Προς το περιεχόμενο

Star Wars Outlaws [Ubisoft][30 Αυγούστου 2024]


Armoral

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε

Ε, τελευταία δεν βγάζει και σούπερ παιχνίδια η Ubi...

To pop the lost crown ήταν παιχνιδάρα πάντως

Δεν ξέρω όμως αν ένας κούκος φέρνει την άνοιξη στη ubi

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχη ubisoft plus δεν αξιζει τον πρωτο μηνα . Συνηθως χρειαζεται patch . Υπομονη κανα εξαμηνο . Βεβαια η τιμη στο εξαμηνο πεφτει στο μισo στα παιχνιδια της . 

Προσωπικα δεν εχω δει κατι ενδιαφερον στο συγκεκριμενο παιχνιδι , παλι πιστευω 6/10 θα ειναι οπως οτι βγαζουν 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, noFEARgr είπε

Προσωπικα δεν εχω δει κατι ενδιαφερον στο συγκεκριμενο παιχνιδι , παλι πιστευω 6/10 θα ειναι οπως οτι βγαζουν

Λογικό αφού σου πουλάνε το ίδιο πράγμα με διαφορετικό περιτύλιγμα εδώ και χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, noFEARgr είπε

Προσοχη ubisoft plus δεν αξιζει τον πρωτο μηνα . Συνηθως χρειαζεται patch . Υπομονη κανα εξαμηνο . Βεβαια η τιμη στο εξαμηνο πεφτει στο μισo στα παιχνιδια της . 

Προσωπικα δεν εχω δει κατι ενδιαφερον στο συγκεκριμενο παιχνιδι , παλι πιστευω 6/10 θα ειναι οπως οτι βγαζουν 

Μια χαρά παίχθηκαν Avatar και AC Mirage με το Ubi+ πάντως.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 minutes ago, Armoral said:

Μια χαρά παίχθηκαν Avatar και AC Mirage με το Ubi+ πάντως.

Kαι γω την πατησα και εβαλα για εναν μηνα ubi+ και δυστυχως δεν καταφερα κανενα απο τα δυο να φτασω ουτε στην μεση . Εχουν γινει αγγαρεία τα παιχνιδια της ubisoft 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ διασκεδαστικά παιχνίδια βγάζει η ubi. Μπορεί να είναι επαναλαμβανόμενα αλλά με λίγη καλή θέληση περνάς ευχάριστα την ώρα. Στην τελική video games είναι, δεν μπορούν όλα να κάνουν θαύματα (όσον αφορά τον χρόνο που περνάς μαζί τους)

  • Like 2
  • Sad 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, GreekMonkey είπε

Πολύ διασκεδαστικά παιχνίδια βγάζει η ubi. 

Δεν θα έφτανα σε αυτό το σημείο, δεν είναι ακριβώς ο ορισμός της διασκέδασης η φόρμουλα της Ubi,  αλλά τίμια κάποια από αυτά είναι.

Επεξ/σία από Armoral
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα πάντως που είμαι λάτρης του Star Wars δε μου έκανε κλικ.

Πέρα από τα γραφικά και τα animation (που χτυπάει λίγο στο μάτι, αλλά δεν με καίει και ιδιαίτερα). Το λίγο gameplay που έχουν δείξει χτυπάει απίστευτα ως αυτό το κλασσικό Generic στυλ της Ubisoft. 

Ειδικά οι "stealth" αποστολές σαν να βλέπω καρπόν ακριβώς τις αποστολές στα Watch Dogs απλά με Star Wars skin από πάνω.

Ας βγει πρώτα βέβαια, μπορει και να αποδειχθεί διαμάντι και θα το γούσταρα πολύ. Θα ήταν ωραίο να δούμε και ένα Open World σε αυτό το Universe και κυρίως χωρίς Jedi, lightsaber κτλ. που Οκ ωραία ειναι αλλά πήξαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
  • Steam βλέπω δεν θα βγεί,
  • 3 ημέρες early access αν πληρώσεις 110ευρώ,
  • season pass με το καλημέρα πριν καν βγει το παιχνίδι
  • κλειδωμένη αποστολή στο launch αν αγοράσεις ακριβότερη έκδοση
  • και δεν απουσιάζει και εδώ η γνωστή τελευταία μόδα

Το δε πρόσφατο Story Trailer, αρκετά χλιαρό και ψιλό αδιάφορο, κάτι που φαίνεται και στα σχόλια από κάτω που είναι αρκετά αρνητικά.

Ακόμα και ορισμένα animation προσώπων ή κίνησης(πχ άλματα) δεν είναι ότι το καλύτερο.

Πόσα χρήματα πρέπει να χάσει παραπάνω αυτή η εταιρεία για να βάλει μυαλό??

https://www.gamesradar.com/star-wars-outlaws-ultimate-edition-for-dollar130-continues-an-industry-trend-of-paying-lofty-sums-for-early-access-and-players-dont-like-it-why-is-everything-monetized/

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 2
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να πληρώνεις 70€ και να μην παίρνεις ολόκληρο το παιχνίδι για εμένα είναι λόγος να μην το αγοράσω, θα περιμένω έτσι και αλλιώς αύγουστο δεν θα έχω χρόνο για video games, από χειμώνα να έρθουν τα patches με το καλό και να πέσουν οι τιμές

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ubisoft+ αν μαζευτουν 2-3 παλι που θελω να παιξω πχ lost crown+star wars+ καποιο ακομα και τελος. Αγορα ισως καποτε στο μελλον οταν πεσουν στο 10αρικο οχι παραπανω. Παιξαμε avatar day one mirage λιγων ημερων και motorfest με 15 ευρω δεν υπαρχει κανενας λογος αγορας παιχνιδιων της ubisoft ειδικα τους πρωτους μηνες που ειναι πανακριβα. 

Valhalla βρηκα στα 14 ευρω την complete εκδοση πριν κανα μηνα εκει μια χαρα αξιζε παραπανω ουτε για αστειο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, BlueBlade είπε

Ας βγει πρώτα βέβαια, μπορει και να αποδειχθεί διαμάντι και θα το γούσταρα πολύ. Θα ήταν ωραίο να δούμε και ένα Open World σε αυτό το Universe και κυρίως χωρίς Jedi, lightsaber κτλ. που Οκ ωραία ειναι αλλά πήξαμε

Πήξαμε?! Τα τελευταία πολύ καλά games με Jedi, ήταν τα KOTOR και Jedi Academy. Έχουν περάσει μονο είκοσι χρονια. :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...