Προς το περιεχόμενο

Suv πετρελαίου ως 1800cc


Bakxos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

30 λεπτά πριν, tilaverboy είπε

Τα πεζό σε πετρέλαιο μην τα κοιτάτε. Γίνεται χαμός με το κατασκευαστικό τους λάθος με το δοχείο ουρίας. 

Τι εννοείς; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, tilaverboy είπε

Τα πεζό σε πετρέλαιο μην τα κοιτάτε. Γίνεται χαμός με το κατασκευαστικό τους λάθος με το δοχείο ουρίας. 

Εγώ θα το πήγαινα και ένα βήμα παραπέρα και θα έλεγα γενικά το πετρέλαιο πλέον μην το κοιτάτε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, zestikios είπε

Εγώ θα το πήγαινα και ένα βήμα παραπέρα και θα έλεγα γενικά το πετρέλαιο πλέον μην το κοιτάτε. 

Εγώ το είπα. Το πετρέλαιο σε πάει σε 5 ή 6 γενιάς. Το επόμενο είναι σταματήσουν το 5 γενιάς μέσα στην πόλη. Πλέον τα αυτοκίνητα βενζίνης euro 6 καταναλώνουν σχεδόν όσο ένα πετρελαιοκίνητο καθιστώντας την αγορά του πετρελαίου πλέον άχρηστη. Ενώ δηλαδή οι πετρελαιοκινητήρες έφτασαν στο πικ της εξέλιξης τους τα βενζινοκίνητα εξελίχθηκαν και άλλο.

Επεξ/σία από tilaverboy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, tilaverboy είπε

Εγώ το είπα. Το πετρέλαιο σε πάει σε 5 ή 6 γενιάς. Το επόμενο είναι σταματήσουν το 5 γενιάς μέσα στην πόλη. Πλέον τα αυτοκίνητα βενζίνης euro 6 καταναλώνουν σχεδόν όσο ένα πετρελαιοκίνητο καθιστώντας την αγορά του πετρελαίου πλέον άχρηστη. Ενώ δηλαδή οι πετρελαιοκινητήρες έφτασαν στο πικ της εξέλιξης τους τα βενζινοκίνητα εξελίχθηκαν και άλλο.

Εγω είχα πετρέλαιο και τώρα βενζίνη. Καμία σχέση στην κατανάλωση στο ένα με 45ρι ρεζερβουάρ έβγαζα κοντά στα 750χλμ και τώρα με βενζίνη με 50ρι ρεζερβουάρ δύσκολα ξεπερνάω τα 530χλμ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, tilaverboy είπε

Εγώ το είπα. Το πετρέλαιο σε πάει σε 5 ή 6 γενιάς. Το επόμενο είναι σταματήσουν το 5 γενιάς μέσα στην πόλη. Πλέον τα αυτοκίνητα βενζίνης euro 6 καταναλώνουν σχεδόν όσο ένα πετρελαιοκίνητο καθιστώντας την αγορά του πετρελαίου πλέον άχρηστη. Ενώ δηλαδή οι πετρελαιοκινητήρες έφτασαν στο πικ της εξέλιξης τους τα βενζινοκίνητα εξελίχθηκαν και άλλο.

Που τα ειδες αυτα? το Punto πετρελαιο καιει 4λ/100. Το tiguan 2λιτρο πετρελαιο , 4κινητο , σερνοντας τρειλερ με 750κιλα ξυλα, καιει 8λ με 140χλμ στον αυτοκινητοδρομο. Θελεις να μου πεις τι θα εκαιγαν αυτα τα δυο αν ηταν βενζινες?

7+ το Punto και 12 το tiguan.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...