρκετ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, paylidis είπε

Ρίξε μια μάτια στο avenue αν είσαι κοντά λογικά θα τις έβγαλε - σπάνια πάω πλέον σούπερ μάρκετ 

Θα περάσω καμιά βόλτα τις επόμενες μέρες γιατί τα σούπερ μάρκετ που πάω δεν έχουν βαλίτσες. Θα κοιτούσα τη βαλίτσα του θέματος αλλά δε κάνει για Ryanair 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...