Προς το περιεχόμενο

OnePlus Open Review - Δυνατή είσοδος στα foldables


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στη rom της ναι μιας και ο λόγος που ξεκίνησα με το 3Τ ήταν που σταμάτησαν οι Nexus συσκευές και εγώ εκείνο το διάστημα φλασαρα πολύ. Τέλος πάντων, περασμένα μεγαλεία...

Και εγώ έτσι το βλέπω για τον εαυτό μου να συνεχίσω με OnePlus ή με Oppo μιας και πλέον αλλάζει μόνο το όνομα oxygenOS Kai colorOS αντίστοιχα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συγκριση με 15pm αν κ διαφορετικες συσκευες για το OnePlus η τιμη βεβαια ειναι για συγκεκριμενη κατηγορία/κοινο τοσο λογω  αυξ.τιμής οσο και λογω foldable https://techblog.gr/mobile/oneplus-open-ntempoyto-koryfaia-kamera-timi-1-799-eyro/

 

Στις 19/10/2023 στις 8:35 ΜΜ, georgerapp είπε

Όταν δίνεις πολλά λεφτά δεν παίζεις , εκτός κ αν το θες . 

Οπότε για Ελλάδα apple samsung , πολλά κέντρα σέρβις ανα την Ελλάδα κ προσβάσιμα με τα πόδια , ο ιδιος , μπαινεις .... καλησπέρα - τι θα θέλατε!!!

Οταν δεν δίνεις μπορείς, παλι αν θες , κ να ρισκάρεις , κ να φέρεις κ από Κίνα κ Γουαδελούπη.

εννοειται βρισκεις σερβις ΑΜΕΣΑ αν τυχει/παθει κατι η συσκευη, θηκες, αλλαζεις μπαταριες σε 1-2 ωρες, ανταλλακτικα σπανια υπαρχουν ολα σε apple/samsung ειδικα αν δινεις πολλα χρηματα για αγορα δεν κανεις ευκολα πειραματα.

Επεξ/σία από aces
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια τιμη. Αν είσαι πλούσιος. Η αν θες να μεινεις με ενα νεφρό. Για ένα πράγμα θαυμάζαμε την one plus για την τιμη ανταγωνισμού που έθετε παει και αυτό. Σε λιγο θα παιρνει ο κοσμακης καταναγκαστικά χιαομι με το σκουπιδιαρικο μιουι ειδωμεν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Oneplus μου αρέσουν πάρα πολύ. Με τα fold γενικότερα δε το έχω καθόλου. Όχι αποκλειστικά λόγο τιμής που είναι στον Θεό, αλλά με την όλη σχεδιαστική λειτουργία που έχουν. 

Η τιμή γενικά στα fold πιστεύω κάποια στιγμή θα αρχίσει να πέφτει. Είμαστε ακόμα σχετικά στην αρχή αυτών των συσκευών, οπότε θεωρώ ότι είναι κάπως φυσιολογικό να υπάρχουν αυτές οι τιμές λόγο τις έρευνας και τις ανάπτυξης που χρειάζεται. 

Από εκεί και πέρα για πρώτη συσκευή της oneplus σε αυτήν τη κατηγορία φαίνεται αρκετά καλή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά τα foldables πολή καλή ιδέα και πλέον εύχριστα. Έχουν λυθει τα περισσότερα προβλήματα που είχαν τωρα πρέπει να λυθεί και το θέμα της τιμής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτοχος και εγώ του 10 pro και τώρα του 11 πέρασαν από τα χέρια μου iohone 13 και s23 ultra.

Ότι και να πήρα μόνο η one plus με ικανοποίησε πλήρως.

Πήγα ταξίδι και όλοι μου έλεγαν πάρε powerbank γιατί με googlemaps και φωτό όλη μέρα θα μένεις από μπαταρία.

Από 8 το πρωί μέχρι το απόγευμα στις 6 όλη μέρα με το Κιν στο χέρι είχα 35 % και με τον φορτιστή που είχα αντί power το έβαζα 10 λεπτά σε μια πρίζα και φόρτιζε πλήρως.

Δεν γνωρίζω κάποιο από τις ναυαρχίδες να προσφέρει τόσο ταχεία φόρτιση.

Τι να πω για ποιότητα κλησεων για δαχτυλίκο;

Θέλω και εγώ να πάρω το open αν και έχω το 11 ούτε 3 μήνες αλλά μου φαίνονται πολλά τα λεφτά.

Βέβαια είναι η δουλειά μου με anydesk και excel συνέχεια αλλά με φοβίζει λίγο.

Επίσης βλέπω ότι θα βγει και το 12

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

αν κ τη συμπαθω αρκετα την oneplus κ το συγκεκριμενο φαινεται εξαιρετικη υλοποιηση, ειναι πολύ ακριβο για τα δικα μου βαλαντια..

μετ-μενο ή με τιμολογιο αμα πεσει η τιμη το βλεπουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Μείνετε μακριά από αυτή την άθλια εταιρεία εκτός αν θέλετε να την πατήσετε και εσείς και να βάλατε κιαλλα προβλήματα στην ζωή σας. Το Αγόρασα στις 11/11/23 απο τον κωτσοβολο. Στις 27/2/23 το πρωί το άνοιξα, η οθόνη στο σημείο που αναδιπλωνει είχε ένα μαύρο σημαδάκι και δεν δούλευε η αφή. Περιττό να πω πως από την πρώτη μέρα είναι στην γνήσια θήκη του με τις μεμβράνες προστασίας, δεν έχει ούτε μια γρατζουνιά αφού δεν έχει πέσει ή χτυπηθεί ποτέ. Στις 3/4 έκανα την όλη διαδικασία αποστολής αφού απαιτεί πολύ χρόνο (πακετάρισμα με βάση τις οδηγίες της εταιρείας, φωτογραφίες, εκτύπωση ετικέτας αποστολής). Στις 4/4 πήρε η UPS το τηλέφωνο και στις 5/4 το έστειλε στο service στην Πολωνία. Από τότε επικοινωνώ με email και με το chat αλλά δεν παίρνω καμία σοβαρή απάντηση εκτός από το ότι θα επικοινωνήσουν άμεσα οι ίδιοι μαζί μου με email. Κοντεύει να κλείσει μήνα ή όλη διαδικασία δεν με εξυπηρετούν δεν επισκευάζουν το τηλέφωνο δεν επικοινωνούν μαζί μου.
Άρα γιατί να δώσετε 1900€ ;
ΜΑΚΡΙΑ.. ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ..

IMG_20240303_144239.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...