Προς το περιεχόμενο

15 pro max πρώτες εντυπώσεις κριτική


avacan23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά η υπερθέρμανση είναι αληθινή. Και σε φίλους μου που έχουν παραλάβει παρότι το πρόβλημα βελτιώνεται με κάθε update παραμένει. Για να δούμε. Σήμερα  3 φώτο έβγαλα και σχεδόν έπαθα έγκαυμα πρώτου βαθμού 😞😞😏

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, enlightened είπε

Παιδιά η υπερθέρμανση είναι αληθινή. Και σε φίλους μου που έχουν παραλάβει παρότι το πρόβλημα βελτιώνεται με κάθε update παραμένει. Για να δούμε. Σήμερα  3 φώτο έβγαλα και σχεδόν έπαθα έγκαυμα πρώτου βαθμού 😞😞😏

σε τι μοντέλα και ποιες χωρητικότητες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, enlightened είπε

Παιδιά η υπερθέρμανση είναι αληθινή. Και σε φίλους μου που έχουν παραλάβει παρότι το πρόβλημα βελτιώνεται με κάθε update παραμένει. Για να δούμε. Σήμερα  3 φώτο έβγαλα και σχεδόν έπαθα έγκαυμα πρώτου βαθμού 😞😞😏

Σοκ !! Θεωρείς ότι το πρόβλημα θα ήταν το ίδιο αν οι 3 φωτογραφίες που έβγαλες δεν ήταν τόσο καυτές ;

Επεξ/σία από AggelosTz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μόνη φορά που αισθάνθηκα να ανεβαίνει η θερμοκρασία είναι πριν τις αναβαθμίσεις … και αυτή γιατί ενώ το είχα και φόρτιζε χάζευα κάτι βιντεάκια .. από τότε ποτέ ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δεν πρόλαβα καθόλου υπερθέρμανση 

Ουτε στο σεταρισμα

Αλλα το έχω απ το προηγούμενο Σάββατο όποτε υποθέτω ότι το οποιο πρόβλημα λύθηκε με τα updates 

Κατά τα αλλα σε σχέση με το 14 pm που ειχα πιο πριν, σαν να βλέπω λίγο καλύτερη μπαταρία, όχι κάτι το φοβερό. 
 

Οι κάμερες είναι σχεδόν ίδιες πέρα από το 5Χ οπτικό που προσφέρει και καλύτερο ψηφιακό και μου φαίνεται και η σελφι βελτιωμένη, κυρίως το βράδυ στις νυχτερινές λήψεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω επεξεργαστή η επεξεργασία των φωτογραφιών είναι πολύ καλύτερη και σε πορταιτα και σε νυχτερινή λήψη. Αλλά η ευελιξία σύνδεσης του usb c σου ανοίγει νέες δυνατότητες. Σύνδεση με οθόνη με δίσκους με στικάκια φόρτιση άλλων συσκευών κτλ και για πρώτη φορά το μαξ στο Χέρι κάθεται καλά χωρίς να ναι τούβλο. Επισης τα ηχεία είναι καλύτερα και προσωπική γνώμη είναι ελάχιστα πιο γρήγορο από το περσινό σε απόκριση σε όλα. 
 

κανενα πρόβλημα με υπερθέρμανση κτλ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είμαι ανάμεσα σε 14pro και 15pro, μου αρέσει πολύ το 15 από διάφορα βιντεάκια που έχω δει αλλά με προβληματίζει αυτό που γράφουνε ότι ο επεξεργαστής αυτός "δεν κάνει" για κινητά. 

Και την υπερθέρμανση την μείωσαν με software updates ρίχνοντας λίγο τις επιδώσεις του επεξεργαστή.

Γενικά ακούγεται η σειρά 15 η χειρότερη τελευταίων χρόνων.

Είμαι σε δίλημμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, avacan23 είπε

Λόγω επεξεργαστή η επεξεργασία των φωτογραφιών είναι πολύ καλύτερη και σε πορταιτα και σε νυχτερινή λήψη. Αλλά η ευελιξία σύνδεσης του usb c σου ανοίγει νέες δυνατότητες. Σύνδεση με οθόνη με δίσκους με στικάκια φόρτιση άλλων συσκευών κτλ και για πρώτη φορά το μαξ στο Χέρι κάθεται καλά χωρίς να ναι τούβλο. Επισης τα ηχεία είναι καλύτερα και προσωπική γνώμη είναι ελάχιστα πιο γρήγορο από το περσινό σε απόκριση σε όλα. 
 

κανενα πρόβλημα με υπερθέρμανση κτλ 

 Στο usb-c υπάρχουν παιδικές ασθένειες οι οποίες θεωρώ θα αντιμετωπιστούν στα επόμενα updates του 17.χ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Ronnie1985 είπε

Παιδιά είμαι ανάμεσα σε 14pro και 15pro, μου αρέσει πολύ το 15 από διάφορα βιντεάκια που έχω δει αλλά με προβληματίζει αυτό που γράφουνε ότι ο επεξεργαστής αυτός "δεν κάνει" για κινητά. 

Και την υπερθέρμανση την μείωσαν με software updates ρίχνοντας λίγο τις επιδώσεις του επεξεργαστή.

Γενικά ακούγεται η σειρά 15 η χειρότερη τελευταίων χρόνων.

Είμαι σε δίλημμα. 

δεν ισχύουν αυτά. καμία έκπτωση δεν έγινε σε επίδοση. αερολογίες 

τα 15 δεν έχουν ανταγωνιστή 

Επεξ/σία από Rubble
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Rubble είπε

δεν ισχύουν αυτά. καμία έκπτωση δεν έγινε σε επίδοση. αερολογίες 

τα 15 δεν έχουν ανταγωνιστή 

Μόνο στα drop tests υστερούν σε σχέση με τη προηγούμενη σειρά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Ronnie1985 είπε

Παιδιά είμαι ανάμεσα σε 14pro και 15pro, μου αρέσει πολύ το 15 από διάφορα βιντεάκια που έχω δει αλλά με προβληματίζει αυτό που γράφουνε ότι ο επεξεργαστής αυτός "δεν κάνει" για κινητά. 

Και την υπερθέρμανση την μείωσαν με software updates ρίχνοντας λίγο τις επιδώσεις του επεξεργαστή.

Γενικά ακούγεται η σειρά 15 η χειρότερη τελευταίων χρόνων.

Είμαι σε δίλημμα. 

Στο ίδιο δίλλημα ήμουν και εγώ, συν την έλλειψη των 15 pro από την αγορά κατέληξα στο 14 pro max. Με αποθάρρυναν οι αναφορές για υπερθέρμανση που είναι πολλές όσο περνάει ο καιρός, η μειωμένη αντοχή του, και η χρήση θήρας usb η οποία δεν το «μετατρέπει» σε android ( συνδέω με pc και έχω πρόσβαση στα αρχεία ). Όπως και να έχει είναι ένα πολύ καλό κινητό που θεωρώ ότι θα στρώσει με τα επόμενα updates. Αν μιλάμε για υπερθέρμανση τι να πει και το Xs που έχω ακόμα και το καλοκαίρι ένιωθες την ζέστη στη θήκη σιλικόνης. Τέλος το 14 pro max 256 είχε την ίδια τιμή όταν το αγόρασα με το 15 pro 128. Όποτε σαφώς και μέτρησε θετικά στην επιλογή μου του 14 PM.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, AggelosTz είπε

Στο ίδιο δίλλημα ήμουν και εγώ, συν την έλλειψη των 15 pro από την αγορά κατέληξα στο 14 pro max. Με αποθάρρυναν οι αναφορές για υπερθέρμανση που είναι πολλές όσο περνάει ο καιρός, η μειωμένη αντοχή του, και η χρήση θήρας usb η οποία δεν το «μετατρέπει» σε android ( συνδέω με pc και έχω πρόσβαση στα αρχεία ). Όπως και να έχει είναι ένα πολύ καλό κινητό που θεωρώ ότι θα στρώσει με τα επόμενα updates. Αν μιλάμε για υπερθέρμανση τι να πει και το Xs που έχω ακόμα και το καλοκαίρι ένιωθες την ζέστη στη θήκη σιλικόνης. Τέλος το 14 pro max 256 είχε την ίδια τιμή όταν το αγόρασα με το 15 pro 128. Όποτε σαφώς και μέτρησε θετικά στην επιλογή μου του 14 PM.

δεν υπάρχει καμία υπερθέρμανση, είναι πιο «κρύα» συσκευή από το 14

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...