Προς το περιεχόμενο

Προπαραγγελίες/Διαθεσιμότητες/Παραλαβές iPhone 15 Pro/ Pro Max v2


giorgoskgs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικά όσοι περίμεναμε μέχρι τώρα τον φάγαμε τον γάιδαρο, από εβδομάδα θα είναι και διαθέσιμα παντού και τα 256αρια. πέραν του ότι 512 βρίσκεις παντού σχεδόν. εμένα μου έστειλαν και από isystem ότι στις επόμενες δυο εβδομάδες θα παραλάβουν μεγάλη ποσότητα.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Με ενημέρωσαν από το Public στο Athens Metro Mall ότι μετά από 2,5 μήνες ήρθε και το δικό μου 15 PM 256αρι NaTi. Το έχω πάρει από τον Κωτσόβολο με το γνωστό refresh την πρώτη εβδομάδα και δεν θα το χρειαστώ. Δεν είναι πληρωμένο οπότε οποίος θέλει μου στέλνει μήνυμα να του δώσω πληροφορίες να πάει να το πάρει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Maxpower71 είπε

Εγω ξερω οτι μεχρι στιγμης χειροτερο ειναι το istorm. Pm 256 nati απο 20/09 και μετα δεν εχουν δωσει ΤΙ ΠΟ ΤΑ....

εγω ειμαι 20/9 και ακομα περιμενω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, pants_ είπε

Δόσεις έχουν αρχίσει να τρέχουν; πλήρωσες καμία; Αν άρχισες να πληρώνεις δόσεις πανε ξανά με την απόδειξη από τις δόσεις και βάλτους να το ψάξουν. 

Σήμερα άλλαξε η κατάσταση της παραγγελίας μου στο public από "καταχωρήθηκε" έγινε για λίγο "αναμονή προϊόντων από προμηθευτή" και μετά έγινε "Σε ενδοδιακίνηση" άρα λέτε παρέλαβαν και το στέλνουν στο κατάστημα για να το παραλάβω? 

Κανονικά αυτό σημαίνει, ότι το προιόν έχει φύγει και πάει στο σημείο που έχεις επιλέξει. Τι μοντέλο έχεις??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Gravedigger41 είπε

Κανονικά αυτό σημαίνει, ότι το προιόν έχει φύγει και πάει στο σημείο που έχεις επιλέξει. Τι μοντέλο έχεις??

15 pro max Natural titanium 256

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, pants_ είπε

15 pro max Natural titanium 256

Με το καλό λοιπόν..! Εγώ ακόμα περιμένω, μίλησα χθες μαζί τους και περιμένω απάντηση, το έχω βρει σε Κωτσόβολο και Vodafone διαθέσιμο, κάτι πρέπει να γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 4/12/2023 στις 9:13 ΠΜ, Maxpower71 είπε

Καλημερα. Εδω ακομα δεν εξυπηρετησαν παραγγελιες απο 20/09 και μετα 😅😅

Παραγγελια 15/9 στις 2.32, σήμερα ήρθε μήνυμα 2,5 μήνες μετά 

Public 256 pm nati

12 ώρες πριν, Maxpower71 είπε

Εγω ξερω οτι μεχρι στιγμης χειροτερο ειναι το istorm. Pm 256 nati απο 20/09 και μετα δεν εχουν δωσει ΤΙ ΠΟ ΤΑ....

Εγώ από iStorm το πηρα πρώτη μέρα 

Επεξ/σία από pabou13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

iPhone 15 Pro Max 256 ΝaTi διαθεσιμο απο ΣΗΜΕΡΑ iStorm Τσιμισκη.

Σχεδον 3 μηνες μετα ενδιαφερθηκαν να μου ολοκληρωσουν την ΠΡΟΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ. Οποιος το θελει παιδια ΠΜ να φυγει.

Καλως να το χαρει οποιος ενδιαφερεται.

Επεξ/σία από teol20
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις με πηραν τηλέφωνο απο πλαισιο για να ρωτήσουν αν ενδιαφέρομαι ακομα και να προωθήσουν την παραγγελία σε κατάστημα  Iphone 15 Pro 128gb NaTi Παραγγελία 04/10 . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκυρο. Ειναι φυσιολογικό η συσκευή να αναφέρει 1 έτος περιορισμένη εγγύηση καθώς το δεύτερο έτος το καλύπτει ο πωλητής ή πρέπει να επικοινωνήσω με support ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, VaggD είπε

Άκυρο. Ειναι φυσιολογικό η συσκευή να αναφέρει 1 έτος περιορισμένη εγγύηση καθώς το δεύτερο έτος το καλύπτει ο πωλητής ή πρέπει να επικοινωνήσω με support ;

Ναι έτσι ήταν και είναι όλα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σήμερα και αύριο είναι διαθέσιμο για παραλαβή ένα pro max 256 natural titanium από το iStorm Κολωνακίου. Εγώ έχω παραλάβει εδώ και μέρες από Κωτσοβολο οπότε οποίος θέλει να πάει να το παραλάβει ας μου πει. Είναι με πληρωμή στο κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...