Προς το περιεχόμενο

Ηχείο μπάρα 2.0 Lenovo Lecoo DS111 14 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, kostask91 είπε

Να ρωτήσω, αυτές οι παραγγελίες έρχονται με ΕΛΤΑ;

Μιας και το στέλνει από Κίνα με "priority shipping", λογικά εκεί θα το χειριστεί καμιά Yanwen, Ευρώπη θα το αναλάβει η DPD και εδώ θα το παραδώσει η ACS (με βάση τουλάχιστον το ιστορικό προσφάτων παραγγελιών μου απ' αυτούς).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Ηχείο μπάρα 2.0 Lenovo Lecoo DS111 14 €
  • Απαντ. 222
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το τσιμπησα! Ευχαριστω για το heads up, σκοπευω να το κολλησω καπως (με σκρατς?με αυτοκολλητο?) κατω απο την οθονη μου και να το εχω μονιμα με USB και καρφακι απο την εξοδο ηχου της οθονης. Μεγαλη υποθεση με το κουμπι ηχου που ειναι μπροστα, μπορεις να αυξομειωσεις την ενταση γρηγορα και με ακριβεια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/9/2023 στις 9:15 ΠΜ, w2o4ts είπε

Μιας και το στέλνει από Κίνα με "priority shipping", λογικά εκεί θα το χειριστεί καμιά Yanwen, Ευρώπη θα το αναλάβει η DPD και εδώ θα το παραδώσει η ACS (με βάση τουλάχιστον το ιστορικό προσφάτων παραγγελιών μου απ' αυτούς).

Απόλυτα σωστά. Ακόμα και κάτι καλωδια από 1,80-4,50 που πήρα όλα ήρθαν με ACS. Χθες μάλιστα μου έστειλαν εχθές ακόμα ένα καλωδιο αξίας τελικής 1,80 (3,9-1,9 vip3) πάλι με ACS....και για να μην ανησυχείτε....το παρακολουθείτε μέσω εφαρμογής με πολλές κινήσεις μέχρι ένα σημείο....μετα πολλές φορές μεσολαβεί ένα κενο 10-15 ημερών χωρίσς καμία πληροφορία (μέχρι που νομίζεις ότι κάτι έγινε)....και ξαφνικά αρχίζει να "τρέχει" πληροφοριες μόλις μπει Ελλάδα...στο σαιτ της ACS μόνο 1 εγγραφή στην αρχή και μετά μόνο όταν έρθει ΕΛΛΑΔΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 minutes ago, ak156 said:

Απόλυτα σωστά. Ακόμα και κάτι καλωδια από 1,80-4,50 που πήρα όλα ήρθαν με ACS. Χθες μάλιστα μου έστειλαν εχθές ακόμα ένα καλωδιο αξίας τελικής 1,80 (3,9-1,9 vip3) πάλι με ACS....και για να μην ανησυχείτε....το παρακολουθείτε μέσω εφαρμογής με πολλές κινήσεις μέχρι ένα σημείο....μετα πολλές φορές μεσολαβεί ένα κενο 10-15 ημερών χωρίσς καμία πληροφορία (μέχρι που νομίζεις ότι κάτι έγινε)....και ξαφνικά αρχίζει να "τρέχει" πληροφοριες μόλις μπει Ελλάδα...στο σαιτ της ACS μόνο 1 εγγραφή στην αρχή και μετά μόνο όταν έρθει ΕΛΛΑΔΑ.

Η ίδια πορεία και για αρκετές δικές μου αγορές από το συγκεκριμένο κατάστημα.

Νομίζω το θέμα ελάχιστο κόστος το έχω τερματίσει από το συγκεκριμένο κατάστημα με αγορές 0,01USD (!!!) που ήρθαν από Κίνα και παραδόθηκαν από ACS!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, ak156 είπε

....μετα πολλές φορές μεσολαβεί ένα κενο 10-15 ημερών χωρίσς καμία πληροφορία (μέχρι που νομίζεις ότι κάτι έγινε)....και ξαφνικά αρχίζει να "τρέχει" πληροφοριες μόλις μπει Ελλάδα...

Έχω μείνει με την εντύπωση ότι τα... μαζεύουν κάπου στη Σόφια, και όταν μαζευτούν αρκετά δέματα για Ελλάδα, τα φορτώνουν σε νταλίκα και τα στέλνουν όλα μαζί.

Ίσως γι' αυτό και ο χρόνος αναμονής ποικίλει.  Μου έχει τύχει να μείνει σε αυτή τη φάση μόλις 3 ή 4 μέρες, και άλλες φορές 10 και πάνω.

Το βασικό είναι να το ξέρει κανείς και να μην ανησυχήσει, βλέποντας την ξαφνική... αδράνεια στην κίνηση της παραγγελίας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, mercier είπε

Δεν έχει ενσωματωμένη μπαταρία. Σωστά;

Καλή ερώτηση!  Έτσι όπως το είχα πρωτοδεί (και το πρότεινα μάλιστα και σε φίλους), είχα θεωρήσει δεδομένο ότι θα είχε, αλλά τώρα που το ξαναβλέπω, δεν υπάρχει καμμία ένδειξη γι' αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι ημουν σιγουρος οτι δεν ειχε μπαταρια και παρηγγειλα χωρις να το ψαξω, γιατι το θεωρησα δεδομενο, (ειδαλλως καπου θα φαινοταν στις βασικες εικονες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nek4d είπε

Εγω παλι ημουν σιγουρος οτι δεν ειχε μπαταρια και παρηγγειλα χωρις να το ψαξω, γιατι το θεωρησα δεδομενο, (ειδαλλως καπου θα φαινοταν στις βασικες εικονες).

Bluetooth χωρίς μπαταρία; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ποιος ασχολειται με μπαταριες οταν υπαρχει romantic atmosphere?😉

btw εμενα μου το εστειλαν ηδη, παραγγελια 28/09

 

70

Επεξ/σία από tutuyo
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, tutuyo είπε

ποιος ασχολειται με μπαταριες οταν υπαρχει romantic atmosphere?😉

btw εμενα μου το εστειλαν ηδη, παραγγελια 28/09

 

70

Και εμένα το έχουν στείλει. Να δούμε πόσες ημέρες θα κάνει να φτάσει!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 30/09/2023 at 15:19, Shadowjump said:

Ωραίο, αλλά είναι 10W? Συνήθως αυτά τραβάνε 1Α από την USB οπότε είναι 5W.

Άλλο είναι τα watt κατανάλωσης και άλλα τα ακουστικά θεωρητικά watt . Είναι 2 διαφορετικά πράγματα αν δεν λεω καμια χοντρή πατάτα και εγώ !

 

zacharis1955     Σατανάδες ,  μια ακομη παραγγελια και απο μένα ...

Επεξ/σία από Galaxy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...