Προς το περιεχόμενο

Huawei Watch GT 4 Review


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 24/9/2023 στις 12:25 ΠΜ, liakos7771 είπε

Καλησπερα παιδια ! Εχω βαλει στο ματι να παρω το huawei gt4 το classic με το καφε/δερματινο λουρακι . Ελλαδα μαλλον δεν το εχει φερει κανεις κ δεν ξερω αν ερθει και ποτε...ξερετε α πο που μπορω να τ παραγγειλω απο εξωτερικο ; 

image.png

Update : Amazon γερμανιας για οποιον ενδιαφερεται !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Στις 25/10/2023 στις 7:43 ΜΜ, conne είπε

Καλησπερα. Ψάχνω το πράσινο αλλά δεν υπάρχει πουθενά, ούτε καν στο scroutz.... 

Το πηρα σημερα απο κωτσο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγόρασα και εγώ από Κωτσόβολο με προσφορά και τα ακουστικά. Ευχαριστημένος είμαι απόλυτα με το θέμα μπαταρίας καθώς και με την εμφάνιση του. Ψάχνω ακόμα να βρω τζαμάκι προστασίας και διαφορετικά λουράκια. Αν ξέρει κάποιος μου απαντά. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί άνετα για κλήσεις μέσω κινητού. Το θέμα με το Huawei Appstore είναι ενοχλητικό. Οι μετρήσεις του είναι ορισμένες αξιόπιστες και ορισμένες ανακριβείς. Αν και λέει αδιάβροχο κ.λ.π. έχω ένα δισταγμό να το βάλω ακόμα και στο μπάνιο. Έχει κάποιος μια εμπειρία με το θέμα αυτό????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
On 01/11/2023 at 17:37, Kostasmatz said:

Το αγόρασα και εγώ από Κωτσόβολο με προσφορά και τα ακουστικά. Ευχαριστημένος είμαι απόλυτα με το θέμα μπαταρίας καθώς και με την εμφάνιση του. Ψάχνω ακόμα να βρω τζαμάκι προστασίας και διαφορετικά λουράκια. Αν ξέρει κάποιος μου απαντά. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί άνετα για κλήσεις μέσω κινητού. Το θέμα με το Huawei Appstore είναι ενοχλητικό. Οι μετρήσεις του είναι ορισμένες αξιόπιστες και ορισμένες ανακριβείς. Αν και λέει αδιάβροχο κ.λ.π. έχω ένα δισταγμό να το βάλω ακόμα και στο μπάνιο. Έχει κάποιος μια εμπειρία με το θέμα αυτό????

Γεια χαρα συμφορουμιτη συγννώμη για την...ανασκαφη (αν υπάρχει κάποιο thread και δεν το βλέπω πες μου να παω εκει🤪) , το πήρα και εγώ αλλά εχω ψιλοαπογοητευτεί παρότι διάβαζα αρκετά καλα reviews απο εδω και απο εκει έχω Samsung galaxy s20 . Ηθελα να σε ρωτήσω (αν γνωρίζεις) 1ον, πως μπορεις να πληκτρολογησεις απάντηση σε μηνυμα (πχ στο messenger) μου βγάζει μόνο τα quick replies. 2ον, δεν αναγνωρίζει καθόλου contacts (εχω βαλει και λατινικους χαρακτήρες σε όλα) για να καλέσω όταν μπαινω στο contacts list ούτε καν αυτά που έβαλα από το health, favorite.3ον, δε μου βγαζει call history.Γινονται αυτα; Γιατι θα με βόλευαν και ειχα διαβάσει οτι τα κάνει, υπάρχει κάποιος τρόπος που δε βλέπω;Επίσης για λουρακια τελικα βρηκες και απο που (σε περιπτωση που το κρατήσω γιατι αν δεν τα κάνει αυτά θα το δώσω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...