Προς το περιεχόμενο

Προπαραγγελίες/Διαθεσιμότητες/Παραλαβές iPhone 15 Pro/ Pro Max v2


giorgoskgs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανοίγω ξανά το θέμα για να ενημερωνόμαστε για διαθεσιμότητες ,παραλαβές από τα καταστήματα Ελλάδος για όσους κάναμε προ-παραγγελία κάποιο από  τα νέα iPhone 15 Pro κ’ Pro Max

Κρατήστε το σε επίπεδο σύμφωνα με τους όρους του forum

Παραγγελία  19/9 στο Πλαίσιο για 15 PM NaTi 256 .

Χωρίς κάποια ενημέρωση κλασσικά μέχρι τώρα 😑

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 881
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ελπίζω να μην έχουμε προσωπικούς διαπληκτισμούς πάλι. Μπορούμε να διαφωνούμε με σεβασμό.

Σε άλλα νέα από Public με παραγγελία 15/9 15:00 για iPhone 15 Pro Max Natural Titanium 256gb μετά από επικοινωνία σήμερα πάλι μου είπαν πως δεν ξέρουν πότε θα παραλάβω και δεν ξέρουν και πότε θα έρθει επόμενη παραλαβή γενικότερα. Κοινώς κακοί επαγγελματίες κατά την άποψη μου.

Επεξ/σία από panoulhs007
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

2 λεπτά πριν, panoulhs007 είπε

Ελπίζω να μην έχουμε προσωπικούς διαπληκτισμούς πάλι. Μπορούμε να διαφωνούμε με σεβασμό.

Συμφωνώ ,ελπίζω ότι θα κρατήσει τουλάχιστον μέχρι να παραλάβουμε όλοι .

 

3 λεπτά πριν, panoulhs007 είπε

Σε άλλα νέα από Public με παραγγελία 15/9 15:00 για iPhone 15 Pro Max Natural Titanium 256gb μετά από επικοινωνία σήμερα πάλι μου είπαν πως δεν ξέρουν πότε θα παραλάβω και δεν ξέρουν και πότε θα έρθει επόμενη παραλαβή γενικότερα. Κοινώς κακοί επαγγελματίες κατά την άποψη μου.

Όλα τα καταστήματα αποδείχθηκαν κάκιστα κοιτώντας πως θα τα τσεπώσουν .

Δεν ακούγεται λογικό καταστήματα εξωτερικού να έχουν ,καθώς και το αμαζον και στην Ελλάδα άσχετου χρώματος τα 256 να είναι ειδικά άφαντα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν πήγα istorm να βάλω τζαμακι στην κινητήρα και τους κάνω να ναι καλά το αμαζον αλλιώς ακόμα θα σας περίμενα! Πιάσαμε τη κουβέντα μπαίνει στο mbp να βρει την παραγγελία μου για να την ακυρώσει και μου είπε ότι είμαι ο 9ος στη σειρά για όλο τον νομό. Δεν έχουν πάρει ούτε ένα νατουραλ…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Rubble είπε

Λοιπόν πήγα istorm να βάλω τζαμακι στην κινητήρα και τους κάνω να ναι καλά το αμαζον αλλιώς ακόμα θα σας περίμενα! Πιάσαμε τη κουβέντα μπαίνει στο mbp να βρει την παραγγελία μου για να την ακυρώσει και μου είπε ότι είμαι ο 9ος στη σειρά για όλο τον νομό. Δεν έχουν πάρει ούτε ένα νατουραλ…

Αυτοί είναι ικανοί να μας πουν ότι δεν έχει κυκλοφορήσει καθόλου γενικά 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Rubble είπε

Λοιπόν πήγα istorm να βάλω τζαμακι στην κινητήρα και τους κάνω να ναι καλά το αμαζον αλλιώς ακόμα θα σας περίμενα! Πιάσαμε τη κουβέντα μπαίνει στο mbp να βρει την παραγγελία μου για να την ακυρώσει και μου είπε ότι είμαι ο 9ος στη σειρά για όλο τον νομό. Δεν έχουν πάρει ούτε ένα νατουραλ…

Άσπρο έδωσαν?😂 Καθείς με τον πόνο του!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποφάσισα εφόσον είχα το Xs 4 χρόνια να πάω στο 15 pro. Μετά από αρκετό ψάξιμο και έναν φίλο  μου που δουλεύει σε γνωστή αλυσίδα και τα ενθαρρυντικά σχόλια του « ούτε μετά τα Χριστούγεννα» … έφυγα με το 14 pro max που ήταν ετοιμοπαράδοτο 😂😂😂

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ σας γράφω από το 15 ΡΜ ΝaTi και είμαι εδώ για υποστήριξη. Αν έρθει κάποια ειδοποίηση από Πλαίσιο ή iStorm εδω Θεσσαλονίκη για παραλαβή θα ενημέρωσω εδώ να το παραλάβει κάποιος από εσάς! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά επειδη έχω δεχτεί αρκετά προσωπικα μυνηματα δεν το κλείδωσα εγώ το προηγούμενο thread, κάτι  θα έγινε και κλειδώθηκε από καποιον moderator.

Οποίες απορίες/ερωτησεις έχετε για τις παραδόσεις/διαθεσιμοτητα των νέων iPhone μην στέλνετε pm καi ρωτάτε, απλαν συνεχίστε εδώ την κουβέντα, το προηγούμενο thread δεν βλέπω να ξεκλειδώνει.

Επεξ/σία από Pwpwpw
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 minutes ago, Pwpwpw said:

Δεν βλέπω  κίνηση, ειτε όλοι παρέλαβαν, ειτε αυτή η εβδομάδα ήταν εντελώς νεκρή όσο αφορά παράδοσεις  και υπάρχει απογοήτευση στην ομάδα  😜

Εγώ πιστεύω πως οι περισσότεροι έχουν παραλάβει, μόνο όσοι είμαστε με τα NaTi περιμένουμε 2 μήνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panoulhs007 είπε

Πάμε για άλλες 200 σελίδες ASAP! :D

Καλημέρα , καλό θα ήταν να παραμείνουμε σε λίγες και να παραλάβουμε 😂

 

26 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Δεν βλέπω  κίνηση, ειτε όλοι παρέλαβαν, ειτε αυτή η εβδομάδα ήταν εντελώς νεκρή όσο αφορά παράδοσεις  και υπάρχει απογοήτευση στην ομάδα  😜

Λες;😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...