Προς το περιεχόμενο

πατάκια από τεχνόδερμα


kakofonixx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα!

Έχω ένα Fiat 500S και το πατάκι του οδηγού έχει φθαρεί αρκετά, οπότε έφτασε η ώρα για αλλαγή!

Σκέφτομαι να βάλω ένα σετ πατάκια από τεχνόδερμα, μου φαίνονται πιο όμορφα και ίσως είναι πιο ανθεκτικά

Έχει δοκιμάσει κανείς στο δικό του αυτοκίνητο? γνώμες?

1683106024_0_42.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ειχα (ίσος και καλύτερα από αυτά καπου στα 100 εδωσα) αν είσαι χαλαρός τυπάς μια χαρά είσαι.... εγώ με το καλημερα εκανα τρύπα εκεί που ακουμπάει το πόδι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Black Demis είπε

τα ειχα (ίσος και καλύτερα από αυτά καπου στα 100 εδωσα) αν είσαι χαλαρός τυπάς μια χαρά είσαι.... εγώ με το καλημερα εκανα τρύπα εκεί που ακουμπάει το πόδι

Τα συγκεκριμένα κάνουν 160 η τετράδα, άρα θεωρώ ότι θα είναι καλά

Έχω βρει και με γύρω στα 75 όπου έχει έξτρα υλικό στο σημείο που πατάς με τη φτέρνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kakofonixx είπε

Τα συγκεκριμένα κάνουν 160 η τετράδα, άρα θεωρώ ότι θα είναι καλά

Έχω βρει και με γύρω στα 75 όπου έχει έξτρα υλικό στο σημείο που πατάς με τη φτέρνα

160€ για πατάκια;Μήπως είναι πάρα πολλά; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Ukforthemoment είπε

160€ για πατάκια;Μήπως είναι πάρα πολλά; 

ναι είναι, δεν παίζει να τα δώσω

μάλλον θα πάω σε αυτά των 75 ( που και πάλι πολλά μου φαίνονται, αλλά τεσπα...)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kakofonixx είπε

ναι είναι, δεν παίζει να τα δώσω

μάλλον θα πάω σε αυτά των 75 ( που και πάλι πολλά μου φαίνονται, αλλά τεσπα...)

Ρέλλας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, kakofonixx είπε

ναι, έχεις εμπειρία από τα προϊόντα τους?

Προσωπική εμπειρία όχι, έχω όμως ακούσει καλά λόγια για ντύσιμο τιμονιού λεβιέ και ταμπλό. Τον έχω στα αμέσα σχέδια για πατάκια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους δεν μπαίνουν σαν τις γκέισες μέσα στο αυτοκίνητο ->https://www.skroutz.gr/s/25702510/Auto-Gs-Set-Mprostina-kai-Piso-Patakia-Universal-4tmch-apo-Alouminio-Carbon-Mayra-33401.html 

Πραγματικά με έσωσαν, δεν λερώνουν ποτέ....τα καθαρίζω με αζαξ αν χρειαστεί χωρίς να τα βγάλω από το αυτοκίνητο, ειδικά αν τα περάσεις με απολυμαντικό/αρωματικό έχεις και πλεονεκτήματα(καθαρότερο αέρα) στην ανακυκλοφορία του αέρα (A/C)

Το μόνο μειονέκτημα είναι ότι γλιστράνε ελάχιστα αν μπουν κουμπώματα θα είναι τέλεια. Εμένα με έχει βολέψει που γλιστράει λίγο το πόδι γιατί το πετάλι του συμπλέκτη είναι πολύ ψιλά σε σχέση με το φρένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Klausx είπε

Για όσους δεν μπαίνουν σαν τις γκέισες μέσα στο αυτοκίνητο ->https://www.skroutz.gr/s/25702510/Auto-Gs-Set-Mprostina-kai-Piso-Patakia-Universal-4tmch-apo-Alouminio-Carbon-Mayra-33401.html 

Πραγματικά με έσωσαν, δεν λερώνουν ποτέ....τα καθαρίζω με αζαξ αν χρειαστεί χωρίς να τα βγάλω από το αυτοκίνητο, ειδικά αν τα περάσεις με απολυμαντικό/αρωματικό έχεις και πλεονεκτήματα(καθαρότερο αέρα) στην ανακυκλοφορία του αέρα (A/C)

Το μόνο μειονέκτημα είναι ότι γλιστράνε ελάχιστα αν μπουν κουμπώματα θα είναι τέλεια. Εμένα με έχει βολέψει που γλιστράει λίγο το πόδι γιατί το πετάλι του συμπλέκτη είναι πολύ ψιλά σε σχέση με το φρένο.

Δεν γλυστράνε και όταν μπαινεις βγαίνεις;Εννοώ το παπούτσι να γλυστράει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Δεν γλυστράνε και όταν μπαινεις βγαίνεις;Εννοώ το παπούτσι να γλυστράει.

Όπως γλιστράς και στα υφασμάτινα, αν δεν έχουν τα κλιπς στην μοκέτα που και που θέλουν τράβηγμα προς τα πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τα παρεις. Μην τα φοβασαι καθολου. Ειναι εξαιρετικα ανθεκτικα ,δεν σκιζονται. Και απο κατω ειναι αντιολισθητικα. Εχουν σαν μικρα μικρα καρφακια. 

Συνηθως η 4δα γυρω στο 70ρι ,ολοι τα πουλανε. Καθαριζονται με σκουπα ηλεκτρικη ή βρεγμενο πανι αν λασπωθεί.

Τα εχω 2 χρονια, τετοιου τυπου ,και ειναι σαν καινουρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Έχουμε υπ όψιν μαγαζιά να βρούμε πατάκια αυτοκινήτου στα μέτρα του εργοστασιακού με κούμπωμα μαζί ; 

Είδα από τεχνοδερμα αλλά μου φάνηκαν πολύ για 180€ για πατάκια .

Με ενδιαφέρει για Volvo V40 2013 μοντέλο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...