Προς το περιεχόμενο

Γρατζουνιά σε Laptop


Apostolos_Bokaris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Πρόσφατα πήρα το laptop μαζί μου σε ένα ταξίδι και μόλις το έβγαλα από την τσάντα που το είχα βάλει, είδα πως εμφανίστηκαν κάποιες γρατσουνιές στο πάνω μέρος το Laptop. Στην ίδια τσάντα έβαλα και άλλα πράγματα όπου μάλλον αυτά ήταν η αιτία της γρατζουνιάς 😑 Ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος ξέρει αν και πως μπορούμε να εξαλειφθούνε ή έστω να μην είναι τόσο εμφανείς. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Apostolos_Bokaris είπε

Καλησπέρα. Πρόσφατα πήρα το laptop μαζί μου σε ένα ταξίδι και μόλις το έβγαλα από την τσάντα που το είχα βάλει, είδα πως εμφανίστηκαν κάποιες γρατσουνιές στο πάνω μέρος το Laptop. Στην ίδια τσάντα έβαλα και άλλα πράγματα όπου μάλλον αυτά ήταν η αιτία της γρατζουνιάς 😑 Ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος ξέρει αν και πως μπορούμε να εξαλειφθούνε ή έστω να μην είναι τόσο εμφανείς. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνήθως είναι πλαστικό το γρατζουνισμένο κάλυμα , εγώ θα πήγαινα σε ένα χρωματοπώλη για να μου προτείνει σπει με την κατάλληλη απόχρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bάλε ένα αυτοκόλλητο για να το καλύψεις.

Εγώ το βάζω στο προστατευτικό που είχε όταν το αγόρασα όταν πρέπει να το παρω μαζί μου σε ταξίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...