Προς το περιεχόμενο

Mozilla: Τα σύγχρονα αυτοκίνητα είναι ένας εφιάλτης για την προστασία της ιδιωτικής ζωής, και δεν υπάρχει τρόπος να εξαιρεθείτε


alion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 minutes ago, cpc464 said:

Ναι,όταν ο καθένας δημοσιεύει στο facebook  πίνω καφέ στο τάδε μέρος,και κάνω διακοπές στο τάδε νησί, και τρίβει τα χέρια του ο επίδοξος διαρρήκτης που γνωρίζει ότι το σπίτι σου είναι άδειο φταίει το αυτοκίνητο.

Ολυμπιονικης στα λογικα αλματα;
 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 10/9/2023 στις 11:11 ΜΜ, dbrillis είπε

Ολυμπιονικης στα λογικα αλματα;

μπορεί και να μην καλύπτεις προϋποθέσεις minimum IQ ώστε να καταλάβεις τι είπα.

Επεξ/σία από cpc464
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Arkin είπε

Έχω yugo και δεν φοβάμαι τίποτα

image.png.09bcaf7aecb315c3414d30d1508212c4.png

Είχε ο παππούς μου ένα τέτοιο σε φούξια χρώμα, όταν πέθανε το είχε η θεία μου. Το θυμάμαι μέχρι τέλη 90 ίσως και αρχές 2000.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, cpc464 said:

μπορεί και να μην καλύπτεις προϋποθέσεις IQ ώστε να καταλάβεις τι είπα.

Ναι, δεν εχω χαμηλο αρκετά. 

Ευχαριστώ για την διευκρίνηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρέπει να εφαρμόζεται έκπτωση στην τιμή του αυτοκινήτου για κάθε "Yes, Ι agree" που θα πατάω πριν το αγοράσω, σε σημείο που να το παίρνω τζάμπα αν συμφωνήσω στα πάντα. Και μετά.... 

https://tenor.com/xwp8.gif

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντασου να εχεις πιστωτικη καρτα, κινητο τφ, facebook, Instagram , να googlαρεις , να εχεις ηλεκτρικό αυτοκινητο και να φοβασαι τη νεα ταυτότητα...😂😂

ΧΑΧΑΧΑΧΑ

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένετε μέχρι να γίνει αυτό που είπε κάποτε ο Jim Carey.

“Ωραίο είναι να σε οδηγάει μόνο του το αμάξι. Μέχρι να υπάρχει κάτι για σένα και να σε πάει απευθείας έξω από αστυνομικό τμήμα. “

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dbrillis είπε

Ναι, δεν εχω χαμηλο αρκετά. 

Ευχαριστώ για την διευκρίνηση. 

Κάθε ημέρα χαρίζεις άπλετα τα προσωπικά σου δεδομένα, από τα tracking cookies στον υπολογιστή σου και το κινητό σου μέχρι την αίτηση που θα κάνεις για να βγάλεις λογαριασμό/δάνειο/κάρτα, κατά τα άλλα το αυτοκίνητο είναι ο εφιάλτης για την προσωπική σου ζωή. 

  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, dbrillis είπε

Αν πηγαινεις συχνα Συγγρου με το αμαξι οταν εχει βραδιασει, σταματας για 10 λεπτα ενω εισαι μεσα στο αμαξι και μετα απο λιγο ειστε δυο ατομα στο αμαξι, οδηγειτε 10 λεπτα και μετα παρκαρεις... γυρνατε μετα απο κανα σαρανταλεπτο, οδηγεις πισω Συγγρου, σταματας λιγο, τωρα εισαι μονος στο αμαξι και ξεκινας για σπιτι..

Έμπειρος!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, dbrillis είπε

Αν πηγαινεις συχνα Συγγρου με το αμαξι οταν εχει βραδιασει, σταματας για 10 λεπτα ενω εισαι μεσα στο αμαξι και μετα απο λιγο ειστε δυο ατομα στο αμαξι, οδηγειτε 10 λεπτα και μετα παρκαρεις... γυρνατε μετα απο κανα σαρανταλεπτο, οδηγεις πισω Συγγρου, σταματας λιγο, τωρα εισαι μονος στο αμαξι και ξεκινας για σπιτι..
Ο κατασκευαστης θα πει, του Bil του αρεσουν οι γυναικες. 

Όχι απαραίτητα οι εκ γενετής όμως...😉

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, dbrillis είπε

Αν πηγαινεις συχνα Συγγρου με το αμαξι οταν εχει βραδιασει, σταματας για 10 λεπτα ενω εισαι μεσα στο αμαξι και μετα απο λιγο ειστε δυο ατομα στο αμαξι, οδηγειτε 10 λεπτα και μετα παρκαρεις... γυρνατε μετα απο κανα σαρανταλεπτο, οδηγεις πισω Συγγρου, σταματας λιγο, τωρα εισαι μονος στο αμαξι και ξεκινας για σπιτι..
Ο κατασκευαστης θα πει, του Bil του αρεσουν οι γυναικες. 

Does not compute. Όπως τα περιγράφεις μπορεί να του αρέσουν και τα πρώην αγόρια 😝

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Bil79 είπε

Πώς μαζεύουν πληροφορίες για τη σεξουαλική ζωή ακριβώς; έχουν αισθητήρες κραδασμών στα καθίσματα;

Μικρόφωνα λογικά... 

4 ώρες πριν, giomar είπε

Φαντασου να εχεις πιστωτικη καρτα, κινητο τφ, facebook, Instagram , να googlαρεις , να εχεις ηλεκτρικό αυτοκινητο και να φοβασαι τη νεα ταυτότητα...😂😂

ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Όλα αυτά που λες μπορείς να μην τα έχεις αν θες. 

4 ώρες πριν, cpc464 είπε

Κάθε ημέρα χαρίζεις άπλετα τα προσωπικά σου δεδομένα, από τα tracking cookies στον υπολογιστή σου και το κινητό σου μέχρι την αίτηση που θα κάνεις για να βγάλεις λογαριασμό/δάνειο/κάρτα, κατά τα άλλα το αυτοκίνητο είναι ο εφιάλτης για την προσωπική σου ζωή. 

Καταρχήν απορρίπτουμε όλα τα cookie, υπάρχουν και add on που το κάνουν αυτόματα, κατά δεύτερον είναι το ίδιο να ξέρει η τράπεζα τα βασικά στοιχεία σου, χωρίς να ξέρει την σεξουαλική σου ζωή, με το να ξέρει η κατασκευάστρια εταιρεία αυτοκινήτου αν ο Γιώργος μέσα στο αμάξι λέει "τι σου κάνω Μαρία μου" ή αν λέει "Τι σου κάνω Κώστα μου". Δεν νομίζω. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...